Годинники італійського бренду Vip Time

EURO TRADE S.r.L. (Євро Трейд)EURO TRADE S. r.L. (Євро Трейд) є всесвітньо відомою італійською компанією, яка спеціалізується на виробництві та продажі годинників з високоякісними, оригінальними та інноваційними дизайнерськими характеристиками.

Мануфактура була заснована в 1996 році в Тревізо, Італія (Treviso, Italy), паном Франко Зюкконом (Mr. Franco Zuccon), фактичним президентом, і Марією Луїзою Джоппи (Ms. Maria Luisa Joppi), великими шанувальниками годинникового мистецтва. У цьому ж місті на сьогоднішній день розташовується штаб-квартира фірми.

Підприємство завжди прагнуло запропонувати провідним національним і міжнародним компаніям ринку продукт, в якому об'єднані як стильний дизайн, так і сучасні технології.

Італійський годинниковий бренд V.I.P Time Italy (Вип Тайм Італі)Протягом останніх двадцяти років компанія постійно зростала, і зараз створила свій власний бренд. Так, у 2005 році народився " V. I. P Time Italy" («Віп Тайм Італі»), що включає виграшну комбінацію кращих високоякісних годинників і італійського дизайну.

Рік за роком, завдяки фундаментальним зусиллям дослідної та інноваційної команди, EURO TRADE (Євро Трейд) досягла значних результатів, що призвело до високих стандартів якості і появі оригінальних, модних дизайнів. Сьогодні бренд VIP Time відповідає смакам найрізноманітнішої клієнтури, яка складається не тільки з любителів хронометрів і колекціонерів, але й покупців, які перебувають у гонитві за технологією та якістю. Завдяки VIPTIME ITALY компанія отримала багатообіцяючі результати, а також запустила новий спосіб мислення про розкішні годинники, як про доступних аксесуарах.

Філософія бренда говорить про якість та ексклюзивність. Бренд Віп Тайм виробляє чоловічі та жіночі наручні годинники, залучаючи клієнтів, які уважно ставляться до нових ідей, шукають вишукані, модні годинники, які в той же час не надто дорогі, але також мають високий статус на ринку.

Наручний годинник від Віп Тайм
Наручний годинник від Віп Тайм

Завдяки високій якості і стилю продукту, Віп Тайм годинник п опулярні серед:

  • цінителів модних тенденцій,
  • спортсменів,
  • відомих персон шоу-бізнесу,
  • міжнародних реактивних сил.

В основі місії компанії лежить задоволення своїх клієнтів - ексклюзивна мета, до якої можуть бути запропоновані інноваційні, успішні і сучасні колекції.

Чоловічий наручний годинник від V.I.P Time Italy (Віп Тайм Італі)
Чоловічий наручний годинник від V.I.P Time Italy (Віп Тайм Італі)

Завдяки престижної дистриб'юторської мережі, наручні VIP TIME годинники представлені практично в будь-якій точці світу:

  • в Європі,
  • на Близькому Сході,
  • в Північній і Південній Америці
  • в Японії.

Міжнародний успіх бренду свідчить про присутність компанії на ключових торгових виставках (наприклад, у Лас-Вегасі, Базелі та Гонконгу).

Незважаючи на це, годинник VIPTIME ITALY можна знайти тільки в самих ексклюзивних ювелірних магазинах.

Жіночі наручні годинники V.I.P Time Italy (Віп Тайм Італі)
Жіночі наручні годинники V.I.P Time Italy (Віп Тайм Італі)

Сучасний інтернет наповнений величезною кількістю різноманітної продукції, включаючи і неякісні підробки відомих брендів. Щоб уникнути невдалих покупок – скористайтесь нашим онлайн - магазином. У нас представлений широкий вибір якісних наручних годинників відомих брендів, а також кращі копії класу ААА, які відомі своєю точністю, неотличимой від кращих швейцарських хронометрів.

В наявності безліч оригінальних і ексклюзивних моделей, включаючи чоловічі годинники VIP Time та жіночі годинники VIP Time, які можна придбати за приємною ціною, з доставкою по Києву, а також у всі міста України.