Швейцарський час

Swiss Time – «Свісс Тайм»Швейцарія (повна назва Швейцарська Конфедерація) – держава, розташована на заході Європи. Ця країна широко відома своєю давньою і багатою культурою та історією. Крім того, практично всі чули про легендарні швейцарські банки, а також про високоякісне  годинникове мистецтво.

Державною валютою вважається Швейцарський франк. Цікаво також, що у країни немає юридичної столиці, хоча фактично уряд знаходиться у Берні.

Стандартний часовий пояс для Швейцарії (Swiss-Time «Свісс Тайм») - UTC/GMT +1:00 год.

Для того, щоб дізнатися точне поточний час у шведів, потрібно від нашого відняти одну годину, оскільки різниця між нашим часом і грінвічським – 2 години.

Як і в багатьох інших європейських країнах, тут діє перехід на літній і зимовий час. Раніше це мало сенс, оскільки вважалося, що таким чином економиться значний обсяг енергії. Але в Швейцарії ефект економії за рахунок переходу на літній час був мінімальним і уряд держави підтримав ідею з перекладом СвиссТайм виключно з політико-економічної точки зору - Європі був потрібен єдиний часовий графік, який би сприяв безперебійному функціонуванню спільного європейського ринку.

Для того, щоб легко орієнтуватися в часових поясах різних країн, багато наручних годинників оснащують додаткової функцією світового часу – GMT. Такі аксесуари швидше за все зацікавлять:

  • бізнесменів,
  • мандрівників,
  • пілотів і стюардес,
  • людей, що ведуть міжнародні переговори.

Завдяки сучасним технологіям, сьогодні легко дізнатися час в Берні і будь-якому іншому місті світу онлайн, порахувати різницю з місцевим часом. Це дуже зручно під час планування перельотів і переговорів.

Наручний годинник з функцією світового часу - GMT
Наручний годинник з функцією світового часу - GMT

Вас цікавить, яка зараз година у Швейцарії? Якщо Ви хоч раз задавалися таким питанням, у такому разі однозначно, Ви небайдужі до Швейцарії, і завжди стежте за часом. Це означає, що швейцарські годинники стануть найкращим вибором для вас.

В нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент наручних чоловічих та жіночих годинників, а також копій знаменитих брендів ААА - класу, які не відрізняються за якістю від швейцарських, доступних за вигідною ціною та доставкою по Києву та інших містах України.