Жіночі годинники Harry Winston: вишуканий смак, розкіш і успіх

Ювелірні годинники Harry WinstonІноді, ретельно продумуючи образ, люди стикаються в питанням: надіти годинник або красивий браслет? І щоб вибір був не настільки болісним, серед різноманіття аксесуарів з'явилася спеціальна ніша - ювелірні годинники, які поєднують в собі вишукану розкіш прикрас і функціональність приладів для вимірювання часу. Інтернет-магазин СвіссВотч із задоволенням представляє Harry Winston - бренд, який позбавляє від необхідності вибору..

Harry Winston - одна з відомих ювелірних компаній, що спеціалізуються на прикрасах з діамантами. Носить ім'я свого засновника - Гаррі Уїнстона, який «з дитинства» відрізнявся феноменальним чуттям на дорогоцінні камені. В історії компанії часто згадують випадок, коли Гаррі, будучи 12-тирічним хлопчиком, за секунди безпомилково вгадав серед дешевих ломбардних прикрас кільце з двухкаратним смарагдом. Купивши його за 25 центів, спритний юнак продав його вже за 800 доларів. Розвиваючи свій талант, він заслужив звання «король діамантів», а ювелірні вироби його компанії стали символом досконалості, розкоші і успіху. Наручні годинники під маркою Harry Winston з'явилися в 1989 році і представляли собою ювелірні моделі, які просто показували час, проте вже в 2001 з'явилася колекція Opus, що стала втіленням haute horlogerie (високе годинникове мистецтво) під маркою HW. Інтернет-магазин СвіссВотч стежить за новинками, тому в його каталозі представлені годинники цієї марки з різних лінійок.

Harry Winston - зіркам Каннського фестивалю

Безумовно, Harry Winston жіночі годинники не залишилися непоміченими прекрасною половиною людства і відразу стали одними з найбільш жаданих аксесуарів. Ще б пак, модні, функціональні і красиві годинники, за сумісництвом є вишуканими ювелірними прикрасами на руку, - це не просто мрія, це престиж, свідчення високого статусу та фінансового достатку. Підтвердженням тому може стати традиція, основоположником якої став син засновника, Рональд Вінстон, який запропонував ювелірні прикраси і жіночі годинники від Harry Winston брати в оренду гостям Каннського фестивалю - титулованим зіркам і світовим знаменитостям. Треба відзначити, така стратегія має успіх і легендарне ім'я у всіх на слуху.

Годинники Гаррі Вінстон для неординарних і яскравих жінок
Годинники Гаррі Вінстон для неординарних і яскравих жінок

Хоча таким ювелірним виробам навряд чи потрібна реклама. В них приваблює не тільки і не стільки блиск, скільки душа дорогоцінного каміння, яка, згідно зі стратегією компанії, грає роль першої скрипки в створенні прикрас і годинників, тобто не камінь підбирають до майбутнього шедевру, а до каменя - відповідний фасон, огранювання і обрамлення . Результат такого підходу - самобутні прикраси, чоловічі та жіночі годинники Гаррі Вінстон, які залучають неординарністю і яскравою індивідуальністю. Ну, звичайно, красою і розкішшю.

Годинники Harry Winston - доступна розкіш

Носити такі аксесуари - привілей небагатьох. Справедливо висока ціна таких аксесуарів заважає втіленню мрії і годинники жіночі Гаррі Вінстон так би і залишилися мріями, якби не з'явилися точні копії брендових виробів, що повторюють оригінал в найдрібніших подробицях, але виготовлені не з дорогоцінних каменів і золота, а з доступних, але більш демократичних матеріалів - штучно вирощених кристалів і стали з застосуванням спеціальних покриттів, стійких до стирання, але при цьому ідентичних золоту різних відтінків.

Купити жіночий годинник Harry Winston - правильне рішення, тому що немає такої жінки, яку б залишили байдужою бездоганна елегантність і вишуканий блиск каменів. В асортименті інтернет-магазину Свісс Вотч годинник легендарної марки - один з найпопулярніших сегментів, особливо затребуваних з нагоди календарних і особистих свят. Їх продаж на сайті здійснюється цілодобово, а доставка передбачена в будь-який регіон України. Крім годинників, в нашому магазині можна придбати такі необхідні дамам аксесуари, як клатчі, рюкзаки, сумки та оригінальні браслети.