Запальнички Dupont - чому настільки популярні?

Яка запальничка була у Аль Капоне? А у Бреда Пітта? Ніколя Саркозі або Луї Картьє? Виявляється, всі вони шанувальники колекцій Дюпон. І це не дивно, адже S.T.Dupont - найвідоміший і найпопулярніший бренд запальничок в світі.

Запальнички S.T.Dupont - акцент на статус і респектабельності власника
Запальнички S.T.Dupont - акцент на статус і респектабельності власника

Все почалося в 1872 році. Саме тоді, в Парижі, придворний портретист Наполеона III, Симон Тіссо Дюпон зареєстрував власний бренд. Месьє робив борсетки, валізи, гаманці та інші вироби зі шкіри. Ексклюзивні речі, виконані зі шкіри, прикрашені золотом і коштовностями, при цьому залишилися функціональними і зручними - саме такими були випущені S.T.Dupont вироби. До слова, вони все ще мають ці якості. Тільки тепер це не валізи, а більш актуальні аксесуари - набори для письма, прикраси, парфуми і, звичайно ж, знамениті запальнички S.T.Dupont.

Дюпон почав випускати запальнички за часів Другої світової, коли ексклюзивні й розкішні предмети перестали бути актуальними. Перша модель була зовсім недорогою. Майстри компанії надихнулися американськими хмарочосами - звідси форма паралелепіпеда. Після війни, коли повернулася мода на ексклюзивність, мануфактура повернулася до свого принципу ексклюзивності, і їх запальничка знову стала мрією мільйонів.

S.T.Dupont - синонім життя в стилі luxury

Аксесуари Дюпон вибирають люди з прекрасним художнім смаком, які цінують традиції, надійність, здатні насолоджуватися красою сучасного світу. Їхні вироби унікальні: більшість асортименту - лімітовані серії, кожна запальничка має власний номер. Для обробки використовуються кращі матеріали - золото, срібло, платина, діаманти, дороге дерево. Але запальнички не виглядають претензійно, навпаки - вони стильні та елегантні.

Запальнички Дюпон - стильний і елегантний компонент образу
Запальнички Дюпон - стильний і елегантний компонент образу

Інтернет-магазин «Свісс Вотч» пропонує Вам кілька фактів, після яких ви зрозумієте, чому запальнички S.T.Dupont так популярні:

  • вони завжди на вістрі прогресу - першу газову запальничку, першу золоту запальничку, першу золоту бензинову запальничку випустив Дюпон;
  • кожна запальничка створюється буквально як швейцарський годинник - вручну. Щоб зібрати воєдино як мінімум 70 деталей, з яких складається аксесуар, потрібно близько 600 виробничих операцій, що займають близько 100 трудочасов;
  • запальнички Dupont надзвичайно надійні. Після складання вони проходять більше 300 контрольних тестів. Деякі запальнички працюють більше півстоліття;
  • на аксесуари цієї мануфактури діє ексклюзивна гарантія. Володарі старовинних, колекційних екземплярів, яким десятки років, можуть звернутися в фірмову майстерню для ремонту.

Як відрізнити Dupont від підробки

Запальнички цього бренду носять політики, бізнесмени, монарші особи та інші люди, які досягли успіху. Такий аксесуар - мрія будь-якої людини. Однак оригінали продаються за десятки тисяч доларів, причому не тільки нові, але і антикварні моделі залишаються в ціні. Одна з найдорожчих, не антікварная Ligne 2 Champagn, була продана за 79 тисяч доларів. Не дивно, що Дюпон часто підробляють.

Знавці-колекціонери на форумах пишуть, що про справжність Дюпон свідчать наступні маркери:

  • хитромудрість, відносно велика вага (крім ультратонких моделей). Запальнички, як уже згадувалося, створюють вручну, з натуральних матеріалів високої якості, тому нехитра обробка і мінімальна вага повинні насторожити власника;
  • стандартний термін, зазначений в талоні міжнародної гарантії, який входить в набір, - не менше 2 років;
  • під коліщатком завжди є ініціали майстрів, які над нею працювали;
  • фірмова напис S.T.Dupont обов'язково викарбувано.

Запальнички Dupont - хороший подарунок процвітаючій людині
Запальнички Dupont - хороший подарунок процвітаючій людині

До слова, актуальні колекції запальничок можна подивитися на офіційному сайті бренду - st-dupont.com/ru. Правда, ціни там «кусаються».

В інтернет-магазині «Свісс Вотч» ми пропонуємо високоякісні репліки продукції S.T.Dupont, але за прийнятною вартістю. Моделі з наших колекцій повністю збігаються з прототипами, в тому числі мають всі перераховані вище маркери. У каталозі до опису запальничок додаються фото. Якщо ви не знаєте, який подарунок купити чоловікові, другу або босові, чим доповнити свій образ, не сумнівайтеся: якість та ексклюзивність S.T.Dupont вибирають зірки. Дозвольте собі приєднатися до їх числа!