Яку вибрати сумку жінці?

За аналогією з годинником у чоловіка, сумка для жінки - найважливіша частина образу. Вона не тільки виконує поставлене конструкторами завдання (використовується для транспортування та зберігання будь-яких дрібниць, яких у жінки зазвичай маса). Сумка завершує образ, будь то вечірній лук або повсякденний, діловий і для відпустки. Вона здатна як врятувати комплект, який виглядає неідеально, так і зіпсувати ретельно продуманий образ.

Сумка для жінки - найважливіша частина образу
Сумка для жінки - найважливіша частина образу

Якщо ви вирішили купити сумку в подарунок жінці або підбираєте нову модель для свого гардероба, запам'ятайте ці поради, і ваш образ завжди буде бездоганним.

Якими бувають жіночі сумки?

Моделі, які пропонуються сучасними виробниками, відрізняються за розмірами, стилем, формою.

Перші місця в лідерах продажів займають об'ємні сумки, зазвичай квадратні або у вигляді мішка на довгих ручках: сумка-тоут, баул, хобо. Періодично вони поступаються модною першістю, але потім все одно повертаються на п'єдестал. Їх гідності оцінили багато жінок - це прекрасний варіант для щоденного носіння.

Маленькі сумочки, як правило, є складовими коктейльного або вечірнього образу. Це і клатчі, і моделі на довгому ремінці. Форма може бути будь-якою - подовженою, прямокутною, круглою і навіть нестандартною (наприклад, якийсь час назад були надзвичайно популярні клатчі у вигляді губ). Крім того, дизайнери постійно пропонують невеликі повсякденні моделі.

Маленькі сумочки є складовою частиною коктейльного або вечірнього образу
Маленькі сумочки є складовою частиною коктейльного або вечірнього образу

Ділові сумки. Зазвичай виконані у вигляді валізи, портфеля, мають чітку форму. Так як це найважливіша складова образу бізнес-леді, така сумка зазвичай виконана з дорогих матеріалів і зроблена місткою.

Рюкзаки набирають популярність останні кілька сезонів. Жіночі міські рюкзачки роблять зі шкіри, замші і інших матеріалів в самих різних кольорах. Вони прекрасно доповнюють щоденний і спортивний образ, зручні в носінні.

Підбір сумки за типом фігури і росту

Сумка обов'язково повинна бути пропорційна, тому що її габарити мають властивість акцентувати увагу на фізичні розміри власниці. Щоб сумочка прикрашала постать високої жінки, їй слід зупинитися на об'ємній сумці висотою до 30-40 см, уникати слід мікросумочек і моделей на тонкому довгому ремінці. А ось невеликим дівчатам краще купити маленьку сумку або модель середнього розміру (20-30 см у висоту).

Сумка повинна бути пропорційною росту і фігурі власниці
Сумка повинна бути пропорційною росту і фігурі власниці

Подібні поради стосуються і статури власниці: власницям пишних форм варто вибирати сумки середнього обсягу, а мініатюрним красуням важливо уникати так званих "баулів". Тонкі бретелі привертають увагу до обсягів.

Варіанти модних сумок для дівчини

Юним представницям прекрасної половини людства відкривається найширший вибір сумок. Якщо жінки старшого віку вже мають відповідати очікуванням суспільства, то молодь може дозволити собі експерименти. Сумка для дівчини допускається не тільки зі шкіри або замші, але і з тканини, в'язаних і плетених матеріалів, незвичайної форми і яскравого кольору, з вишивкою, забавним принтом: рюкзак Gucci з фірмовим візерунком, клатч Gucci з нашивкою, Dior Lady Medium, сумка- саквояж Dolce & Gabbana.

Рюкзак - прекрасний варіант сумки для дівчини
Рюкзак - прекрасний варіант сумки для дівчини

Поради, як вибрати хорошу сумку коханій дівчині:

• любителька вільного повсякденного або спортивного стилю, яка не вилазить з кросівок, шортиків і постійно знаходиться в русі, оцінить невеликий міський рюкзак, декорований елементами з металу, шкіри, стразами, принтами;

• жіночні образи, що складаються з легких суконь, кардиганів, пастельних брюк, підкреслять романтичні, легкі на вигляд, моделі середнього або невеликого розміру.

Яку сумку купити жінці за 40-50?

Чим старше жінка, тим більш прискіпливим суспільство стає до її образу. Тому, купуючи сумку для жінки 40+, слід звернутися до моделей стриманих, класичних - жорстких, купольної форми, сумкам-тоут, хобо, клатч, конверт.

Жінкам бальзаківського віку слід звернути увагу на класичні моделі сумок
Жінкам бальзаківського віку слід звернути увагу на класичні моделі сумок

Класичні сумки для жінок бальзаківського віку - це Kelly bag і Birkin від  Hermes, Jackie від Gucci, стьобана сумочка від Chanel, Princess Bag від Dior. Класичний шик і стриманий кежуал - варіанти, які широко представлені в асортименті магазину Свис Вотч. Обирайте и будьте красивими!