Які чоловічі аксесуари допускає діловий етикет

Правила офісного дрес-коду досить суворі. І чоловіків вони стосуються більшою мірою, ніж жінок. Якщо слабка половина людства може дозволити собі деяку різноманітність нарядів і прикрас, то у джентльменів вибір обмежений. Це обумовлено не стільки гендерними відмінностями, скільки відсутністю в чоловічому гардеробі великого вибору прикрас в принципі. У діловому стилі все ще серйозніше. Тому саме нечисленні аксесуари найголосніше розповідають про свого власника. Як їх вибрати і правильно носити, розповіли експерти інтернет-магазину «Swiss watch».

Чому важливо звертати увагу на підбір чоловічих прикрас до ділового костюму?

Навіть самого кращого професіонала зустрічають по одягу, а потім доповнюють висновки, спостерігаючи за поведінкою і діловою хваткою.

Чоловічі аксесуари для образу в діловому стилі
Чоловічі аксесуари для образу в діловому стилі

Перше враження - це фундамент, на якому будується спілкування з партнерами. Тому зовнішній вигляд, імідж в бізнес-індустрії мають першорядне значення. Акуратна стрижка, костюм по фігурі, зшитий з якісної тканини, і брендові аксесуари визначають статус людини і говорять про його характер. Щоб виглядати належним чином, потрібно їх правильно вибирати і поєднувати. Кілька ретельно підібраних аксесуарів, гарне взуття і одяг - і ви вже набагато впевненіше на зустрічі або ділових переговорах.

Які аксесуари обов'язкові для офісного стилю?

У діловому костюмі не обійтися без ременя. Це, мабуть, єдиний обов'язковий для ділового етикету аксесуар. Якщо порівняти з кежуал-моделями, діловий ремінь виглядає просто - смужка з матової або глянсової шкіри, з відкритою пряжкою. Класичні відтінки - чорний, темно-сірий, темно-синій, темно-коричневий. Прийнято, щоб колір збігався з взуттям.

Хоча гаманець, портфель не є безпосередньо аксесуарами, вони постійно на виду: коли чоловік розплачується за каву, дістає папери або працює на нараді. Отже, ці важливі предмети повинні виглядати відповідно їх власнику. Бізнесмени і політики вибирають якісні аксесуари з щільної шкіри неяскравих кольорів, бажано брендові. Те ж правило відноситься до ручки. Особливо популярні у топ-менеджерів пір'яні моделі (зазвичай Parker) з металевим корпусом. Вони створюють менше навантаження на руку, ніж кулькові моделі, а метал, покритий рельєфним гравіюванням, забезпечує захист від механічних пошкоджень при падіннях і ударах. Для офісу купують ручки сірого або чорного кольору, зі сталі, золота, срібла.

Які ще прикраси допускає діловий етикет?

Класичний аксесуар ділового чоловіка - годинник. Хронометри, які підходять для офісу, є в більшості колекцій популярних брендів, наприклад, у Breguet, Vasheron Constantin, Montblanc. Діловий етикет диктує, щоб наручний аксесуар був максимально простим, з мінімумом додаткових функцій. В офіс зазвичай надягають круглі або квадратні годинники з однотонним циферблатом (зазвичай білого кольору) і стрілочною індикацією, на шкіряному ремінці або браслеті. Механізм може бути автоматичним, з ручним заведенням або навіть кварцовим. Яскраві відтінки не бажані, а годинник з дорогоцінних металів вважається привілеєм людей на високих посадах.

Популярні в офісах і запонки. Застібки для манжетів вибирають найпростіші, зі сталі, золота, срібла, але без дорогоцінних каменів або яскравого декору.

Стильні атрибути успішної ділової людини
Стильні атрибути успішної ділової людини

Також діловий етикет дозволяє чоловікам використовувати:

Основні вимоги до даних аксесуарів - натуральні матеріали і стриманий дизайн.

Всі згадані прикраси пропонує купити за демократичною ціною інтернет-магазин «Swiss watch». Колекції якісних аксесуарів орієнтовані на діловий сегмент ринку. Тут чоловік зможе вибрати по фото і швидко придбати все необхідне, щоб гідно виглядати. Крім того, в асортименті каталогу є жіночі прикраси - хустки, парасолі, годинники, біжутерія.