Як правильно носити затиск для краватки: поширені помилки

Затиск для краватки (tie clip), ще відомий як стяжка, шпилька, - це елегантний аксесуар, який додає нотки розкоші в образ чоловіка, надає його костюму строгий діловий вигляд. Однак не всі джентльмени вміють його правильно вибирати, надягати і носити, через що трапляються казуси. У цьому матеріалі інтернет-магазин Свісс-Вотч розбирався, як користуватися зажимами і які краще купити.

Як вибрати стяжку для краватки

Найпопулярніші, вони ж самі якісні, - металеві затиски. Хороший вибір - виріб з дорогоцінних металів (білого, жовтого, рожевого золота, срібла). Відомі в світі бренди пропонують кліпи, прикрашені гравіруванням і дорогоцінним камінням, а також прості гладкі варіанти. Тому вибір у чоловіків немаленький. То яку ж модель все-таки купувати?

Перше, на що ви повинні дивитися, - це розміри виробу. З класичною чоловічою краваткою носять кліпи довжиною 4,45 см, з вузькими - 3,17-3,81. Обов'язково приміряйте покупку з краваткою - зажим не повинен бути ширше.

Затиск для краватки
Затиск для краватки - це елегантний аксесуар, який додає нотки розкоші в костюм чоловіка,
надає його костюму строгий діловий вигляд

Оформлення - наступне питання. Відповідно до етикету, колір затиску повинен відповідати кольору запонок, корпусу годинника, кільцю (тобто іншим прикрасам чоловіка). Якщо ви нічого з цього не носите - пряжці на ремені або гудзикам на куртці. Якщо нічого з цього немає - зупиніть вибір на сріблястому затиску зі сталі. Це універсальний варіант.

Дизайн шпильки повинен відповідати костюму і заходу. Не прийнято надягати чудернацькі вироби на ділові переговори або зустрічі. А от увечері вони будуть виглядати ідеально.

Якщо ви переглянете каталог, то помітите, що затискачі бувають з петелькою на ланцюжку, гладкі і з ребрами, схожі на прищіпку. Саме останні використовують з більшістю краваток. Гладкі купують тільки для вузьких моделей: вони занадто легкі, щоб забезпечити достатню фіксацію великої кількості матеріалу). Затискачі з петелькою припускають, що спочатку її зачіпають за гудзик, а потім прикріплюють кліп до краватки.

Як надіти затиск, щоб мати гарний вигляд

Дотримуйтесь цих правил, щоб виглядати гідно:

  • Поправьте сорочку, зав'яжіть краватку до того, як візьмете в руки кліп.
  • Затискач повинен скріплювати обидві частини краватки і край сорочки. Адже основне його завдання - зафіксувати краватку на одязі, щоб вона не падала і не зміщувалась. Затискати стяжкою тільки краватку - моветон і ознака дурості, а також кращий спосіб потрапити в незручне становище.
  • Аксесуар прикріплюють між другим і третім ґудзиком сорочки. Якщо прикріпити його вище, краватка буде бовтатися. Він повинен лежати строго перпендикулярно тканини краватки. Останній слід додатково відрегулювати, щоб не кривився. Для цього верхню смугу підтягують трохи вгору.

Затиск для краватки в комплекті з запонками
Модні експерти радять підбирати затиск для краватки в комплекті з запонками

Чи припустимо носити затиск для краватки з кежуал-нарядами? Так, в повсякденному стилі йому теж знайдеться місце. Його надягають з вузькими і середньої ширини моделями, під білу або кольорову приталенную сорочку. З цим комплектом допустимо надіти чорні або сині джинси, закатати рукава. А ось з жилеткою або кардіганом кліп не носять. Це продиктовано практичними міркуваннями: одяг виконує роль фіксатора краватки, а стяжка просто не потрібна.

Якісні затискачі від популярних брендів ви зможете знайти в нашому інтернет-магазині. Всі вироби з асортименту зроблені в Європі і відповідають оригіналам. Оцінити їх привабливу зовнішність можна по фото. Якщо порівняти з вартістю аналогів, наша ціна - найкраща. Поповніть колекцію своїх аксесуарів одним з наших виробів!