Як вибрати манікюрний набір? - Поради експертів

Доглянуті руки завжди асоціюються з чистими і акуратними нігтями. Добре обрізана кутикула і правильна форма нігтя створює приємний вигляд. Багато дівчат звертаються за допомогою до нігтьовому майстру. Однак у ділових дам час на такі процедури обмежено і їм ніколи підлаштовуватися під щільний графік майстра. Тому вони воліють проводити домашній манікюр і педикюр в зручний для них час.

Деякі представниці прекрасної статі категорично ставляться до відвідування салону. Вони навчилися самостійно проводити якісний манікюр. Для цього необхідно лише підібрати відповідний інструмент, щоб правильно очистити кутикулу і підпиляти ніготь. Консультанти магазину Свісс Вотч готові надати пораду щодо вибору комплекту для манікюру, щоб кожна дівчина безпроблемно зробила манікюр в домашніх умовах.

Манікюрний набір Louis Vuitton
Манікюрний набір Louis Vuitton

Хороший набір для манікюру: який він?

Практичний манікюрний набір повинен відповідати таким критеріям:

 1. Комфортне використання.
 2. Висока зносостійкість.

Це важливий аспект, так як вам повинно бути зручно користуватися інструментом, і він повинен прослужити не один рік. Також якісний і надійний матеріал для виробів забезпечить високу якість проведеної процедури.

Комплект для манікюру слід підбирати виходячи з складності процедури і ваших навичок. Для простого манікюру ідеально підійде традиційний набір, що складається з:

 1. Пилки для укорочування нігтя.
 2. Ножничек для зрізу кутикули.
 3. Кусачок для ороговілої шкіри.
 4. Пінцета.

Набір для манікюру від Michael Kors
Набір для манікюру від Michael Kors

Для професійних висококласних фахівців і любителів манікюру необхідно звертати увагу на комплекти з великою кількістю інструментів. Такі наборчики включають різні вироби:

 • Об'ємний баф для полірування.
 • Шабер для відсунення кутикули.
 • Тример.

Якщо ви хочете заощадити час на манікюр, то варто переглянути каталог, де пропонується електричний манікюрний набір. Тут широкий асортимент обладнання з різними видами насадок:

 • Фрезер у вигляді конуса для мозолястих утворень.
 • Конусовидний тонкий фрезер для нігтів.
 • Диски для полірування поверхні нігтьової пластини.
 • Диски для обробки нігтя.

При підборі електричного комплекту для манікюру зверніть увагу на їхню комплектацію та основні характеристики: спосіб зарядки, опція реверсу, швидкість і якість обладнання.

Електричний манікюрний набір
Електричний манікюрний набір

Надійні бренди манікюрних наборів

На ринку виробництва манікюрних наборів існує безліч брендів з хорошою репутацією. Ми хочемо привести список тих, хто не змінює лідируючі позиції вже довгий час.

 • Zinger – марка відома на весь світ по випуску якісних інструментів для манікюру. Вся продукція виробляється за найвищим європейським стандартам якості. Це кращий вибір серед більшості європейських брендів.
 • ZAUBER – надійна компанія, яка застосовує для виробництва нержавіючу сталь вищої якості. Дозволяє проводити належний догляд за нігтями в домашніх умовах.
 • ZWILLING J. A. Henckels – виробник використовує для виготовлення наборів виключно сталь FRIODUR.
 • Twinox – бренд випускає професійні набори для кваліфікованих спеціалістів манікюру.
 • Classic – продукція компанії виготовлені з нікельованої сталевого сплаву.
 • Dovo – невпинно трудиться понад століття на світовому ринку і випускає манікюрні інструменти вищого класу.

Манікюрний набір Burberry
Манікюрний набір Burberry

Наш інтернет-бутік Свісс Вотч має в наявності великий асортимент манікюрних наборів за помірною ціною. При купівлі комплекту себе в будинок, ви точно не пропустіть сеанс манікюру. Для всіх наборів є докладні фото.