Вибираємо сумку за типом фігури: рекомендації кращих стилістів

Сумка є незамінним практичним атрибутом жіночого образу. Багато представниць прекрасної статі погодяться, що сумочка не просто модний аксесуар, а справжня жіноча пристрасть! Гардероб дівчат вміщує цілі колекції стильних атрибутів, і часто цього недостатньо. Кожен раз з'являється спокуса придбати нову вподобану сумочку, а для когось це навіть залежність.

Проте при виборі модного аксесуара мало хто враховує тип своєї фігури - справа в тому, що це правило не знайоме всім. Сьогодні ми обговоримо основні поради стилістів, спрямовані допомогти правильно підібрати сумку, щоб гармонійно завершити жіночий образ.

Підбір сумки під грушоподібну фігуру
Підбір сумки під грушоподібну фігуру

Не кожна жінка володіє вмінням підбирати аксесуари на будь-який випадок, тому для стильного образу важливо враховувати думку фахівців. Жіночий модний журнал, будь-то друкований або електронний, вміщує в собі безліч практичних порад стилістів. Прочитавши рекомендації, ви набудете впевнененості, що нова покупка буде вдалою і стильною.

Вибір аксесуара враховуючи форму тіла

Стилісти визнають, що правильно підібрана сумка здатна візуально скоригувати жіночу фігуру. Ми обговоримо, як вибрати до кожного типу статури правильну форму сумки, здатну допомогти підкреслити достоїнства фігури. Існує кілька видів форм жіночого тіла:

  • Грушовидна. Даний тип характеризується пишними стегнами і маленькими плечима, а також вузькою талією. Тому важливо акцентувати увагу на першу половину тіла. Дівчатам з такими пропорціями підійдуть аксесуари невеликих розмірів, щоб їх було зручно носити в зігнутій руці.
  • V-подібна фігура. Для такої статури властиві широкі плечі і маленькі стегна. Стилісти рекомендують купувати об'ємні, великі сумки на довгому ремінці, щоб верхню і нижню частину зробити пропорційною. Також радяться клатчі через плече.
  • Фігура форми яблуко. Дівчатам з округлими частинами тіла, з невираженою талією, але зі стрункими ніжками рекомендується носити великі клатчі. Якщо ж ви віддаєте перевагу сумці на ремінці, то носити їх потрібно на згині ліктя, тоді це допоможе візуально звузити талію.

Підбір сумки під V-подібну фігуру
Підбір сумки під V-подібну фігуру

Пам'ятайте: не так важливо, яка у вас фігура - головне навчитися гідно її підносити за допомогою правильно підібраних аксесуарів. А вибраний ідеальний колір, відповідний до вашого "луку", допоможе стильно завершити образ.

Підібрати модний атрибут за зрістом жінки

Правильно обрана жіноча сумка не тільки здатна приховати особливості фігури, але і підкоригувати сприйняття зросту дівчат. Отже, розглянемо поради враховуючи зростання:

  • Високим жінкам підійде практично будь-яка модель. Стилісти рекомендують зробити упор на округлі форми і великі розміри. Такий вибір допоможе піднести себе з вигідного боку. Однак, краще уникати занадто маленьких сумочок, так як з ними ріст буде виглядати ще більше.
  • Мініатюрним дівчатам слід віддати перевагу сумкам середніх розмірів. Якщо ви володарка пишної фігури і невеликого росту, – ділові, прямокутні моделі допоможуть приховати недоліки фігури. Також важливо правильно розташовувати сумочку і робити акценти в потрібних місцях. В даному випадку ідеальний варіант на рівні грудей або нижче стегон, такий вибір допоможе витягнути фігуру.

Підбір сумки під фігуру в формі яблука
Підбір сумки під фігуру в формі яблука

В інтернет-магазині Свісс Вотч міститься величезний асортимент стильних жіночих сумочок різних форм і колірних рішень. Відвідавши наш магазин кожна модниця захоче придбати для себе гарну сумку. Співробітники компанії Свісс Вотч з задоволенням проконсультують вас і дадуть відповідь на питання.