Що таке барсетка і як вона поєднується з одягом різних стилів?

Сумка є необхідним атрибутом, що доповнює образ сучасного чоловіка. Різноманітність моделей дозволяє вибрати модний аксесуар для будь-якого випадку. Від того наскільки все гармонійно і стильно підібране залежить, яке враження ви справите на оточуючих. Ретельно підібрані деталі, здатні підкреслити індивідуальність і хороший смак. Чоловічий стиль доповнюють і завершують такі аксесуари, як:

 • сумка;
 • взуття;
 • ремінь;
 • краватка;
 • годинник.

Як правило, саме такі деталі підкреслюють статус і імідж чоловіка. У цій статті ми звернемо увагу на найпоширеніший чоловічий аксесуар - барсетку: з чим носити і як підбирати ії до вашого стилю?

Барсетка - аксесуар для чоловічого образу в будь-якому стилі
Барсетка - аксесуар для чоловічого образу в будь-якому стилі

Барсетка - невелика сумочка, призначена для зберігання особистих речей: телефона, гаманця, ключей, документів та інших необхідних предметів. Такий варіант сумки підходить для чоловіків будь-якого віку та соціального стану. Вони практичні, компактні і універсальні. Світові дизайнери пропонують безліч моделей різних фасонів, кольорів і розмірів. Тому при покупці нового аксесуара необхідно звернути увагу на наступні характеристики:

 • колір;
 • форму;
 • призначення;
 • стиль;
 • тип і якість матеріалу;
 • кількість відділень.

При виборі такого аксесуару необхідно визначитися, для якої мети він вам потрібен, враховуючи ваш спосіб життя. Якість матеріалу також важлива, адже річ з натуральної тканини виглядає розкішно, а міцні застібки і блискавки гарантують тривалий термін експлуатації. Дуже важливо, щоб новий атрибут добре поєднувався з вашим стилем одягу і доповнював його.

Аксесуари для різних стилів

Найбільшу популярність мають барсетки, виконані в строгому і стриманому стилі. Такі аксесуари прикрашені логотипом компанії-виробника у вигляді металевої емблеми або ж нанесеною на поверхню шкіри написи. Для кожного образу необхідно підібрати відповідну модель:

Діловий стиль.

Чоловік в класичному костюмі виглядає солідно і привабливо, проте існують маленькі деталі здатні додати розкоші і індивідуальності образу.

Лаконічні барсетки для класичного чоловічого образу
Лаконічні барсетки для класичного чоловічого образу

Прикрасою служать краватка, годинник, ремінь, хустка-паше (квітка), сумка. Для ділового стилю ідеально підійдуть шкіряні аксесуари класичного кольору: чорного, синього, сірого, коричневого – це підкреслить належний вигляд чоловіка.

Стиль casual.

Вільний образ не має строгих обмежень, і все ж, щоб виглядати стильно, необхідно уважно підходити до вибору аксесуарів.

Барсетка для образу в стилі casual відображає модні тенденції
Барсетка для образу в стилі casual відображає модні тенденції

Даний стиль одягу прийнятний як для роботи, так і для прогулянок. Тому існує величезна кількість моделей, придатних для цього стилю, проте атрибут повинен поєднуватися з усіма образами.

Спортивний образ.

Для чоловіків, які ведуть рухливий спосіб життя, підійдуть прості моделі, виконані з легких, натуральних матеріалів. Рекомендується вибирати сумки без зайвих деталей, але з достатньою кількістю відділень, можливо з невеликим ремінцем для зручного використання. Барсетка послужить чудовим доповненням образу і справжнім помічником для прогулянок і відпочинку.

Барсетки для образу в спортивному стилі припускають додатковий декор
Барсетки для образу в спортивному стилі припускають додатковий декор

В інтернет-магазині Свісс Вотч міститься великий вибір якісних аксесуарів. Кожен чоловік підбере солідний атрибут, здатний підкреслити його хороший смак. Також наші товари стануть чудовим подарунком до будь-якого заходу. Співробітники компанії із задоволенням підберуть необхідний аксесуар і відправлять його в найкоротші терміни.