Огляд популярних брендових коробок на подарунок

В інтернет-магазині Свісс Вотч представлено безліч варіантів для оформлення подарунків. Один з них - це брендова коробка для презенту. У нашому каталозі підібраний хороший асортимент різних моделей, де красиво розмістяться елітні прикраси, аксесуари та інші предмети.

Адже краса розкішної речі полягає не тільки в її дорожнечі, а й в умінні її правильно подати. Для цього знадобиться майстерність самого дарувальника і спеціальний бокс.

Подарункова коробка - невід'ємна частина подарунка
Подарункова коробка - невід'ємна частина подарунка

Новий коробок або box знадобиться в таких ситуаціях:

 • Якщо ви готуєте бізнес-подарунок для вищого за рангом співробітника.
 • Якщо ви бажаєте подарувати унікальний презент дорогій людині.

Бізнес-подарунок в брендовій коробці

В елітній компанії різні заходи повинні проводитися на вищому рівні. Тому спеціальні презенти повинні бути гідно упаковані і підготовлені для представників компанії і їх керівників. Будь-який подарунок в брендовій упаковці буде виглядати красиво і вражаюче, тому що вони:

 • Мають фірмове оформлення і логотип.
 • Виготовлені в елітному стилі в згоді з філософією бренду.

Дорога упаковка з вишуканого матеріалу з приємною на дотик поверхнею і стильним дизайном завжди буде нагадувати про приємну подію. Такий подарунок не тільки подарує естетичне задоволення, а й буде яскраво представляти ваше ставлення до людини. У бокси від популярних виробників Діор, Шанель, Гермес і Луїс Віттон упаковується:

Брендова упаковка для бізнес-подарунків
Брендова упаковка для бізнес-подарунків

Для предметів з тендітною конструкцією краще вибирати упаковку з оксамитовою внутрішньою частиною. Завдяки ній вони не б'ються і добре зберігаються.

Приємний презентик в подарунковій упаковці

Навіть невеликий подарунок принесе безліч приємних емоцій, якщо буде упакований в красивий бокс. Такі вироби коштують не мало, але їх зовнішній вигляд порадує кожного. Якщо ви вже приготували презентик, то підібрати упаковку буде дуже просто. Ви вже знаєте розміри і колір сюрпризу, так що залишилося знайти відповідний коробок. Це відмінний засіб для упаковки годинників, маленьких дрібничок і аксесуарів.

Іноді для людини не так багато значить упаковка, тому будьте обережними, щоб вона не виглядала красивіше подарунка. Багато хто купує брендову репліку, де підробка аксесуара або боксу зовсім не видна. Однак якщо людина не поспішає відкривати подарунок, то краще презентувати його в красивій упаковці. Для цього підберіть відомий бренд і коробку в оригінальному стилі і дизайні.

Секрети вибору дизайну упаковки

Дизайн маячних моделей завжди відрізняється сучасним виконанням та стильним декоруванням. Однак всередині коробки місце не повинно бути порожнім. Необхідно подумати, що покласти до подарунка, щоб він виглядав більш ефектно. Наприклад, упакуйте товар в шовкову тканину, атлас або оксамитову матерію. Кожен елемент додасть розкоші і шику.

У бокс з подарунком не складно покласти:

 • Стружку з паперу.
 • Маленьку подушечку.
 • Бутони квітів або хвойну гілочку.
 • Конфеті або солодощі.
 • Різнокольорову мішуру.
 • Папір тишею.
 • Соломку рафия.

Ефектніше подарунок виглядає в брендовій коробці з шовковою або оксамитовою оббивкою всередині
Ефектніше подарунок виглядає в брендовій коробці з шовковою або оксамитовою оббивкою всередині

Сервіс оформлення повинен відповідати типу і ціні презенту. Якщо ви купили дорогий годинник, то під нього краще покласти оксамитову подушечку, без будь-якого наповнення. Однак строго керівництва в цьому відношенні немає, тому наповніть коробку на свій особистий розсуд. У нашому магазині Свісс Вотч ви розглянете упаковки, застосовні для різних видів речей і предметів. Якщо ви не знаєте, яку вибрати, зверніться до наших менеджерів.