Огляд найбільш неприродних дизайнерських гаманців

Україна не відстає від світу моди і кожен сезон презентує для цінителів модної індустрії спеціальні покази від відомих кутюр'є. Дивно, як популярні дизайнери створюють із звичайних речей оригінальні і часом неприродні предмети гардероба. У їх список потрапляє жіноча сумка і чоловічий гаманець. Брендові вироби цієї категорії виконують практичну функцію і ефектно підкреслюють положення людини в суспільстві. Тому інтернет-бутік Свісс Вотч має в своєму каталозі незвичайні і екстравагантні примірники гаманців для жінок і чоловіків з непередбачуваними побажаннями.

Гаманець у вигляді кобури
Гаманець у вигляді кобури

Не такі як всі: самі незвичайні моделі гаманців

Першим вашій увазі надамо гаманець у вигляді кобури. Відмінними особливостями цього виробу є:

  • Натуральна шкіра зовні і всередині.
  • Форма ідентична кобурі для пістолета.
  • Шкіряний ремінець через плече.

Якщо ви дивилися фільм по техаських рейнджерів, то ця модель точно нагадає вам головних героїв. Чоловік, який володіє цим аксесуаром, буде виглядати мужньо і привабливо.

Ви здивуєтеся, але світові дизайнери здатні зі старої покришки від гірського велосипеда створити оригінальний гаманець. На перший погляд здається, що людина тримає в руках складену в два рази гумову покришку. Але власник цього виробу знає, що він є володарем унікального брендового аксесуара.

чи ви Бачили клатч або гаманець з натурального дерева? Модель з кришкою і резинкою – це гарний аксесуар для грошей, якщо ви віддаєте перевагу предмети в мінімалістичному стилі. Під гумку кладуть пластикову карту, а під нею розмішають грошові купюри в складеному вигляді. Для практичних людей такий варіант буде оптимальним рішенням для зберігання грошей.

Гаманець з вбудованою цифровою фоторамкою
Гаманець з вбудованою цифровою фоторамкою

Гаманець з вбудованою цифровою фоторамкою на лицьовій стороні виробу. Ось кілька переваг цієї моделі:

  1. Надається можливість у будь-який момент дивитися фото.
  2. Цифрова фоторамка вміщує в собі до 60 фотографій.
  3. Виріб виготовлено з натуральної шкіри вищої якості.

Унікальний шкіряний гаманець допоможе вам правильно розподілити кошти і мати улюблені кадри з життя під рукою.

Сьогодні онлайн-покупки і оплата товарів і послуг за допомогою кредитної картки стали чимось буденним і досить зручним. Для довгострокового користування кредиткою необхідно зберігати її від предметів, здатних її розмагнітити. Дизайнери розробили оригінальний і практичний гаманець з захистом від радіо магнітних хвиль. Тепер ви не будете переживати за якість ваших пластикових карт і завжди безпроблемно розплатитеся нею в будь-якому магазині.

Спеціальний аксесуар у вигляді пачки доларів. Модель зроблена настільки правдоподібно, що з вигляду не відрізниш від справжніх доларових купюр. Зайшовши в будь-який магазин, ви будете шикарно виглядати з таким нетрадиційним гаманцем. Унікальна робота дизайнерів підніме ваш імідж за пару хвилин.

Металевий гаманець
Металевий гаманець

Металевий гаманець – це не фантастика, а реальність. Незвичайний і зручний атрибут з алюмінію має:

  • Високою зносостійкістю і міцністю.
  • Великою кількістю відділень.
  • Оригінальним зовнішнім виглядом.

Цей ручний аксесуар оснащений 10 відсіками для пластикових карт, а також відділення для грошей. Завдяки цьому ви будете мати при собі всі необхідні кредитки, візитки та дисконтні карти, щоб у будь-який момент купити все що ви захочете.

В нашому магазині Свісс Вотч ви знайдете самий незвичайний жіночий і чоловічий гаманець за прийнятною ціною. Брендові моделі мають докладні фото. За додатковою інформацією звертайтесь до консультантів.