Хронографи Володимира Познера - улюбленці серйозних, солідних інтелектуалів

Журналіст і телеведучий Володимир Познер вибирає хронографи Jaquet DrozКажуть, по годинниках легко визначити статус людини, його соціальний стан і фінансове благополуччя. Тому люди, що відносяться з пієтетом до своєї репутації, роблять вибір на користь моделей з колекцій відомих виробників, з історією в годинниковій індустрії, яка налічує десятиліття. Відомий журналіст і телеведучий Володимир Познер вибирає хронографи Jaquet Droz, до яких його, зі слів самого Познера, «доля привела» випадково. Але це була симпатія з першої секунди і на все життя. Тому в аксесуарном арсеналі ведучого представлені хронографи Jaquet Droz з колекцій Grande Seconde, Grande Heure, Astrale Time Zone. Всі ці моделі доступні на сайті інтернет магазину Свісс Вотч, що дозволяє не тільки «небожителям», а й звичайним споживачам, що цінують якість, стиль, надійність, долучитися до світу елегантності, функціональності і надійності.

Великий час

Годинники Jaquet Droz Grande Heure GMT - це модель з круглим корпусом, виконаним із застосуванням 18-тикаратного рожевого золота. Діаметр корпусу становить 43мм. Хронограф оснащений заводною головкою, розташованою на позначці «3 години». Для забезпечення водонепроникності і невразливості для механічного впливу на циферблата використано сапфірове скло, оброблене спеціальним покриттям, що забезпечує антибліковий ефект. Бежевий відтінок циферблата гармонійно поєднується з золотистими стрілками. Ремінець виготовлений зі шкіри алігатора, декорований вставкою із 18-тикаратного рожевого золота.

Якщо говорити про технічні параметри моделі, то це:

  • водонепроникність до 30м (3 бар);
  • калібр Jaquet Droz 5N50.4;
  • запас ходу в 68 годин;
  • швейцарський мануфактурний механізм;
  • наявність опції подвійного часу.

Володимир Познер і його годинник Jaquet Droz Grande Heure GMT
Володимир Познер і його годинник Jaquet Droz Grande Heure GMT

У колекції виробника представлена ​​серія GRANDE Seconde, модель з якої так само присутня в «гардеробі» Володимира Познера. Цей хронограф приваблює своїм авангардним дизайном, що відрізняється наявністю багаторівневого циферблата. Однокнопочний стильний хронограф оснащений механізмом з автоматичним заведенням, одним барабаном, колонним колесом і інерційним вантажем, виконаним з рожевого золота (750 проба).

Хвилинна і годинна стрілки зміщені від центру. На позначці «6 годин" встановлено ретроградний покажчик дати і 30-ти хвилинний лічильник хронографа. Для виготовлення корпусу діаметром в 43мм використано рожеве золото 750-тій проби. Товщина корпусу складає 14,83мм. Водонепроникність моделі доходить до рівня в 30м (3 бар), а запас ходу дорівнює 40-ка годинам. На задній кришці корпусу вигравіруваний номер, який свідчить про те, що цей хронограф представлений в лімітованої серії. У даній моделі використовується 34 каменя, рожеве золото і техніка гарячої емалі (при виготовленні циферблата).

Ще одна модель Жаке Дро з колекції Володимира Познера - GRANDE Seconde
Ще одна модель Жаке Дро з колекції Володимира Познера - GRANDE Seconde

Хронограф серії GRANDE виглядає не просто солідно, але розкішно і елегантно одночасно. Напевно, тому вони прекрасно поєднуються і з діловими костюмами, і з нарядами в стилі кежуал, і навіть зі смокінгом.

Для тих, хто любить дивувати

Якщо ви, як і Володимир Познер, віддаєте перевагу складним в плані технічності, але витонченим в тому, що стосується зовнішнього вигляду, речам, то хронограф ASTRALE TIME ZONE - це ваш вибір. І знову в якості основного матеріалу використано рожеве золото 750-тій проби, яке прекрасно поєднується з ремінцем зі шкіри алігатора чорного кольору До речі, ремінець прошитий вручну, що гарантує його міцність і надійність. Застібка так само виготовлена ​​з рожевого золота, як і кільце накладне, закріплене на корпусі за допомогою воронених гвинтів. Циферблат декорований візерунком, добре відомим як «женевська хвиля». Причому основний тон циферблата - чорний, але центральна секція відливає сріблом. Для виготовлення стрілок використовується воронована сталь, причому хвилинна і годинна стрілки встановлені навпроти «12-ї години», а секундна - навпроти мітки «6 годин».

Годинник Володимира Познера ASTRALE TIME ZONE by Jaquet Droz
Годинник Володимира Познера ASTRALE TIME ZONE by Jaquet Droz

30 каменів, 68 годин запас ходу, автоматичне заведення, подвійний барабан, лічильник о 24 годині, покажчик дати і другий часовий пояс - все це характеристики ASTRALE TIME ZONE by Jaquet Droz, оцінити пишноту якого можна на сайті онлайн бутика Свісс Вотч.

Незважаючи на свою технічну складність, шедеври від Jaquet Droz відрізняються практичністю при експлуатації і дозволяють своєму власнику тримати час під контролем. Тому їх вибирають упевнені в собі люди, що керують своєю долею і навіть впливають на долі оточуючих.