Годинникові уподобання Хайді Клум

Хайді Клум - супермодель, актриса, телеведучаВійськово-морські сили королівства першими отримали привілей носити годинник італійської компанії Panerai. Для того щоб зробити кожен хронограф ще більш статусним, циферблати покривали особливим складом на основі радію, що надавало виробу майже містичне світіння. Ну а крім царського сяйва, хронографи від Панераі з таким покриттям були на всі 100% захищені від негативного впливу морської солоної води.

Сучасні колекції створюються за таким же принципом, тому кожен екземпляр витримає занурення на 300 метрів (для порівняння, у більшості годинникових брендів цей показник доходить до 200м). Тому хронографи вибирають люди, які захоплюються як плаванням, так і дайвінгом.

Мало, хто знає, але красуня, топ-модель, актриса, дизайнер і мама чотирьох дітей Хайді Клум захоплюється екстремальними видами спорту, тому немає нічого дивного в тому, що її аксесуарний гардероб регулярно поповнюється новинками від Панерай. Зокрема серед улюблених варіантів моделі з колекції Panerai Radiomir і Panerai Luminor, а також Panerai Luminor Marina з діамантами. Про них і розповість інтернет магазин Свісс Вотч.

Інновації і високі технології

Годинникове мистецтво вважається однією з найконсервативніших сфер. Але дизайнери Панераі вирішили оскаржити цю аксіому. Крім радієвого покриття і високого ступеня водонепроникності, вони розробили унікальну систему, що захищає заводну головку. Вважають, що це єдиний годинник, вивести з ладу які майже неможливо. В основному всі моделі марки механічні, створюються вручну.

Сучасні моделі також оснащені спеціальною кришечкою, що приховує голівку заводу, тим самим попереджає збої налаштувань або пошкодження. Монолітна конструкція практично обнуляє ризик поломки хронографа.

Атрибут, що підкреслює динамічність хронографа серії Panerai Luminor, - базель, що обертається в одну або в обидві сторони. На базель нанесена шкала хвилинна і мітки, що дозволяють визначити сторону світу. До речі, базель досі виконує свої прямі функції, а не використовується тільки для декору.

Годинник Хайді Клум Оффічіне Панераі з колекції Luminor Marina
Годинники Хайді Клум Оффічіне Панераі з колекції Luminor Marina

Модель Марина, декорована діамантами, оснащена сапфіровим склом підвищеної міцності. Якщо оперувати цифрами, то це 8 балів міцності за шкалою Мооса. Тобто пошкодити скло практично неможливо, принаймні, в звичайних умовах, без застосування спеціальних надміцних матеріалів. Не менш міцний сталевий корпус, виготовлений не з звичайної, а з авіаційної сталі, що не іржавіє і не темніє «з віком». В якості опції доступний індикатор дати, хронометр. Використовуваний механізм гарантує точність роботи всіх систем, а також здатний «адаптуватися» до сучасних умов. Наприклад, годинник Panerai Luminor Marina прекрасно справляється зі своїм завданням визначати час навіть в умовах невагомості, тому їх «беруть з собою» навіть космонавти. Ну а зірки рівня Хайді Клум вибирають не просто міцний годинник, але набувають ексклюзивні моделі, декоровані діамантами.

Від придворного годинникаря Іспанської Корони до улюбленця Голлівуду

Жак Гевріл був придворним годинникарем при дворі іспанського короля в 18 столітті, а його син став одним з найвідоміших майстрів, роботи якого на Паризькій виставці в 1867 році були визнані кращими. Унікальні шедеври, випущені під лого Гевріл, користуються респектом серед колекціонерів і не тільки. Адже практично кожен поважаючий себе представник «Фабрики Зірок» або вже придбав або планує купити одну з сучасних моделей, назва яких перегукується з пам'ятками Манхеттена або його околиць. Хайді не залишилася байдужою до «відродженої» легенді і поповнила ряди шанувальників годинників Gevril.

Хайді Клум в годиннику Gevril
Хайді Клум в годиннику Gevril

Складно визначити стилістику хронографів, так як кожна модель - Triton або Columbus, Tribeca або Washington - відрізняється кардинально як по дизайну, так і по колірних комбінацій. Avenue of America вражає своєю елегантністю, а Triton - епатує оригінальною зовнішністю. Безумовно, ціна такого аксесуара вразить навіть забезпеченого покупця, але з огляду на гонорари Клум, придбання легенди не стане шоком для її бюджету. Зате імідж стильної зірки їй забезпечений. Хоча Хайді не так слідує трендам, скільки встановлює нові. І роль інфлюенсера і трендсеттера вона в черговий раз закріпила за собою, випустивши свою власну колекцію годинників.

У тренді - яскравість

Годинники WildLife by Heidi Klum - це аксесуар, який припаде до душі любителькам експериментів.

Годинники Wildlife by Heidi Klum
Годинники Wildlife by Heidi Klum

Потужний з одного боку (через масивний браслет), але витончений з іншого (завдяки вишуканому декору циферблата). Ще однією особливістю годинників, випущених в форматі private lable, стали яскраві кольори (рожевий, зелений, оранжевий, неоновий салатовий та ін.). В результаті створення різнопланових колекцій годинник користуються популярністю у жінок різних вікових груп, статусів, смакових уподобань. Кращим Амбассадором бренду вважається його засновниця, креативний дизайнер і стиліст в одній особі - Хайді Клум, що поповнила свою колекцію хронографів моделями і своєї марки.