Годинникові характеристики: 5 найпопулярніших

Сучасний годинник оснащений безліччю корисних функцій: календарем, хронографом, покажчиком фаз Місяця, тахіметром і ін.На що ви звертаєте увагу, коли вибираєте хороший годинник? Дизайн, зручність, репутація торгової марки. Функціональність - фактор, який починає грати все більшу роль. Адже годинник з додатковими функціями полегшує ваше життя. Інтернет-магазин годинників Swiss-Watch склав рейтинг найпопулярніших ускладнень механізмів в діловому світі. Якщо не знаєте, який годинник купити, обов'язково з ним ознайомтеся.

Індикатор 12/24 години

Отже, в топі функцій годинників - індикатор дня / ночі (12/24 години). Він має на увазі, що в годиннику є апертура або шкала, по якій можна визначити, яка зараз половина дня, перша або друга.

Дані механізми, як чоловічі, так і жіночі, особливо популярні в світі бізнесу, де доводиться спілкуватися з колегами з англомовних країн. А там, як відомо, час зазвичай вказують з позначкою a.m або p.m (до і після обіду відповідно). Маючи такий аксесуар на зап'ясті, ви зможете швидко орієнтуватися в часі, буквально одним поглядом.

Другий часовий пояс

Це ускладнення знадобиться вам, якщо любите подорожувати або спілкуєтеся з людьми з інших країн. В асортименті більшості брендів присутні такі лінійки. На годиннику з другим поясом зазвичай наносять додаткову шкалу, в деяких моделях є другий циферблат, де фіксується час в іншому часовому поясі.

Функція другого часового поясу особливо популярна у тих, хто багато подорожує
Функція другого часового поясу особливо популярна у тих, хто багато подорожує

Володіючи таким аксесуаром, ви зможете, будучи в Києві, дізнатися час в Парижі чи Сан-Франциско, без додаткових обчислень - просто глянувши на зап'ясті.

Індикатор запасу ходу

Багатьох відлякує механічний годинник тільки тим, що вимагає більшої уваги, ніж, наприклад, кварцовий або електронний. Зокрема, його потрібно періодично заводити. Якщо цього не зробити, механізм з кожним днем ​​буде відраховувати час з більшою і більшою похибкою. І доводиться запам'ятовувати, коли робити заведення.

Індикатор запасу ходу - це невелика шкала на циферблаті або зворотному боці корпусу. Коли стрілка доходить до останньої позначки, годинник потрібно заводити знову. Нагадування не знадобляться, і можна буде насолоджуватися використанням якісних швейцарських годинників на механіці. Це затребувана функція, яка присутня в різних лінійках більшості виробників хронографів - Ulysse Nardin, Longines, Omega.

Вічний календар і індикатор фаз Місяця

Ця функція - розширена версія класичної апертури дати. Це повноцінний механізм літочислення, заснований на грегоріанському календарі, який ви будете носити на своєму зап'ясті.

Механізм годинника ускладнений таким чином, щоб демонструвати повну дату, включаючи квартали, і фазу місяця. Вічний календар самостійно прораховує високосні роки, кількість днів у місяці. Місячний календар показує, в якій фазі сьогодні Місяць. Найвідоміші годинник з подібною функцією - Audemars Piguet, вартість якого становить 400-600 тисяч доларів.

Тахіметр

Якщо ви бачите напис на годиннику «Tachymeter», це означає, що дана модель вміє визначати швидкість руху або робити інші розрахунки, пов'язані з часом. Для цього на неї нанесена шкала (на циферблаті або безеле).

Індикатор запасу ходу і покажчик фаз Місяця не просто цікаві, а й надзвичайно корисні ускладнення наручних годинників
Індикатор запасу ходу і покажчик фаз Місяця не просто цікаві, а й надзвичайно корисні ускладнення наручних годинників

Користуватися таким годинником просто - на старті натискається кнопка тахіметра. Друге натискання проводиться в кінцевій точці. Значення швидкості визначається за шкалою. однак це можливо, якщо відома відстань. Завдяки тахіметру бігуни, гонщики і інші спортсмени легко визначають свої показники. Деякі годинники з тахіметрами стали легендарними. Наприклад, колекція Rolex Daytona.

Крім того, серед популярних часових функцій - показ дати, астрономічний календар, хронометр і інші. Вибрати аксесуари з необхідними конкретно вам ускладненнями зручно в інтернет-магазині Swiss-Watch. У каталозі можна порівняти колекції по фото, ціною, зробити замовлення.