Для чого потрібен тайммувер і що це таке?

Скринька для годиника – оптимальний варіант для зберігання елітних виробів. Власник дорогих хронометрів повинен подбати про їх захист і підтримку робочого стану. У спеціальній коробці аксесуар захищений від пилу і вологи, а також від падіння на підлогу. В інтернет-бутіку Свісс Вотч елітні часові моделі від відомих брендів продаються у фірмовій упаковці, де їх зручно зберігати. У деяких випадках, міцної упаковки недостатньо, так як деякі механічні годинники потребують постійного подзаводу.

Шкатулка для зберігання і підзаводу годинників
Шкатулка для зберігання і підзаводу годинників

Для механічних годинників використовується різна система:

  1. Автопідзавод.
  2. Ручний підзавод.

Автопідзавод – сучасна система, що не вимагає постійного підкручування заводної голівки. Спеціальний механізм реагує на рухи руки і, таким чином, самостійно заводить систему. Проблема полягає в тому, що, коли годинник знаходяться в бездіяльності, то його запас ходу виснажується і вони повністю зупиняються. Якщо хронометри довгий час знаходяться в такому стані, це призводить до їх поломки.

Справа в тому, що кожен елемент в системі обробляється мастилом. В бездіяльності поступово загусає мастило і при повторному заводі системи вона перешкоджає легкому рухові внутрішніх елементом. При цьому складові піддаються деформації, що негативно впливає на показники часу. Також такий виріб втрачає свою герметичність.

Не допустити таку ситуацію дуже просто. Необхідно придбати тайммувер або спеціальну скриньку для механічних годинників. Вона надасть 100% гарантію на високу продуктивність хронометрів і забезпечить правильне зберігання елітного виробу.

Зберігання механічних годинників з автопідзаводом
Зберігання механічних годинників з автопідзаводом

Специфіка роботи тайммувера

насправді, для власників брендових аксесуарів шкатулка є невід'ємним предметом. Щоб усвідомити її важливість, людина повинна розібратися в принципі її роботи.

Всередині тайммувера розташована чаша.

Чаша для хронометрів є «родзинкою» всього механізму. Вона в певні проміжки часу здійснює коливальні рухи, подібні помахом руки. За рахунок цього кожну годину механізм систематично подзаводится і не зупиняється, навіть якщо в скриньці годинник лежить довгий час. Також спеціальна конструкція чаші надає можливість зберігати привабливий вигляд ремінця-браслета.

Рух чаші здійснює мікропроцесор.

Мікропроцесор є основним пристроєм, що змушує рухатися чашу. Завдяки йому протягом доби чаша здійснює до 900 обертань. Кількість і періодичність обертань налаштовується індивідуально, виходячи з потужності заводного барабана і запасу ходу.

Пристрій для заводу автоматичних годинників
Пристрій для заводу автоматичних годинників

Звернувшись на блозі фахівців, не можна не помітити рекомендацію, не налаштовувати понад 900 обертів на добу. Так, ваш годинник буде працювати правильно і без перебоїв.

Коливальні рухи в чаші виконуються в трьох напрямках:

  • По ходу годинникової стрілки.
  • Проти ходу стрілки.
  • У двох напрямках.

Мікропроцесор відрізняється тихою роботою. Він заряджається за допомогою акумулятора або від живлення електромережі. Виконувати підзавод механічного механізму коштує від 1 до 9 годин. Для кожного виробу повинна бути окрема чаша.

Спеціальний корпус тайммувера.

Корпус виготовляється з високою герметичністю, щоб пил і волога не потрапляли всередину. Для їх виробництва використовуються дорогі матеріали, так і бюджетні варіанти. Тому і ціна на скриньки настільки різна, вона залежить від бренду, матеріалу і розміру. Якщо ви бажаєте придбати тайммувер і підібрати підходящу модель, зайдіть на наш сайт swiss-watch.com.ua, де ви знайдете широкий асортимент даної продукції.