Дизайнерські гаманці

В сучасному світі гаманець - вже не просто кишенькове деньгохраніліще. Щодня ми користуємося готівкою (банкнотами і дрібницею), банківськими картами, а також візитками, дисконтом, знижковими купонами. Куди все це помістити? Звичайно ж, в гаманець! А більш просунуті моделі дають можливість покласти туди ще й телефон, паспорт, права або ключі від будинку, машини. Але, крім дизайну і конструкції, споживач вимагає від гаманця і чогось нового. Дизайнери відгукнулися на цей запит і створили оригінальні гаманці. вони вражають не тільки своїм оформленням, але й тим, що дещо «вміють».

Експерти інтернет-магазину «Swiss watch» проаналізували асортимент нових колекцій і виділили ТОП гаманців, які вас зацікавлять.

З захистом від води

Для виготовлення незвичайної моделі бренд Dosh використовував спеціальний прогумований матеріал. Тому, навіть потрапивши під струмінь води, його відділення залишаються сухими. Такий гаманець ідеально підійде людям, які ведуть активний спосіб життя, багато подорожують або перебувають на відкритому повітрі.

Оригінальні гаманці: з цифровим табло, що відображає залишок на рахунку, прогумований з захистом від води і сенсорний, що надає доступ виключно власнику
Оригінальні гаманці: з цифровим табло, що відображає залишок на рахунку, прогумований з захистом від води
і сенсорний, що надає доступ виключно власнику

Яскравий помаранчево-чорний дизайн підкреслить відмінний смак власника і любов до інновацій. Відгуки про ці гаманці свідчать про його надійність.

«Під сигналізацією»

Гарне рішення для тих, хто боїться за свої гроші. З таким гаманцем не страшні кишенькові злодії, хоча на фото він виглядає цілком звичайно. Це технологічний виріб - повноцінний продукт 21 століття. Усередині вмонтований сенсор, завдяки якому доступ до фінансів має виключно власник. Гаманець не можна вкрасти - при видаленні від власника більш ніж на 10 метрів спрацьовує сигналізація.

Для кредиток

Ще один технологічний гаманець, який може бути і жіночим, і чоловічим. Особливість моделі - спеціальний дисплей, який вбудований в передню частину гаманця. Він інтегрується з кредитною карткою всередині гаманця і показує дані за рахунком. Якщо порівняти зі звичайною моделлю, переваги очевидні - не потрібно кожен раз перевіряти рахунок, власник завжди знає, скільки грошей в його розпорядженні. Його вибирають люди, які ведуть динамічний спосіб життя, стежать за інноваціями і віддають перевагу банківським картам, а не готівці.

З вбудованою клавіатурою

Такий шкіряний аксесуар - мастхев для людей, які працюють за комп'ютером при кожному зручному випадку. Адже з таким гаманцем клавіатура завжди з собою. Досить розгорнути гаманець, підключити до нього планшет або телефон - і можна набирати текст, працювати в програмах або браузері. Не важливо, де - в кафе, за робочим столом, вдома, в поїздці. Відмінне придбання для працівників IT, письменників, вчених і всіх, хто багато часу проводить за комп'ютером.

З «розумним» захистом

Аксесуар, який пропонує компанія Woolet, відрізняється «розумом і кмітливістю».

Гаманці ХХІ століття - з функціональної клавіатурою і здатністю синхронізації зі смартфоном для захисту від грабіжників
Гаманці ХХІ століття - з функціональної клавіатурою і здатністю синхронізації зі смартфоном для захисту від грабіжників

Можливо, в цьому секрет його популярності. На вигляд гаманець цілком звичайний, зроблений з натуральної шкіри з тисненням. Всередині у нього унікальна компютерізірована «начинка». Власник виробу викачує на свій смартфон спеціальний додаток, з яким, за допомогою вбудованих датчиків, синхронізується гаманець. У додатку можна встановити відстань, при перевищенні якоі автоматично запускається програма захисту гаманця. Завдяки датчикам, завжди можна визначити положення аксесуара. В разі його крадіжки або втрати на телефон власника надійде сигнал.

При цьому, модель має і інші переваги, такі як:

  •  невелика вага і товщина;
  •  якісний матеріал і металева фурнітура;
  •  ергономічний корпус.

Який би гаманець ви не обрали, Bailini, Prada, Emporio Armani - він обійдеться в нечувану суму. У каталозі інтернет-магазину «Swiss watch» можна вибрати репліку, зшиту в Європі за лекалами оригіналу, з якісної шкіри. Асортимент чоловічих і жіночих колекцій продається за демократичною ціною, на кожен виріб надається фірмова упаковка. Чи це не привід порадувати себе новинкою?