Парасолька дощова і пляжна. У чому відмінність?

Де сховатися від холодного, вогкого осіннього дощу? Як сховатися від пекучого літнього сонця? Здавалося б, у парасольки одне призначення - захищати нас від примх погоди. Але ж скільки нюансів! Існують чоловічі, жіночі, дитячі парасольки, декоративні, для кафе. І, звичайно ж, є парасолі для пляжу і від дощу. І хоча у них дуже схожа мета і навіть конструкція, в цілому, це абсолютно різні аксесуари. Інтернет-магазин «Свісс вотч» розбереться, в чому ж між ними різниця, і розповість, які парасольки популярні в ru-зоні.

Дощова парасолька: особливості конструкції і вибору

Її основне призначення - захистити власника від дощу (мокрого снігу), граду, вітру. Тому він повинен бути:

  • досить великим;
  • міцним і пружним.

Дощові парасолі мають діаметр куполу 50-70 см, іноді більше, до 90. У колекціях таких виробів завжди великий вибір механізмів – парасолі-тростини, а також складні (в 2 і 3 рази). Як фурнітуру використовують пластик, метал, а останнім часом - скловолокно. Воно ж є найоптимальнішим, оскільки має достатню міцність, але в той же час гнучке, що не дає парасолі поламатися при сильному вітрі.

Дощові парасолі в темних кольорах виглядають стильно і до того ж універсальні
Дощові парасолі в темних кольорах виглядають стильно і до того ж універсальні

У дощових парасольок, якщо порівняти з пляжними, характерна колірна гамма, що складається з темних відтінків. Хоча в асортименті будь-якого виробника звичайно є і яскраві аксесуари для жінок, а також милі дитячі парасольки з мультяшними, рослинними і іншими принтами. Як правило, в парасольках цього виду використовують поліестеровую або нейлонову тканину. Останні варіанти найдоступніші за ціною, але їх якість залишає бажати кращого, так як нейлон швидко вигорає і рветься, а в місця х кріплень через пару місяців експлуатації матеріал починає пропускати воду.

Парасолька від сонця: як вибрати, на що звертати увагу

Пляжні парасольки працюють в абсолютно інших умовах, тому, хоч у них і схожа конструкція, відмінностей теж дуже багато. По суті, парасолька для пляжу - це збільшена копія дощового, але з кріпленням замість ручки. Всі особливості і відмінності парасольки від сонця обумовлені його призначенням:

  • діаметр куполу - не менше 180 см. Такий розмір забезпечить тінню одну людину. Якщо Ви купуєте парасолю для пари, відповідно, вибирайте її з великим діаметром;
  • кріплення парасольки - «кілочок», який вставляється в землю або пісок. Правильно зроблені пляжні парасольки також мають кріплення-стійку, що дозволяє встановити їх на плитці або на асфальтованому покритті;

Діаметр куполу і наявність механізму регуляції нахилу - основні критерії вибору пляжної парасольки
 Діаметр куполу і наявність механізму регуляції нахилу - основні критерії вибору пляжної парасольки

  • колірна гамма - яскрава, як правило,  світлих тонів, які відштовхують інфрачервоний спектр (купол не нагрівається). У більшості колекцій, що добре видно на фото, присутні геометричні, рослинні, пляжні мотиви;
  • матеріал - поліестер, натуральні тканини (бавовна, сатин) з водовідштовхувальним просоченням. Перший варіант універсальний через доступність за вартістю і його міцність. З іншого боку, натуральна матерія краще пропускає повітря, менше нагрівається, швидше висихає, тому під такою пляжною парасолькою перебувати набагато комфортніше. Але ціна відповідна.

Парасолі для пляжу складаються за принципом тростини. Зате у них передбачений механізм для регулювання нахилу.

У каталозі «Swiss watch» Ви купите якісні та красиві парасольки – репліки відомих брендів, таких як: Chanel, Gucci, Louis Vuitton, HermesЗручна конструкція, різноманітність варіантів і принтів, тільки кращі матеріали і наявність гарантії є перевагами, які однозначно визначать ваш вибір. Спробуйте, якість може бути доступною!