Чоловічі годинники Perrelet: осучаснена класика

Чоловічий годинник Перелле з колекції TurbineГодинникова мануфактура Перреле - одна з найбільш знакових в історії годинникової справи. Її засновник, Абрахам-Луї Перреле, в 1777 році винайшов механізм з автопідзаводом, а його онук став творцем спліт-хронографа. Без перебільшення, це те, без чого сучасні наручні годинники уявити неможливо. Ми з задоволенням носимо хронометри, які не потребують заведення, і користуємося хронографом з двома секундними стрілками для вимірювання часу двох паралельно протікаючих процесів.

Колекція Turbine

Дивно, але сталося так, що майже на сторіччя про мануфактуру забули (епоха наручних годинників її майже поховала), проте в кінці ХХ століття вона, як Фенікс, повстала з попелу і порадувала новими оригінальними знахідками, які чоловічі годинникі Perrelet наочно демонструють. Особливо це стосується колекції Turbine (Double Rotor) - в ній вперше був застосований Подвійний Ротор. Цей винахід не відноситься тільки до технічних удосконалень, зазвичай захованим від очей обивателя. Швидше навпаки, це зовнішня зміна, не помітити яку неможливо - вона є «родзинкою», що наділяє годинники перелет чоловічі оригінальністю і, немов магнітом, притягує погляди оточуючих.

Про що мова? Звичайно, про красиві, модні, точні годинники, в яких ніби два циферблати, причому один обертається, немов рулетка, демонструючи крізь лопаті турбіни то карти з гри в покер, то зображення ієрогліфів з китайського гороскопу, то картинки 18+ з японського аніме.

Незвичайність ще і в тому, що зображення не відкриваються повністю, вони інтригують і зачаровують. Особливо цікаво виглядає модель з картами - яка комбінація випаде і чи принесе вона удачу? Гадати можна нескінченно, а між тим цей оригінальний аксесуар і час показує (на ньому присутні всі традиційні елементи циферблата: стрілки, мітки або цифри).

Годинник чоловічий Перелет з колекції Turbine
Годинник чоловічий Перелет з колекції Turbine - прекрасний подарунок тим, хто цінує неординарні презенти

Про такий подарунок можна тільки мріяти, тому купити годинник чоловічий Перелет з колекції Turbine можна всім, хто хоче порадувати близьких неординарним подарунком. Інтернет-магазин Свісс Вотч радить робити це якомога частіше, адже дарування - багатоликий процес, в якому відображена широка гама почуттів і емоцій: подяка, вдячність, бажання налагодити відносини і т.п.

Експлуатаційні характеристики хронометрів Перелле теж вельми привабливі. Для захисту оригінального циферблата і задньої кришки годинники perrelet чоловічі використовують надійні сапфірові стекла, а для комфортного фіксування на руку - м'які каучукові ремінці.Годинник Perellet LAB Цей сучасний матеріал більш практичний, ніж натуральна шкіра, так як не деформується від впливу води або поту.

Інші колекції чоловічих годинників Переллі

Годинники Perrelet чоловічі з колекції First Class оформлені не настільки видовищно, зате більш цікаві в плані функціональних можливостей. У лінійці представлені моделі з турбійоном і іншими часовими ускладненнями. Комплектуються ремінцями зі шкіри крокодила.

Офіційний сайт компанії пропонує познайомитися ще з однією чоловічою колекцією - LAB. Це одна з останніх розробок, яка підкорює новим дизайном, що використовує тривимірний циферблат, багаторівневу організацію простору і об'ємні накладні мітки.

Чоловічі годинники Перелет багатоликі і неординарні. Віддати їм перевагу - значить продемонструвати тонкий смак і повагу до багатих традицій цього годинникового дому. Порівняти екземпляри з різних колекцій можна на сайті інтернет-магазину Свісс Вотч. Він пропонує багатий вибір годинників, докладні описи кожної моделі, якісні деталізовані фото. Вибирайте, а також зверніть увагу на інші розділи каталогу, в якому представлені сумки, рюкзаки, клатчі та навіть оригінальні брендові браслети. Продаж здійснюється в режимі онлайн 24/7, а доставку можна замовити в будь-який регіон України.