Інформація для відвідувачів

Копії годинників1. Власник сайту є власником домену та адміністратором сайту swiss-watch.com.ua (надалі - Сайт).

2. Власник сайту здійснює свою діяльність з організації, підтримки і адміністрування Сайту в рамках чинного законодавства України.

3. Сайт є дошкою оголошень партнерів Власника сайту. Інформація про товари, їх описі і комплектаціях надається Продавцем товару Власнику сайту для подальшого її розміщення на сайті. Власник сайту не здійснює продаж, дарування, передачу у найм чи будь-яке інше використання товарів, розміщених на Сайті. Власник сайту не отримує оплату за товар - оплату за товар отримує Продавець (постачальник) товару.

4. Власник сайту передає інформацію щодо акцепту товару покупцем продавцю товару для подальшої організації доставки товару. Поставка товару здійснюється кур'єром Продавця товару, або кур'єром Власника сайту за додаткову оплату.

5. Власник сайту не отримує жодних доходів від продажу товарів, Власник сайту отримує дохід від розвитку Сайту, у тому числі від реклами.

6. Усі дозволи, ліцензії, сертифікати, гарантії, інформація про товар і т.п. виходять, оформляються і підтримуються виробником або продавцем (постачальником) такого товару. Всі звернення, заяви, скарги, претензії і т. п. з приводу дозволів, ліцензій, сертифікатів, гарантій, інформації про товар і т.п. повинні надсилатися виключно виробника та/або продавця (постачальника) товару.

Публічна оферта7. Власник сайту не несе відповідальність за якість, кількість, комплектність, асортимент, гарантійне обслуговування товару, придбаного за допомогою Сайту, а також за наявність дозволів, ліцензій, сертифікатів, гарантій, інформації про товар, інших документів та/або інформації по товару.

8. Всі претензії щодо якості, кількості, комплектності та асортименту товару, придбаного за допомогою Сайту, можуть бути пред'явлені продавцю (постачальнику) такого товару та/або його виробника.

9. Товар, представлений на сторінках Сайту, може бути використано виключно для власних побутових потреб користувачів (покупців). Використання товарів, придбаних за допомогою Сайту, припустимо виключно з метою, у спосіб та в порядку, що не суперечать чинному законодавству України.

10. Особа, яка набуває за допомогою Сайту товар, цим самим бере на себе зобов'язання використовувати його виключно з метою, у спосіб та в порядку, які не суперечать чинному законодавству України.

11. Власник сайту не несе відповідальність за мету, спосіб і порядок використання товару, придбаного за допомогою Сайту.

12. Відповідальність за мету, спосіб і порядок використання товару, придбаного за допомогою Сайту, несе виключно власник та/або користувачів такого придбаного товару.

13. Власник сайту не розголошує інформацію про користувачів Сайту, у тому числі про покупців товарів, придбаних з допомогою Сайту.

14. Власник сайту обмежений в можливості відкритого розголошення інформації про постачальників (продавців) товарів представлених на сайті угодами про конфіденційність.

Інформація для відвідувачів

15. Власник сайту може вести переговори та надавати консультації (інформацію) користувачам сайту щодо експлуатації (використання) представлених товарів лише в межах наданих продавцем (постачальником) відомостей, інструкції з експлуатації та правил користування товаром.

16. За інформацією наданою продавцями (постачальниками) товарів, товари представлені на сайті не є зареєстрованими торговими марками (промисловими зразками) і на них не поширюється захист авторських та інших суміжних прав.

17. Здійснюючи перегляд сторінок Сайту, ведучи переговори з продавцями (постачальниками) товарів і/або Власником сайту, купуючи за допомогою Сайту товар, користувач Сайту цим самим засвідчує своє ознайомлення з цією інформацією, погоджується з нею і зобов'язується дотримуватися, а так само дотримуватися вимог чинного законодавства України.

18. Будь-які переговори з Власником сайту здійснюються за допомогою електронної адреси Власника сайту: contact@swiss-watch.com.ua.

19. Власник сайту може в будь-який час в односторонньому порядку змінювати інформацію для користувачів і відвідувачів сайту (споживачів), розміщуючи її на сторінках сайту за адресою: https://swiss-watch.com.ua/uk-ua/public-offer.

20. При веденні переговорів при вирішенні спорів застосовується інформація для споживачів в редакції, яка діє на дату ведення таких переговорів або вирішення спорів.