Японська пунктуальність від Casio: стиль годинників Джастіна Бібера

Годинник Джастіна БібераГодинник Джастіна Бібера від КасіоЮному канадському виконавцю Джастіну Біберу ніщо «доросле» не чуже. Наручні хронометри в яскравих, що виділяються, тонах - частина творчого іміджу «поп-зірки». Незважаючи на значну колекцію американських і швейцарських «ходиків», особливу симпатію співак відчуває до годинників Casio з лінійки G-6900, які відрізняються масивними, геометрично правильними корпусами, насиченою функціональністю і багатою палітрою відтінків.

Гарна добірка японських хронометрів, в тому числі, на платформі Андроїд, представлена ​​в каталозі інтернет-магазину Свісс Вотч. Навіть якщо творчість Бібера для вас лише поверхневе захоплення, важко залишатися байдужими до наддинамічних моделей Casio!

Купівля G-Shock стане виправданою інвестицією у власний імідж. Універсальні спортивні хронометри на кварцових механізмах носять не тільки тінейджери, а й люди більш серйозної вікової касти.

Замовляйте годинник з доставкою, вибираючи розмір, дизайн, комплект актуальних опцій. На будь-які питання щодо вибору моделі та оформлення товару відповість наш консультант.

Фіолетовий «гламур» G-6900CC-6D

На вечірку, фотосессію та персональний концерт: це лише короткий список приводів і місць, в яких юний Джастін вирушає, прихопивши з собою Касіо G-6900CC-6D в характерному фіолетовому амплуа.

Цілком ймовірно, комусь гамма здасться занадто гламурною, - але це лише на перший погляд. Ергономічний дизайн корпусу і браслета в ультра-модному відтінку «літнього вечора» ідеально підходить під спортивний костюм, джинси і сценічну екіпіровку «зірки» рівня Бібера.

Модель з електролюмінесцентним підсвічуванням «горить» по всьому циферблату. Підсвічування активне при недостатньому освітленні і вимикається автоматично, реагуючи на тьмяність, сутінки.

Наручний годинник Джастіна Бібера Casio G-6900CC-6DНаручний годинник Джастіна Бібера Casio G-6900CC-6D
Наручний годинник Джастіна Бібера Casio G-6900CC-6D

Сонячна енергія, від якої живиться батарея, - найекологічніше і найпродуктивніше «джерело сили». Завдяки функції автоматичного акумулювання енергії, LCD дисплей відключається сам. Батарея здатна працювати без підзарядки до 10 місяців, в «сплячому» режимі - 2,5 роки!

Протиударному корпусу не страшні будь-які механічні атаки. Серед додаткових опцій:

  • секундомір,
  • світове час,
  • корекція звуку і т.д.

Біла «романтика» G-SHOCK GLX-5600-7E

Цю модель важко не помітити на зап'ясті навіть, якщо його прикриває довгий рукав одягу. Блискуче-білі G-Shock з електролюмінесцентним підсвічуванням на весь циферблат «горять» ще деякий час після того, як відпустити кнопку світіння.

При спрацьовуванні будильника або таймера, а також при щогодинному нагадуванні про функціональність годинника, загоряється сигнал світлодіода. Ефект незабутній, стиль - неповторний!

Наручний годинник Джастіна Бібера Casio G-SHOCK GLX-5600-7E
Наручний годинник Джастіна Бібера Casio G-SHOCK GLX-5600-7E

Романтичному образу, проте, властиві цілком ділові завдання. Протиударний масивний корпус надійно захищає внутрішній механізм від вібрації і різних ударів. «Ходики» показують не тільки час і супутні астрономічні відрізки, але і:

  • таблицю відливів-припливів,
  • поточний час у великих містах і головних світових регіонах,
  • яхт-таймер і т.д.

Модель з кварцовим механізмом має значний водозахист (200WR). Матеріал корпусу і браслета толерантний до тіла і не викликає навіть найменшого дискомфорту в процесі носіння.

Заінтриговані якістю японських хронометрів Casio? Здивовані ціновою лояльністю мега-функціональних модних серій? Вивчіть товарні характеристики моделей більш детально, використовуючи інформацію інтернет-магазину Свісс Вотч, - і сміливо оформляйте замовлення!