У владі часу: американський стиль від Харрісона Форда

Наручний годинник Харрісона Форда BreitlingНаручний годинник Харрісона Форда Khaki Team Earth (Hamilton)Незважаючи на те, що пік слави голлівудської зірки Форда припав на останні два десятиліття минулого століття, високооплачуваний актор не «пішов» в забуття, а продовжує залишатися іконою стилю - для багатьох шанувальників американської практичності в буквальному сенсі.

Увагу журналістів і численних фанатів Харрісона Форда привертає все, з чим пов'язана персона «зірки»: стиль одягу, марки автомобілів, бренди годинників. Серед наручних хронометрів, з якими Форд «засвітився», в тому числі, на екрані, - чудові моделі від класики жанру Breitling і не менш престижної мануфактури Hamilton. Щоб зрозуміти, про годинник якого рівня йдеться, досить ознайомитися з каталогом інтернет-магазину Свісс Вотч та знайти марки по розширеному фільтру.

Улюбленець публіки, що знявся в ролі Індіани Джонса, володіє своїм автентичним стилем. Любов до Chronomat Evolution Windrider, моделі Aerospace (лінійки Breitling), як і вибір Khaki Team Earth (Hamilton) - закономірні, тому що актор віддає перевагу стильним функціональним і корисним речам, а не гламуру.

Для багатьох клієнтів часових бутиків рішення Форда стало визначальним при виборі хронометрів для себе, адже людині з таким величезним списком сильних моральних якостей не можна не довіряти!

Жити по Breitling

Класична модель Chronomat Windrider наділена всіма перевагами, які відрізняють функціональні чоловічі хронометри від звичайних красивих «ходиків».

Модель на механічному механізмі з автоподзаводом наділена значним ходовим запасом (на 42 години). Герметичний сталевий корпус з водонепроникністю 300 метрів дозволить пірнути на серйозну глибину.

Зовні годинник також виглядає як професіонал: діаметр їх корпусу - 43,7 мм, вага становить 206 г. Модель 2006 року випуску неймовірно популярна і не випадає в тираж.

Хронометр Харрісона Форда Breitling Chronomat Evolution Windrider модель AerospaceХронометр Breitling Chronomat Evolution Windrider модель Aerospace
Хронометр Харрісона Форда Breitling Chronomat Evolution Windrider модель Aerospace

Міцність, титанічна загартованість, наявність численних астрономічних опцій - це послужний список достоїнств Breitling Aerospace. Модель в титановому корпусі легша за вагою, ніж Chronomat Windrider, але виглядає переконливо. Мануфактура зробила спецверсію годинника саме для Форда і оснастила циферблат помітно збільшеними стрілками.

Ексклюзивно - з Khaki Team Earth Collection

Благодійна серія хронометрів від Форда (до слова, активного учасника Conservation International) - ексклюзивні Team Earth з логотипом бренду Hamilton. Доходи від другої благодійної кампанії (перший проект був реалізований в 2008-му) цілком спрямовані на захист природи і навколишнього середовища - що випливає з назви лінійки.

Вінтажні Hamilton Khaki - новинка для бренду (раніше в такому стилі мануфактура не працювала). Креатив по достоїнству оцінили колекціонери «хамільтонів», які вже придбали вироби для своїх експозицій.

Hamilton Khaki Conservation Watch в честь Conservation International від Харрісона Форда
Hamilton Khaki Conservation Watch в честь Conservation International від Харрісона Форда

Хронометри прикрашає 42-мм циферблат з чорної нержавіючої сталі. Дизайн в міру простий і лаконічний, що символізує природність і відкритість намірів благодійної кампанії.

Під кришкою «б'ється серце» швейцарського механізму (ETA №2824-2). Чорний ремінець зі шкіри декорований білою строчкою.

Вибір Форда цілком зацікавить вас - як прихильників практичності і раціональності. Якщо вас приваблюють також годинники в стилі фешн, класичні та спортивні моделі - відвідайте каталог інтернет-бутіка Свісс Вотч: в ньому ви неодмінно знайдете все те, що підкреслить ваш індивідуальний стиль.