Тан Вей і світ без кордонів з годинниками Rado

Протягом останніх десятиліть у всьому світі спостерігається зростання інтересу до масової культури Далекосхідної Азії. Продукти кіноіндустрії Китаю, Японії, Південної Кореї, Тайваню та Гонконгу давно перестали бути виключно регіональними явищами, а зірки великих екранів з західного узбережжя Тихого Океану набувають всесвітню популярність і затребувані вже не тільки в рамках кінематографа. Таким чином, нічого дивного в тому, що одна з найпопулярніших і харизматичних китайських кіноактрис Тан Вей потрапила в сферу уваги провідного швейцарського годинникового бренду Rado, ставши посланцем марки як в своєму регіоні, так і в глобальному масштабі.

Китайська актриса Тан Вей - амбасадор швейцарського бренду Радо
Китайська актриса Тан Вей - амбасадор швейцарського бренду Радо

Інтернет магазин Свісс Вотч ніколи не тримається осторонь від новітніх трендів, особливо, коли вони викликають жвавий інтерес у наших покупців. Єднання естетики Сходу і технічної і дизайнерської досконалості Заходу не може не надихати і вимагає особливого вивчення.

Універсальні ходики глобального світу

Все йде по колу. Якщо двісті років тому європейські виробники годинників підкорювали китайський ринок, а до другої половини XX століття японські годинникові фірми займали в світі провідні позиції, потіснивши європейців, то до початку нового тисячоліття можна сміливо говорити про своєрідний реванш автоматики зі Швейцарії на п'яти континентах.

І щоб знову завоювати серця покупців найдинамічніших країн, Rado, по-перше, пропонує унікальні дизайнерські концепти, розраховані на активну молодіжну аудиторію. З іншого боку, в якості провідника своїх ідей вони вибрали прекрасну Тан Вей, чиє обличчя, після виконання багатьох яскравих ролей і заслуженого визнання кінокритиків, стало в Китаї іконою стилю, а на Заході уособленням екзотики Сходу.

На Заході Тан Вей - уособлення екзотики Сходу
На Заході Тан Вей - уособлення екзотики Сходу

Її рекламні кампанії перетворилися на справжні витвори мистецтва. Кожній моделі витончених годинників від Rado, що потрапляють в кадр в тандемі з незрівнянною Тан Вей, актриса привносить нотку загадковості, відчуття крихкості і одночасно незламності. І це як не можна до речі перегукується з суттю бренду, адже за космічним зовнішнім виглядом стоїть маса прогресивних технологічних рішень.

Саме Rado, завдяки застосуванню спеціальних сплавів і сапфірового скла, вдалося створити серію DiaStar 1, корпус, браслет і екран в яких були абсолютно невразливі для подряпин вже в далеких 60-х. Крім того, починаючи з колекції Green Horse 1958 року, фірма випускає водонепроникні моделі, що набули широкого поширення завдяки популяризації яхтингу і серфінгу.


Годинник Тан Вей Rado True

До початку 90-х надміцна і надлегка кераміка фактично витіснила метал і стала своєрідною візитною карткою марки. Технологи домоглися неймовірного прогресу, і нове покоління керамічних ходиків набуло металевий блиск, при повній відсутності в них металу. До того ж, на світ з'являлися унікальні екземпляри, зроблені повністю з сапфіра. Пізніше їм конкуренцію склали зразки з вискотехнологічного штучного алмазу. У 2011-му публіці був представлений шедевр TrueThinline, чия товщина становила всього 5 мм. Надалі з технологією EsenzaTouch з'явилися годинники, позбавлені кнопок управління, з сенсорним екраном.

Всі ці та багато інших інновацій в комбінації з креативним підходом до дизайну забезпечує стабільний інтерес до продукції, що не втомлюються вражати сучасного досвідченого споживача, швейцарців. Одним подобається класика. Так, на одній з презентацій влітку 2015 на витонченому зап'ясті Тан Вей красувалися ходики, інкрустовані діамантами, з перламутровим циферблатом. Для інших ефект легкості і нереальності досягається застосуванням прозорої циферблатної стінки, що дозволяє споглядати копітку роботу автоматичного механізму. Один з улюблених дизайнерських прийомів постмодернізму мінімізація зовнішнього декору. Чисте, позбавлене цифр коло або чотирикутник зі стрілками по центру. Палітра при цьому різноманітна і насичена: шоколадний, зелений, антрацитовий, індиго. Такі годинники з колекції Esenza притягують погляд, однак, не виглядають кричущими. У них зберігається стриманість, благородство і загадковість усмішки Мони Лізи, модерну версію якої сучасний шанувальник прекрасного з легкістю знайде в образі Тан Вей.

Тан Вэй та ії Rado Esenza Touch Diamonds
Тан Вэй та ії Rado Esenza Touch Diamonds

Rado не боїться експериментувати з функціоналом, формою, текстурою і кольором. Їх девіз «якщо ми можемо собі це уявити, ми зробимо це» підтверджується з кожним релізом. Вони вже багато років залишаються головним хронометристом знаменитих тенісних змагань по всьому світу. Можливо, в одній з найближчих рекламних кампаній у нас з'явиться шанс побачити чарівну китаянку в компанії з першими ракетками Вімблдону? Хто знає.

У будь-якому випадку, завдяки онлайн магазину Свісс Вотч новинки Rado, що виробляють фурор на виставках Базеля, доступні нашим клієнтам уже сьогодні.