Ставлення Мадонни до годинників

Не секрет, що настільки помітний аксесуар, як наручний годинник, може багато, що сказати про характер свого власника, про його погляди і навіть про настрій. Інтернет магазин Свісс Вотч зацікавився питанням, що міг б розповісти про свою хазяйку годинник такої публічної персони, як Мадонна. Знаменитості такого рівня складно залишатися в тіні і бажає вона того чи ні, але про її спосіб життя і особливо про декларовані нею погляди широкому загалу відомо більше, ніж достатньо. Однак, чи підтвердять цю інформацію невербальні засоби комунікації, якими можна сміливо вважати ходики, які потрапляють в кадр?

Versace - любов до високої моди або магнетизм Медузи Ронданіні

Королеву популярної музики не просто притягує одяг, створений під знаменитим італійським брендом, в якому вона, за власним зізнанням, відчуває неймовірні емоції. Протягом багатьох років Мадонну в прямому сенсі тягне до співпраці з командою Донателли Версаче в рамках захоплюючих рекламних компаній. І справа тут явно не в фінансовій складовій, оскільки американська співачка вважається однією з найбільш процвітаючих в комерційному плані жінок планети. Можливо, лейбл у вигляді міфологічної Медузи Ронданіні дійсно має магічний ефект гіпнотичного тяжіння?

Годинник Мадонни Versace
Годинник Мадонни Versace

Хоча в почутті стилю і працездатності дизайнерам Versace, так само як і Мадонні, не відмовиш. Включивши виробництво годинників в свій асортимент на початку 90-х, амбітні італійці буквально зробили чергову революцію в світі предметів розкоші. Їх смілива геометрія сучасності тісно і гармонійно переплітається з традиційними декоративними елементами, такими, як візерунок гильоше, який нерідко декорує циферблат, і давньогрецький орнамент меандр, що складається з безперервних ліній, утворюючих між собою прямі кути. До речі,друге значення безперервності нескінченність, а що може бути загадковіше і цікавіше?

Навіщо потрібен гоночний Rolex?

Колекція Daytona була створена в честь однойменних двадцятичотирьохгодинних гонок у Флориді в романтичну епоху 60-х років. Вид, втім, у цій серії скоріше практичний. Основний циферблат, як приладова панель управління болідом, містить окружності додаткових функціональних віконець, по обіду чітко розкреслена шкала безеля, а хронограф здатний зафіксувати проміжок часу з точністю до десятої секунди. Додати в скарбничку колекції такі плюси, як корпус з нержавіючої сталі, водонепроникність, зручну систему контролюючих кнопок і коліщатка, фірмовий трьохрядовий браслет, який комфортно сидить на руці, і залишиться тільки одне питання: чим така чисто чоловіча модель може залучити жіночу аудиторію?

Годинник Мадонни Rolex Cosmograph Daytona
Годинник Мадонни Rolex Cosmograph Daytona

Втім, Мадонна - лідер, який самостійно виховала себе і все своє свідоме життя присвятила боротьбі зі стереотипами, в тому числі на гендерному грунті, вона відчуває себе в ходиках природжених гонщиків більш ніж впевнено. А поєднання стали, що перегукується з її цілеспрямованим характером, і восемнадцатікаратного золота, що відсилає до витонченості і гламуру, як і знак корони в позіціі12, їй дуже до лиця. Не дарма ж її ім'я помістили в зал слави рок-н-ролу!

Cartier і самий жіночний танк

Повертаючись до соціально-політичної активності поп-діви, не можна не згадати про послідовно і впевнено відстоюваній нею пацифізм, який не на жарт раздраконів республіканську партію США. На тлі гучних заяв і скандальних перформансів символічно і дисонуюче на її зап'ясті виглядає Cartier Tank. Відомо, що чотирикутна форма наручних годинників була створена Луї Картьє в 1917 році і була присвячена саме американським танкам, оскільки Америка на той момент вступила в Першу Світову Війну, що багато в чому визначило швидке закінчення бойових дій і звільнення Франції.

Годинник Мадонни Cartier Tank
Годинник Мадонни Cartier Tank

Для Європи це означало довгоочікуваний мир, для Сполучених Штатів - включення в глобальну політику, а для моди - явище нового надихаючого образу, яке не втрачає своєї актуальності і в наші дні. Незважаючи на історично мілітаристський контекст, мініатюрні золоті танчики, інкрустовані дорогоцінними каменями, виглядають привабливо на тонких жіночих ручках. Чи Мадонні не знайома передісторія цих стильних штучок? Тоді що ж означає її періодична поява в них, як не якісний тролінг адміністрації Білого Дому! Її меседж можна прочитати, як «краще танки Cartier на зап'ястях, ніж бойові дії на вулицях міст».

Скільки разів охоплює руку ремінець Hermès Cape Cod?

Чотирикутну форму мають і не менш улюблені суперзіркою ходики, створені паризьким модним будинком Hermès. Їх прообраз, правда, мав більш пацифістський характер. Згідно з однією версією, в основу лягли ланки японського корабельного ланцюга, по інший же - кінна упряж, з виробництва якої понад сто років тому починалася історія маленької сімейної фірми. Так чи інакше, кути чотирикутника вийшли більш обтічні і лаконічні, а на їх витягнутих кінцях передбачено вільний простір для кріплення ременя, який в свою чергу досить довгий, щоб мінімум двічі оповити руку. Виглядає це за рахунок домінуючої шкіряної стрічки злегка брутально, по-хулигански і привабливо-круто!

Годинник Мадонни Hermès Cape Cod
Годинник Мадонни Hermès Cape Cod

Фруктовий карнавал від Philip Stein

Молода марка Philip Stein, що йде в ногу з технологіями XXI століття, з моменту свого старту представляє споживачам своєї продукції воістину революційні можливості цілком звичних вимірників часу. Їх розробки в області нейтралізації негативного впливу електромагнітних випромінювань викликають інтерес у оптимістів і скепсис у консервативно налаштованої публіки.

Втім, для останніх переконливою мотивацією для придбання може стати нетривіальний підхід до зовнішнього дизайну. Зокрема лінія Fruitz явно була запланована для найстійкіших скептиків. Наскільки позитивний вплив ці годинники надають на внутрішній стан здоров'я їхнього власника, визначити моментально складно, але їх вид поза волею викликає посмішку і заряд позитиву. Кожна моделька виконана в формі розрізаного фрукта або ягоди і виглядає по-літньому освіжаюче. Навіть секундні стрілочки являють собою тоненькі хвилясті вусики.

Весняний годинник Мадонни Fruitz від Філіпа Стейна (Philip Stein)
Весняний годинник Мадонни Fruitz від Філіпа Стейна (Philip Stein)

З такими ходиками поспішати і хвилюватися даремно протипоказано. Звичайно, їх не кожен ризикне надіти на важливу зустріч, для більшості це швидше курортний варіант. Однак, чомусь не викликає сумнівів, що позбавлена ​​комплексів з цього приводу Мадонна готова з'явитися в них навіть на саміті великої сімки, якщо, звичайно, його формат буде непереливки їй занадто нудним.

А вигідно урізноманітнити свій образ клієнти онлайн магазину Свісс Вотч завжди можуть, звернувшись до ресурсів нашого електронного каталогу.