Скільки годинників спостерігає Райан Гослінг?

Насправді акторам можна тільки позаздрити за рідкісну можливість використовувати годинники класу люкс в якості звичайного реквізиту. Хоча, звичайно, вживатися в роль далеко не так легко, як змінити одні стильні ходики на інші. Якщо перегорнути фільмографію успішного кіноактора Райана Гослінга, можна навіть відзначити тенденцію тяжіння до певних годинникових брендів і формування з їх допомогою елегантних, благородних образів, що балансують на межі діяльної рафінованості.

Вінтажний годинник Райана Гослінга Rolex на премії "Оскар"
Вінтажний годинник Райана Гослінга Rolex на премії "Оскар"

Інтернет магазин Свісс Вотч, спираючись на відкриті джерела, зафіксував появу в різних кінострічках, щонайменше, такі імена, як IWC, Patek Philippe і Omega. Крім того, на килимовій доріжці на церемонії вручення Оскара його застали в Rolex. Хоча досить широко відомо, що в повсякденності Райан віддає перевагу електронним Casio, що напевно шокує одних його шанувальників і особливо прихильниць, і, навпаки, інших тільки привертає. Але про все по порядку.

Витонченість ліній і надійність ходу - вибір джентльмена

Звичайно, годинник в кадрі - це, перш за все, картинка, підібрана під імідж конкретного персонажа. За зовнішньою оболонкою може не бути ніякої начинки. Однак, в житті все зовсім не так і щоб бренд здобув популярність і став культовим настільки, щоб його бажали продемонструвати на великому екрані для позначення концептуальності стрічки, йому доводиться завойовувати довіру публіки не тільки унікальним дизайном, але і бездоганними характеристиками кожного свого функціонального елемента. Не випадково більшість супроводжуючих райановскіх героїв годиннків втілюють в собі столітні традиції і досягнення годинникової майстерності Швейцарії.

Годинник Райана Гослінга Portugieser Chronograph від IWCГодинник IWC Portuguese

International Watch Co поклала початок серії Portugieser ще в самому кінці 30-х. І навряд чи її творці припускали, що нащадок їхнього дітища засвітиться у фільмі «Перелом» на руці гослінговского героя. Годинники були замовлені процвітаючими португальськими підприємцями і повинні були поєднувати в собі точність, гідну морського хронографа і компактність наручних ходиків. Виконавцю прийшла в голову геніальна ідея, і механізм з кишенькових годинників перекочував в корпус на зап'ясті, вельми збільшивши діаметр останнього.

Однак класичний дизайн пом'якшив всі недоліки і навіть визначив напрямок в моді, заточеною на той період під арт-деко. В їх унікальних характеристиках також не доводилося сумніватися - хронометрична шкала, наприклад, була розмічена до чверті секунди, завдяки чому перед ними відкривалися широкі спортивні і практичні перспективи. Що ж стосується декору, він був натхненний морськими вимірювальними приладами і просто притягує романтиків.

Годинник Райана Гослінга Patek Philippe Calatrava
Годинник Райана Гослінга Patek Philippe Calatrava

Якщо ж герой повинен відповідати стандартам не кричащої розкоші, очевидно, першим в рейтингу наручних рятувальних кругів постане Patek Philippe і, як це не парадоксально, найпоширеніша модифікація Calatrava. Тут не можна не сказати пару слів про походження серії, яка досить широко розійшлася. Справа в тому, що як будь-які перфекціоністи, майстри Патека на шляху до досконалості брали одну вершину за іншою, однак, неминуче зіткнулися з нерентабельністю, чому сприяла і загальна криза 20-х. Новий менеджмент походив із практичних Штатів і прийняв рішення орієнтуватися на благородний мінімалізм як в дизайні, так і в функціоналі, що перегукувалось з принципами школи Bauhause. В результаті від календарів і додаткових віконець відмовилися, залишивши споживачеві фіксацію годин, хвилин і секунд. І як не дивно, ставка спрацювала!

Вінтажний годинник Райана Гослінга Omega Constellation
Вінтажний годинник Райана Гослінга Omega Constellation

Omega, мабуть, більше за інших швейцарців встановила технічних рекордів. Не дарма ж остання буква грецького алфавіту, що стала товарним знаком, означає завершення. Її хронографи отримали найвищі оцінки точності від англійської обсерваторії Кью. На захист Rolex варто відзначити, що їх зазначена інституція оцінювала набагато раніше, в 1918-му, і на той момент їх показник був недосяжний для конкурентів. Омега не тільки проклала дорогу в космос з орбітальними американськими астронавтами, а й ступила на місячну поверхню, зберігши непогрішність показань. Ролекс ж може похвалитися зануренням на дно Маріанської западини - найглибшої точки планети з безпрецедентним тиском.

Годинник Райана Гослінга Casio A-168
Годинник Райана Гослінга Casio A-168

Порівняльна характеристика двох непримиренних суперників проводиться не випадково, адже Гослінг зіграв у кінострічці «Лалаленд» в вінтажних Constellation, вперше представлених публіці в 1950-х, що стилістично гармонійно вплітається в канву сюжету сучасного мюзиклу. Однак, на вручення Оскара Райан з'явився в Ролекс, немов віддаючи данину їх показової статусності і масовості. Правда, журі проігнорувало президентський годинник і до вручення статуетки так і не дійшло. Можливо, потрібно експлуатувати зоряний реквізит до кінця? Або бути собою і прийти в майці і з демократичними Casio? До речі, вибиваючись із загального ряду, електроніка відрізняється компактною багатофункціональністю. Фіксація сотих секундних долей, наявність календаря, будильника і навіть підсвічування - з ними не заблукаєш на темних вулицях Бронкса! А увагу світового кінематографа до них ще попереду.

Клієнтам же онлайн магазину Свісс Вотч розібратися в настільки різноманітному асортименті допоможе наш зручний для пошуку за категоріями каталог.