«Розумні» інвестиції: вибираємо годинник, як у Бейонсе!

Популярній американській виконавиці R&B Бейонсе властиво бути розкішною, щедрою - і раціональною. У 2015-му році на її зап'ясті засяяв новий Apple Watch Edition: ексклюзивна версія «розумних» годинників з блоковим браслетом з чистого золота неймовірно імпонує її досконалості.

Смарт-ходики - не єдиний вибір темношкірої мільйонерки: виконавиця потішила дорогим подарунком свого чоловіка - репера Jay-Z, вручивши на 43-річчя розкішний діамантовий Hublot Big Bang, вартість якого - $ 5 млн. Якщо ви поділяєте смаки Бейонсе Ноулз, загляньте в каталог інтернет -магазину Свісс Вотч.

Діамантовий годинник Hublot Big Bang вартістю близько $ 5 мільйонів
Діамантовий годинник Hublot Big Bang вартістю близько $ 5 мільйонів в подарунок
реперу Jay-Z на його 43-й день народження від співачки Бейонсе Ноулз

Тут ви знайдете більш доступні версії лімітованих часових серій для себе. Чи будуть звіряти по вас час навколишні? Безсумнівно, адже те, що вибирають селебретіс, ідеально для будь-якого модного стилю!

Годинник Watch Edition від Apple БейонсеСмарт-годинник від Еппл Анни ВінтурЛімітовані Apple - міцні, надійні, «космічні»

Фотографія співачки, на якій її рука ніжно «охоплена» Watch Edition від Apple, з'явилася на персональному сайті Бейонсе кілька років тому - під час гастролей співачки на фестиваль Коачелла.

Лімітована лінійка смарт-годинників в істинному, золотому амплуа, - перлина всієї фірмової колекції Apple Watch. Блочний браслет в каталозі Apple, звичайно, зустрічається, - наприклад, в серіях з нержавіючої сталі (і зокрема, в «Чорному космосі»). Золотий же варіант - ексклюзивний, і право володіти ним заслужено отримала місіс Ноулз.

Мода на «розумні» технології в дорогому виконанні охопила не тільки світ шоу-бізнесу. Серед власників смарт-годинників від Еппл на браслетах з дорогоцінних металів також перше «обличчя» Будинку Шанель Карл Лагерфельд, головний редактор знаменитого Vogue US Анна Вінтур.

Що ж стосується функцій інтелектуальних «ходиків», то вони якщо й не повністю, то багато в чому замінюють смартфон. У моделях на останніх версіях Андроїда є всі необхідні астрономічні індикатори і виміри персональних біоритмів.

Судячи з гардеробу Бейонсе, блискучі Apple добре поєднуються і зі сценічним іміджем, і з повсякденним одягом. Є привід задуматися про покупку «яблука» для себе.

Apple Watch Edition з блоковим браслетом з чистого золота
Apple Watch Edition з блоковим браслетом з чистого золота

«Великий» годинник для великої людини

Модель Big Bang від Hublot - краще, що здатна подарувати любляча жінка своєму ідеальному чоловікові. Годинник з винятковою точністю ходу буквально «усіяний» великими смарагдами і діамантами, загальний обсяг яких становить до 100 карат.

Реперу Jay-Z модель Hublot Big Bang вельми імпонує і перегукується з його статусністю, самовпевненістю, активною життєвою позицією і обдарованістю в творчості. Годинник багетної огранки, подаровані співачкою коханому чоловікові, через «космічний» цінник, вже охрестили «The $ 5 Million Watch by Hublot». Але хіба справа в мільйонах доларів?

«The $ 5 Million Watch by Hublot» реппера Jay-Z
«The $ 5 Million Watch by Hublot» реппера Jay-Z

Корпус з білого золота - розміром 44 мм, в комплекті йде браслет з того ж дорогоцінного металу. Вперше модель побачили на всесвітній виставці BaselWorld в 2012 році. Звання найдорожчого хронометра цілком відповідає функціям, які закладені під кришкою корпуса. Механічна модель з автоподзаводом визначає час, секунди, часові пояси, дату, день тижня. Її протиударності і водонепроникності слід тільки позаздрити.

Хаблот - одна з культових мануфактур по виготовленню чоловічих хронометрів з «розкішними» функціями. І якщо ви довіряєте вашій інтуїції - підберіть собі екземпляр в каталозі інтернет-магазину Свісс Вотч.