Роджер Федерер - фаворит годинникових брендів

Годинник Роджера Федерера від Maurice LacroixНавряд чи у кого виникають сумніви з приводу того, що великий теніс - елітарний вид спорту. Перші ракетки світу, які перемагають на всесвітніх чемпіонатах, забирають з собою не тільки престижні кубки, а й контракти з найбільшими завидними зацікавленими в представництві спонсорами. І якщо уродженець Швейцарії Роджер Федерер по праву вважається одним з кращих гравців сучасності і є рекордним володарем титулів турнірів Великого Шолома, інтерес до нього виробників годинників класу люкс цілком очевидний, співпраця з якими, безумовно, не сховається від уваги інтернет магазину Свісс Вотч, а значить, і від наших клієнтів.

Молоді і зухвалі Maurice Lacroix

Рекламна кампанія та презентація Роджера Федерера з Maurice LacroixМабуть, нічого дивного немає в тому, що одні успішні швейцарці роблять ставки на успіх інших. Спонсорська підтримка з боку бренда Maurice Lacroix, який відносно недавно існує, але вже встиг себе зарекомендувати, була запропонована Роджеру ще на початку його зоряної кар'єри. З боку спортсмена, за умовами контракту, достатньо було бути присутнім на церемоніях нагородження і на публічних заходах в креативному годиннику від спонсора. І слід сказати, Федереру не доводилося червоніти, виходячи до глядачів і суддів приймати належні переможцю почесті.

З боку може здатися, що Моріс Лакруа прославився завдяки своєчасному вдалому старту. В кінці 70-х початку 80-х багато годинникових компаній з шанованими іменами зазнавали збитків, скорочували виробництво і сходили зі сцени. У цей період Lacroix за безцінь скупили безліч механічних калібрів, які стали непотрібними.

Годинник Роджера Федерера Rolex Oyster Perpetual Platinum Day-Date IIНадалі цей «золотий фонд» швейцарської годинникової спадщини ліг в основу їх культової колекції «Mécanique», пізніше перейменованої в «Masterpiece» . На суд споживачів представлялися обмежені в своєму випуску історичні серії. Дизайн наручних ходиків нагадував багатофункціонали далекого минулого. До складу витонченого декору входили такі функції, як індикатор запасу ходу, обіграний вираженою шкалою у вигляді дуги зі стрілкою, ретроградний календар, найчастіше розташований для симетрії навпаки. Улюбленим прийомом були також оголений турбійон і випуск скелетон, який нерідко доповнювався місячним календарем і створював ефект небесної механіки.

Згодом фірма налагодила повне виробництво власних автоматичних хронографів з автоподзаводом. Останнє введення особливо корисно при постійних тренуваннях. Можна забувати заводити годинник, однак постійно тренуючись в ньому, тенісист паралельно сприяє акумуляції кінетичної енергії власних рухів в додатковий завод. А рухатися таким зіркам, як Федерер, доводиться безперервно, щоб утримувати свій статус на вершині тенісного Олімпу.

Годинник Роджера Федерера Rolex President з рожевого золота товщиною 40 міліметрів
Годинник Роджера Федерера Rolex President з рожевого золота товщиною 40 міліметрів

Rolex - чемпіон серед годинників

Всі дороги ведуть в Рим, а всі знаменитості рано чи пізно приходять до Ролекс. Принаймні, пропозиція нашому герою про ексклюзивне співробітництво від лейбла з короною не змусила себе довго чекати. Слід зауважити, що для знаменитого швейцарського бренду участь в спортивних заходах вже стала доброю традицією. Офіційно хронометрістом Вімблдону Rolex став ще в 1978 році і з тих пір їх зв'язок з тенісним спортом став нерозривним. Втім, не менш знаковою і престижно можна вважати регулярну участь в гоночних змаганнях, таких як Формула 1, Ле-Ман-24 і, звичайно, Daytona, що дала назву одній з вдалих і респектабельних ліній.

Звичайно, щоб завоювати довіру міжнародних спортивних арбітрів одного стриманого класичного дизайну, який полонив сильних світу цього, і застосування дорогих матеріалів в обробці, мало. Потрібна гранична точність. І вона вперше була підтверджена на найвищому рівні англійською обсерваторією в Кью ще в 1914-му. У той період наручний годинник не міг рівнятися за ступенем надійності зі своїми кишеньковими побратимами, і результати тестування викликали справжній фурор. Пізніше марці неодноразово доводилося доводити свою безвідмовну роботу в екстремальних умовах: у походах на вершину Евересту при вкрай низьких температурах, при зануренні на глибину Маріанської западини з командою Жака Пікара і при подоланні Ла-Маншу уплав в крижаній воді. До речі, саме цей перформанс представив публіці водостійкі можливості корпусу Oyster, який став одним з найпопулярніших.

Годинник Роджера Федерера Rolex GMT-Master II «Бетмен»
Годинник Роджера Федерера Rolex GMT-Master II «Бетмен»

Ролекси здобули прихильність президентів і зірок шоу-бізнесу. Їх моделі миготіли на великому екрані, часом стаючи чи не альтер его головних героїв. А з аукціонів вони йшли за воістину астрономічні суми. При такому іміджі і послужному списку хто б не мріяв одягти культовий хронометр після вдалого матчу? Віддати перевагу нестаріючому Rolex або оригінальному екземпляру від прогресивного Maurice Lacpoix - у покупців онлайн-магазину Свісс Вотч є прекрасна можливість вибрати, переглядаючи на дозвіллі наш інтерактивний каталог.