Професійні та особисті пристрасті Едріена Броуді в годинниковому світі

Едріан Броуді посланник BulgariІснують прекрасні актори одного жанру - ті, що чарівні в декораціях бойовика, проте абсолютно безпорадні, коли мова заходить, наприклад, про сентиментальну драму. Едріана Броуді в цьому плані можна порівняти з мультиінструменталістом. За свою акторську кар'єру він встиг довести, що здатний зіграти будь-яку роль на будь-якій сцені, за що навіть удостоївся від критиків неформального звання «хамелеон». Настільки ж різноманітні і його переваги в часовий сфері, що не могло залишитися без уваги з боку інтернет магазину Свісс Вотч.

Всепогодний Hamilton для цінителів екшн

Де ще Едріану можна було зіткнутися зі знаменитими Хамільтонами, як не на зйомках захоплюючого по динаміці розвитку подій фільму «Хижаки»? У кадрі він красується в моделі BelowZero, характерною декоративної особливістю якої стала заміна числа 12 на нуль, який вибивається із загальної шкали своїми розмірами. Значним є і діаметр самого корпусу. Крім чисто естетичної родзинки, споживачам запропоновані такі технічні характеристики, як водонепроникність з межею занурення до двохсот метрів, а також безель, що обертається.  

В результаті подібний екземпляр являє собою справжню мрію для дайверів. Тим більше що компанія зарекомендувала себе на світовому ринку не тільки в якості бренда, який частіше за всіх миготить на великих екранах. Будучи заснованим в Пенсільванії в 1892 році, Hamilton винятковою точністю і надійністю заслужив довіру американських військових відомств як в Першу, так і в Другу Світові війни. Космічна трикутна форма корпусу і революційний для 1957 року електричний двигун відкрили серії Ventura дорогу в кінематограф разом з картиною «Блакитні Гаваї» з Елвісом Преслі. З тих пір марка встигла перебазуватися з США до Швейцарії, проте не втратила своєї популярності на «Фабриці Мрій».

Годинник Едріана Броуді Hamilton BelowZero з чорним 46-міліметровим корпусом, циферблатом і ремінцемГодинник Едріана Броуді Hamilton BelowZero
Годинник Едріана Броуді Hamilton BelowZero
з чорним 46-міліметровим корпусом, циферблатом і ремінцем

Montblanc на піку якості

За межами знімального процесу Едріан Броуді явно віддає перевагу розкішним і стильним рішенням. Щонайменше, його неодноразово можна було спостерігати на червоній доріжці в ходиках від німецького виробника Montblanc, відомого також у ювелірних колах. Автоматичний хронограф Nicolas Rieussec, правда, не декорований діамантами з фірмовим шестикутним огранюванням. Однак, їх креативний дизайн зі зміщеним догори основним циферблатом, з'єднаними мостом додатковими функціональними віконцями, витонченої, в формі косого вітрила локацією під дату і стримана сталева гамма корпусу не можуть не викликати захоплення у цінителів сучасного дизайну.

Наручний годинник Едріана Броуді Montblanc Nicholas Rieussec Chronograph AutomaticГодинник Montblanc Nicholas Rieussec
Наручний годинник Едріана Броуді Montblanc Nicholas Rieussec Chronograph Automatic

В останньому Montblanc часом перевершує сам себе. Що дуже дивно, з огляду на те, що, як виробник годинників, фірма зі штаб-квартирою в Гамбурзі відома тільки з 1997 р. Протягом попереднього століття вона була відома як найсильніший конкурент ручкам Parker. Впевненість в якості своєї продукції вже в 20-х роках дозволили давати на неї довічну гарантію. Що ж, напевно, годиннику Броуді з функцією автоподзавода в найближчі півстоліття не знадобиться гарантійний ремонт.

В рамках службових обов'язків посла Bvlgari

Кращий спосіб зануритися з головою в розкіш - стати офіційним посланником такого загальновизнаного титану ювелірного світу, як Bvlgari. Втім, для цього необхідно самому бути як мінімум зіркою екранів і не залишати обкладинки модних журналів, що цілком може собі дозволити наш герой. В одній з перших рекламних компаній, присвячених годинникам від знаменитої італійської марки, Едріан з'явився з екземпляром з серії Otto Finissimo на зап'ясті. Як уже випливає з назви, у цієї модельки ультратонкий платиновий корпус, а циферблат при цьому являє собою потужний восьмигранник. Що вкупі з позбавленим надмірностей класичним дизайном, витонченими стрілками і ремінцем зі шкіри алігатора роблять з них ідеального супутника для світських вечірок. Що ж, у створенні подібних елегантних дрібниць дизайнери Булгарі знають толк.

Едріан Броуді в рекламній кампанії годинника Octo Finissimo від Bulgari
Едріан Броуді в рекламній кампанії годинника Octo Finissimo від Bulgari

Хоча виробництво годинників бере свій початок лише з відкриття спеціального підприємства в швейцарському Невшателі в 1980 р, їм вдалося підкорити серця споживачів на всіх континентах і самих скептичних критиків поєднанням незвичайних форм і традиційної для Швейцарії високої якості механізмів. Цій події передувала тривала еволюція римського ювелірного дому, який пройшов шлях від арт-деко з типовими для нього геометричними стилізаціями через захоплення греко-римським класицизмом, італійським ренесансом, східними мотивами і поп-артом, який особливо відбився на колекції Serpenti, до створення власного неповторного стилю. А для того щоб затвердити власну неповторність клієнтам онлайн-магазину Свісс Вотч досить звернутися до нашого інтерактивного каталогу і підібрати годинник, які підходить вашому статусу і способу життя.