Нетривіальний вибір годинника для мільярдера Мухаммеда Аль-Амуді

Mohammed Hussein Al-Amoudi (Мухаммед Аль-Амуді)Варто заговорити про арабських шейхів і в свідомості спливають стереотипи про гори золота і діамантів, а також про абсолютну монархію, обмежену хіба що законами шаріату. Однак, герой сьогоднішнього оповідання, навпаки, свої мільярдні статки отримав не в спадок, а створив самостійно, послідовно вибудовуючи свою фінансово-нафтову імперію, інвестуючи в прибуткові проекти в Європі, Північній Африці і на Близькому Сході.

Безумовно, настільки одіозна персона зацікавила онлайн магазин Свісс Вотч в плані його смаків і уподобань в годинниковому світі. І в даному питанні саудівсько-ефіопський магнат також досить оригінальний для свого статусу. На публіці його нерідко бачили з Graham Tourbillograph Trackmaster, що викликало б у непосвяченої публіки бурю подиву, адже дана модель навіть не випускається в золотому корпусі і не інкрустується традиційними для іміджу близькосхідних диктаторів діамантами. Чим же настільки екстраординарну особистість полонили “британці”, які відносно недавно заявили про себе?

Концептуальність і бездоганність виконання

Варто відзначити, що, незважаючи на свою недавню появу і використання потужностей швейцарської промисловості, британський бренд поставив собі за амбітну мету, ні багато ні мало, відродження колишньої слави Великобританії як колиски годинникової майстерності.

Їх фірмове найменування, по суті, відсилає не лише до Джорджа Грехема, але і до його сучасників і товаришів по діяльності Томасу Томпіону, Муджу, Джону Харрісону та іншим. В період кінця XVII першої половини XVIII ст. цим майстрам і дослідникам довелося зробити істотний прорив в області прикладної механіки і створити з точки зору технічної досконалості справжні хронометричні шедеври. Зокрема домогтися безпрецедентної для тієї епохи точності, що в свою чергу вплинуло на розвиток навігаційних і астрономічних приладів.

Годинник Мухаммеда Аль-Амуді Graham Tourbillograph Trackmaster G-BGP-001Годинник Мухаммеда Аль-Амуді Graham Tourbillograph Trackmaster G-BGP-001
Годинник Мухаммеда Аль-Амуді Graham Tourbillograph Trackmaster G-BGP-001

Віддаючи належне «блискучому століттю», креативні нащадки не забули передати його антураж мовою дизайну кожної моделі. І хоча всередині кожного зразка б'ється серце, зібране в Швейцарії, причому сверхточна автоматика з автоподзаводом, зовнішній лиск явно віддає лондонським снобізмом і витонченістю захоплень англійської аристократії.

Хронометр Tourbillograph Trackmaster G-BGP-001 від GrahamВ першу чергу, циферблат ненав'язливо нагадує панель управління гоночним болідом. Додаткові віконця, червоне вістря секундної стрілки, шкала по внутрішньому канту. Візерунок «паризькі цвяхи» по скошеному ранту, який віддає навмисною брутальністю, хоча і без кічу. До того ж каучуковий ремінець з тисненням протекторів автомобільних шин і рельєфні кнопки, увінчані плоскими кришками. Може це і послужило основним аргументом при виборі нафтового магната, і секрет полягає в його пристрасті до раритетних автомобілів?

Втім, картина була б неповною без оголеного турбійона в абсолютно несподіваній локації 10,5. Подібні жарти цілком в англійському дусі. До речі, чим не посилання на славні скелетони за часів Ньютона і Кеплера? Нержавіюча сталь, досить герметичного для погодних умов Туманного Альбіону, корпусу і протиударне сапфірове скло, яке протистоїть випадковим подряпинам, забезпечують захист і безперебійну роботу механізму. Єстетствує функціоналізм у всій красі!

По всій видимості, Мухаммед Аль-Амуді позиціонує себе як прогресивного інвестора і інтелектуала - людини, яка розбирається в модних тенденціях, стильних рішеннях і не слідуючого загальноприйнятими заїздженими шляхами. Вибиваючись із загальної маси сировинних олігархів, які демонстративно виставляють своє багатство на загальний огляд, він тільки збільшує свою власну цінність в очах західних партнерів.

І якщо вам не чужий дух сучасної Англії, в якій гармонійно переплелися естетичні традиції минулого і прогресивні підходи в самовираженні, вам не зайвим буде звернутися до каталогу інтернет магазину Свісс Вотч, де кожен бажаючий зможе знайти навіть таку екзотику, як Graham Tourbillograph Trackmaster.