Любов Ілона Маска до космічних технологій і високотехнологічних годинників

Можливо, заяву, що історію космічних польотів можна розділити на епоху до Ілона Маска і після, прозвучить надто гучною. Однак той факт, що завдяки американо-канадському підприємцю і досліднику, монополія провідних держав на освоєння космосу впала під натиском ініціатив приватних компаній, вже неможливо ігнорувати. Звична модель не тільки науково-технологічної, а й в якійсь мірі соціально-політичної світобудови стрімко змінюється, і на гребені змін стають вчорашні мрійники, які немов зійшли зі сторінок науково-фантастичних романів, такі як Ілон Маск. І поки всі погляди світової громадськості прикуті до їх гучних успіхів, інтернет магазин Свісс Вотч готовий відкрити завісу і розповісти своїм клієнтам, які ж годинники засвітилися на зап'ясті настільки екстравагантної особистості.

Проект «Т»

Микола Тесла - одна з найбільш одіозних фігур минулого століття. Еталон легендарного вченого, що велить блискавками. Не випадково його ім'я лягло в назву одного з ключових маскових проектів, що спеціалізується на електромобілях. Причому ходики з красномовним лейблом у вигляді літери «Т» зазвичай асоціюються зі стімпанком і механічними нагромадженнями, за які чіпляється погляд. Дивлячись на них, неважко зробити висновок, що технічний персонал «Тесли» збирав їх з виробничих залишків після зміни. Логічним було б зустріти продукт подібної «вечірньої творчості» на руці одного з ключових акціонерів і натхненників.

Годинник Ілона Маска Tesla
Годинник Ілона Маска Tesla

Однак, якщо фатальна «Ті» і майнула перед об'єктивами камер, то нею виявилася досить скромна за зовнішнім виглядом і функціоналом кварцова моделька з чорним циферблатом і шкалою на шістдесят секунд по обіду. Зайве свідчення того, що надзвичайні стани ніяк не відбиваються на скромності побутових потреб.

Остання буква грецького алфавіту, яка підкорила всі доступні сфери

У часових перевагах Ілона спостерігається явна спадкоємність і данина досягненням попередніх поколінь. Так, компанія Omega відома тим, що надійність її годинників перевірена як польотами на Місяць, так і зануреннями в глибини океану. Саме її серія Seamaster AquaTerra 150 m з синім табло, що нагадує про таємничость морських глибин, особливо привернула експериментатора. Ще б! Якщо придивитися до рельєфу циферблатного малюнка, можна розглянути відбиток палубних дощок, а якщо перевернути корпус, хвилястий відбиток доступний для перегляду крізь прозорість сапфіра задньої кришки.

Ілон Маск і його годинник Omega Seamaster AquaTerra 150 m
Ілон Маск і його годинник Omega Seamaster AquaTerra 150 m

Секундна шкала і трикутні значки замість цифр нагадують про естетику бортових приладів. Стрілки тільки для трьох базових функцій і віконце дати - очевидно, щоб не забути спливти до потрібного числа. Що стосується начинки, її стійкість до електромагнітних впливів - одна з головних складових гордості бренду за цей благородний виріб, що йде в комплекті з каучуковим або металевим фірмовим браслетом.

Претенденти на міжпланетну першість

Якщо серед годинникових марок і знайдуться бажаючі вирвати пальму першості з рук Омеги, то це TAG Heuer. Варто визнати, що в момент орбітального польоту Джона Гленна в лютому 1962 року секундомір швейцарського бренду дійсно супроводжував астронавта і благополучно повернувся на Землю. Якщо говорити про дизайнерську спадщину тієї моделі, вона представляла собою білий циферблат з контрастно темними стрілками і арабськими цифрами, причому секундна займала центральне положення, а годинна і хвилинна були винесені на окремі ціферблатікі зверху і знизу.

Годинник Ілона Маска Tag Heuer Carrere 1887 SpaceX
Годинник Ілона Маска Tag Heuer Carrere 1887 SpaceX

Через півстоліття цей концепт послужив натхненням для створення хронографа Tag Heuer Carrera 1887 SpaceX. Те ж візуальне розташування компонентів, вугільно-чорні виразні стрілочки. Основна метрична система прив'язана не до дванадцяти, а до шістдесяти, що знову ж таки відсилає до секундомерной естетиці. Але щоб грунтовно увічнити славу космічних першопрохідців, на екрані і на звороті в нагадування вигравірувані слова First Swiss Watch in Space. На додаток неможливо не помітити схематичне зображення ракетоносія Falcon 9 і корабля Dragon. Не обійшлося без вічка дати і вантажного шкіряного ремінця, що створює ілюзію повної автентики.

Скандальний гламур або «нарешті скелетон»?

Із загальної скромної по зовнішньому виконанню і вивіреної за змістом лінійки трапляється в арсеналі Маска годинник, який різко виділяється - RM 011 Ivory від Richard Mille. Марка відносно молода і славна несподіваними креативними концептами і одиничними екземплярами, які стають сенсацією і дозволяють визначати своїх власників здалеку. Вартість їх продукції зашкалює, однак, бенефіціар мільярдних статків цілком може дозволити собі покупки в дусі люкс.

Годинник Ілона Маска RM 011 Ivory від Richard Mille
Годинник Ілона Маска RM 011 Ivory від Richard Mille

Бочкоподібний корпус, напівпрозорі стрілки, схожі з деталями дитячого конструктора, відкритий для перегляду крізь передню панель механізм і ефект зображення, яке мов пливе в просторі на екрані. Подібна картинка цілком відповідає творчим настроям генія XXI століття.

Ну, а при бажанні підібрати креативний екземпляр для власної неповторної особистості, клієнтам інтернет магазину Свісс Вотч досить звернутися до його інтерактивного каталога.