Коли час безцінний: Клінт Іствуд та його вірність Rolex

Клінт ІствудЦього гарячого каліфорнійського хлопця добре знають по обидва боки голлівудського кіномайданчику. Володар п'ятірки нагород Американської кіноакадемії і чотирьох «Оскарів» відомий як блискучий актор, режисер і композитор. Присутність імені Клінта Іствуда в титрах говорить про те, що фільм варто подивитися! Навряд чи художні стрічки «Наркокур'єр», «Чудо на Гудзоні», «Потойбічне», «Таємнича ріка», «Мости округу Медісон» (а це лише мала частина фільмотеки Іствуда) супроводжував би настільки приголомшливий успіх в глядача, якби до них не доклав свою «руку» найбільший з метрів сучасного кіномистецтва.

Втім, є у Клінта ще одна непідробна пристрасть: це любов до Ролекс! Чудову модель Рут Бір GMT Master в 60-х роках минулого століття актор отримав з рук тодішнього керівника компанії Уокера Ллойда. Сучасники коричнево-золотий Root Beer часто так і називають шанобливо: Clint Eastwood, віддаючи данину поваги і марці, і її почесному клієнту. Не так давно в колекції Клінта з'явився ще один Rolex - модель Datejust, що дивує і функціоналом, і естетикою. До слова, «Ролекс» в будь-якій своїй технічній інтерпретації користуються «шаленим» попитом. Українські шанувальники швейцарських годинникових традицій сповна задовольнять свій інтерес, якщо відвідають інтернет-магазин Свісс Вотч. Тут зібрані самі культові «ходики», в тому числі, і із вантажних колекцій. Як то кажуть, є, на що подивитися і з чого вибрати.

Високі технології від Ролекс: досконалість в деталях

Свою «пивну» назву модель Root Beer GMT отримала через характерний відтінок циферблата і безеля. Коричнево-золота гама вважається однією з найбільш вдалих поєднань, які, правда, рідко зустрічаються в оформленні годинників. Обраний композит - не єдиний в Ролекс. Наприклад, більш сучасний автоматичний хронометр GMT Master II виконаний вже у синьо-чорній гамі, і виглядає також чудово!

Клінт Іствуд і його улюблена модель Rolex Root Beer GMT-Master
Клінт Іствуд і його улюблена модель Rolex Root Beer GMT-Master

Основа іствудской моделі - фірмова сталь oystersteel (сплав 904-L), розроблена компанією спеціально для її годинників. Даний матеріал добре зарекомендував себе в космічній сфері, а також галузі високих технологій, де до сплавів пред'являються підвищені вимоги по антикорозійним властивостям і термостійкості. Насичений коричневий циферблат з лаконічними контрастними мітками відображає брендову стилістику Rolex і забезпечує ідеальну чіткість. Мітки виготовлені з 18-тікаратного чистого золота, а тому ніколи НЕ тьмяніють. Міцний і зручний браслет уособлює досконалість естетики і функціональності. Розкладна застібка з пряжкою попереджає випадкове відкривання. Система easylink, яка стоїть на сучасних «майстрах», дозволяє корегувати на 5 мм довжину браслета. Автоматичний підзаводний калібр також розроблений і впроваджений майстрами Rolex. Крім звичайних гостроносих стрілок, ми бачимо 24 годинну індикацію другого поясу. Регулювання місцевого часу високо оцінене мандрівниками, які часто вибірають «Ролекс» для своїх марш-кидків по світу. Спіраль parachrom забезпечує надійний захист «ходиків» від термострібків і механічних струсів. В цілому, конструкція дуже надійна і годиться для активної носки.

Для себе і для інших

Root Beer GMT-Майстер - особистий годинник пана Іствуда. Але це НЕ завадило їм «сняться» в декількох фільмах і залишатися вірним супутником протягом всієї кінокар'єри Клінта.

Ось ми бачимо «ходики» в трилері Firefox, що вийшов в 1982 році. Іствуд грає пілота, а тому GMT-Master ідеально підходить його амбітному персонажеві. Двома роками пізніше «пивний» Rolex помічений вже в стрічці Tightrope ( «Смуга»). Розслідуючи справу про серійного вбивцю, детектив, якого зіграв Клінт, носить Beer.

У 1993 році трилер «На лінії вогню» знову нагадує шанувальникам Іствуда (агента секретної служби) в його часових пристрастях. Як справжній цінитель прекрасного, як чоловік, який сповідує сталість смаків, актор довів всьому світу, що він і Rolex - це одне ціле!

Клінт Іствуд в годиннику Rolex Datejust
Клінт Іствуд в годиннику Rolex Datejust

Любить до глибини душі справжню швейцарську якість НЕ забороняється нікому. Більш того! Асортимент Ролекс настільки багатий і яскравий, що втілити свої індивідуальні бажання здатний кожен, незалежно від посади, віку, статусу в суспільстві або статі.

Каталог інтернет-магазину Свісс Вотч вже став відправною точкою в пошуку ідеального хронометра для сотень клієнтів по всій Україні. Чому б НЕ приєднатися до їх вибору і вам?