Кошик0
Загалом: 0 грн.

Ірина Апексимова вибирає Audemars Piguet: «сильний» годинник для сильної особистості

Ірина Апексимова в спектаклі за п'єсою "Чайка"У нового директора Театру на Таганці робочий день запрограмований щохвилини. Немає нічого зайвого і в стилі Ірини Апексимової. Упевнена в собі сильна жінка вміє виглядати якщо не слабкою, то витонченою. Такою, якою бачать її любителі справжнього, реалістичного кіно ось уже кілька десятиліть. Яскрава і харизматична актриса знає, як перевтілюватися з одного сценічного образу в інший без втрати власного шарму. Романтична і цілеспрямована Ксюша з «Вежі», одержима помстою Ольга з «Ката», жіночна Марина з «самозванців», загадкова Матильда з «розвідниця» - за цими та іншими ролями чітко проглядає істинний талант Апексімової. Талант віддаватися сцені і залишатися при цьому самою собою.

Мирський образ акторки і режисера також продуманий до дрібниць. Як каже сама Ірина, вона не любить гламурності і помпезності, але з великою повагою ставиться до якісних, фірмовим речей, які мають свою внутрішню легенду. Це аргументує і вибір хронометра: на руці Ірини журналісти нещодавно помітили симетричну класичну модель від Audemars Piguet. Це кварцовий годинник Royal Oak Steel Lady - розкішна жіноча варіація в характерному сталевому амплуа. Якщо назва бренду вас зацікавила, ознайомтеся з чудовою добіркою швейцарської мануфактури в каталозі інтернет-магазину Свісс Вотч. Тут представлені як жіночі, так і чоловічі моделі, гідні стати вашою власністю.

«Сталевий» характер

У випускниці школи-студії МХАТ хороший смак - і до ролей, і до оточуючих її предметів. Класичний трехстрелочнік з логотипом Audemars Piguet виконаний по фірмовим канонам іменного годинникового Будинку. Це сталеві «ходики» з круглим 33-мм корпусом з водонепроникністю до 50 метрів.

За кілька десятиліть компанія істотно розширила одну зі своїх культових лінійок. Нам пропонують Royal Oak з каучуковим ремінцем в декількох колірних варіантах або сталевим композитним браслетом. Ірина, відповідаючи стійкості свого природного характеру, віддала перевагу браслетірованной версії Quartz Steel, яка  імпонує її аристократичної зовнішності.

Під кришкою корпусу знаходиться брендовий механізм, що забезпечує точність ходу. На «трійці» знаходиться вікно дати. У районі «12» - впізнаваний логотип. Актриса вибрала годинник з лаконічними витонченими мітками, у яких числове полі не перевантажено складним декором.

Ірина Апексимова і її годинник Audemars Piguet Royal Oak
Ірина Апексимова і її годинник Audemars Piguet Royal Oak

Сріблястий гільоширований циферблат гармонійний із загальною гамою виробу. Сітка з безлічі квадратів відображає принцип симетричності. Вісімка круглих гвинтових шапок на сталевому безеле немов перегукується з гратами циферблата. Сам же безель не цілий: це рівні ламані лінії 8-кутника.

Відсутність «гучних» часових функцій, більш властивих спортивним, професійним моделям, підкреслює елегантність і повсякденність виробу. Це класичний хронометр для ділової жінки, що не забуває залишатися красивою і елегантною навіть при щільному робочому графіку.

Продовжуючи традиції Royal Oak

Audemars Piguet - один з найстаріших годинникових домів Європи. Серія Royal Oak, вперше випущена в 70-х роках 20-го століття, є візитною карткою мануфактури, що доводить величезну різноманітність представників модельного ряду, які відрізняються формою і естетичним виконанням.Ірина Апексимова в годиннику Audemars Piguet Royal Oak Steel Lady

Royal Oak увібрали багатющий досвід і унікальні традиції Audemars Piguet, накопичені протягом століть. Класичний дизайн - восьмикутник, декорований шестигранними болтами. «Портова» збройова естетика зберігається і в чоловічих, і в жіночих варіантах. Відмінності - в функціях і параметрах корпусу. У деяких моделей для дам присутні камені.

Якщо ви очікуєте зустріти тільки круглі Royal Oak, то будете здивовані, тому що в 1993-му році канони нескінченності (а саме так інтерпретується коло) зруйнувала модель Offshore з матової сталі, виконана у формі прямокутника.

Дальше більше! Горизонтальний овал: таку офіційну форму отримали «ходики» Millenary, що продовжили традицію «Роял». Фахівці побачили в їх дизайні риси раннього Audemars Piguet, а тому додали в список характеристик слово «вінтажність». Новації (наприклад, block-balance: модуль, що запобігає демпфірування) все ж підкреслюють сучасність моделі.

Крім стали, використано рожеве і жовте золото, а в більш пізніх версіях - чорна кераміка. Саме таким цінителі спадщини Audemars Piguet побачили варіант Royal Oak Перпетуал Календар, представлений в тотально чорному матовому образі.

Кожне з творів швейцарської компанії заслуговує окремої дози уваги, тому що модельний ряд Piguet досить насичений і різноманітний. Кольорові зображення з каталогу інтернет-магазину Свісс Вотч передають досконалість годин в найдрібніших деталях. Функція збільшення зображення доступна при натисканні курсором. Насолоджуйтесь переглядом - і балуйте себе гідними речами