Інгеборга Дапкунайте і її ставлення до годинників

Засновниця яскравих пам'ятних образів в театрі і в кіно, всесвітньо відома актриса литовського походження Інгеборга Дапкунайте, по праву вважається іконою стилю, яка гідна наслідуванню. Значну роль в її образі відіграють годинники, яким вона віддає перевагу. Які моделі заслужили найбільшу довіру у прими сцени, мистецтву якої аплодують Чикаго, Лондон, Москва і Відень? Інтернет магазин Свісс Вотч не міг не зацікавитися цим питанням, адже те, що сьогодні затребуване вузьким колом медійних персон, завтра перетвориться на об'єкт живого інтересу для широкої публіки.

Годинник Longines La Grande ClassiqueОфіційна представниця бренду Longines в наручному годиннику Longines La Grande Classique
Офіційна представниця бренду Longines
в наручному годиннику Longines La Grande Classique

Longines

Заповзятливі швейцарці високо оцінили досягнення Інгеборги, особливо після таких гучних фільмів, що вийшли у світовий прокат, як «Місія нездійсненна» і «Сім років у Тибеті». До кінця 90-х початку 2000-х наша героїня була нарозхват вже не тільки як виконавиця ролей першого плану в касових стрічках, але і в якості ведучої телепрограм, що істотно збільшувало її повсякденну присутність в медіа-просторі. В результаті славна своїми часовими традиціями протягом більш ніж півтора століття компанія Logines в 2005 році запропонувала Інзі стати офіційною представницею бренду.

Її згода була цілком передбачуваною, далеко не тільки з огляду на вагомість і престижність представленої марки. Їй явно імпонувала продукція фірми, в якій поєднується розкішна елегантність, стриманість і виняткова якість. У всякому разі модель Longines PrimaLuna, обрамлена по канту циферблата діамантами, на всепогодному браслеті з міцної нержавіючої сталі і рожевого золота, надовго затрималася на зап'ясті зірки великого екрану і стала її улюбленою супутницею. Ще б пак! Поєднання золотисто-срібних відтінків налаштовує на позитивні думки і надихає на нові звершення. В цілому цей екземпляр виправдовує свою назву PrimaLuna і створює враження успішності і видимої безтурботності.

Наручний годинник Інгеборге Дапкунайте Longines PrimaLunaГодинник Longines PrimaLunaНаручний годинник Інгеборге Дапкунайте Longines PrimaLuna
Наручний годинник Інгеборге Дапкунайте Longines PrimaLuna

Що й казати, швейцарці завжди вміли поєднати в одному виробі неповторність предмета розкоші і технічні інновації. Не випадково саме Longines з 1952 року є постійним хронометрістом зимових, а після і літніх олімпійських ігор. Довіру з боку організаторів спортивних заходів такого високого рівня одним ювелірним декором не купиш. Тому дослідження в області досягнення максимальної точності і мінімізації впливу факторів, що збивають ідеальний ритм механізму, завжди входили в коло пріоритетних напрямків компанії з Сент-Імье. Так завдяки технології термокомпенсації моделі серії Conquest стали точніше звичайних в 10-15 разів.

Годинник Інгеборге Дапкунайте Longines Conquest VHP з антимагнітним захистом і коригуванням часуВарто відзначити, що відкритому для всього корисного лейблу одному з перших в Швейцарії вдалося не протиставляти механіку і кварц, а успішно використовувати останній у своїй діяльності. Так вже в 1960 ними були випущені найтонші кварцові годинники. Причому робота над мініатюризацією механізмів триває донині, а шанувальники брендової продукції не втомлюються дивуватися новими рекордами. Наприклад, до 1983 року товщина витончених жіночих ходиків досягла всього 1,75 мм.

Rado

Ювілейний годинник Інгеборги Дапкунайте RADO SINTRA з чотирма рядами діамантівЗвичайно, коло інтересів Інгеборги не обмежується одним нехай навіть і культовим годинниковим брендом. Кожній творчій натурі подобається регулярно урізноманітнювати і оновлювати у міру можливості свій образ. Можливо в наслідок виконання великої кількості ролей сильних жінок, але швидше завдяки своєму власному характеру, Дапкунайте неодноразово зізнавалася, що стиль унісекс їй подобається своєю демократичністю і зручністю. Подорожі та активний спосіб життя накладають свій відбиток, і зустріти в наші дні зірку першої величини в кросівках і брючному костюмі набагато ймовірніше, ніж в туфлях на високих підборах і в сукні.

В процесі таких поїздок на її руці засвітився в числі інших годинник в великому квадратному корпусі Rado Sintra Chrono. Не можна не захопитися наскільки вдало переплелися в них спортивні і ювелірні мотиви. Загальною фірмовою рисою давно є прямокутний корпус, який плавно перетікає в браслет. Причому матеріал найбільш ультрасучасний - високоякісна і міцна кераміка. До речі, саме ця фірма претендує на першість створення сапфірового скла, яке не дряпається. А точність хронографа досягає 1/10 сек.

Одного погляду достатньо, щоб зрозуміти - це ходики з характером для яскравих і сміливих індивідуальностей, що звичайно не применшує їх естетичності. І діамантова інкрустація, використана в декоруванні, дивним чином гармонує зі стилістикою спорт і знаходить затятих прихильниць з боку жіночої аудиторії, саме через свою універсальність. Їх можна комбінувати з будь-якими елементами гардеробу і з ними не страшно пірнути на глибину до 30 м, що, безумовно, не останній аргумент для люблячої пригоди Інги.

А якщо вас зацікавили ті чи інші зоряні годинники, все що потрібно зробити, це переглянути каталог онлайн магазину Свісс Вотч та вибрати щось своє.