Імперська велич: монарх Саудівської Аравії носить годинник Шопард!

Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд на зустрічі з президентом Трампом в годиннику Chopard ІмперіаліЧас на Сході визначають не тільки по Місяцю. Аксесуари, що використовуються першими особами нафтовидобувних держав, - ікона стилю для більшості жителів Саудівської Аравії. Так, на сильному чоловічому зап'ясті короля країни Салмана ібн Абдул-Азіза Аль Сауда журналісти побачили (і, зрозуміло, зафіксували) блискучий сріблястими променями хронометр Chopard Imperiale. Перші таблоїди світу миттєво розтиражували серію знімків, на яких Його Величність демонструє не тільки манери аристократа (наприклад, при зустрічі з президентом США Дональдом Трампом), але і відмінний смак справжнього «просунутого» модника!

Що дозволено королю - негоже простим людям, говорить стародавня мудрість. Але не у випадку з наручним годинником від знаменитої на весь світ марки Шопард! Вибрати і придбати найбільш підходящу модель з цілого каскаду творінь ручної збірки запрошує інтернет-магазин Свісс Вотч. Тут ви знайдете не тільки екземпляри з колекції Імперіал, а й інші вироби в елегантному, повсякденному і навіть спортивному амплуа. Гордість асортименту - годинники для прекрасних дам, які блистять золотом і «грають» каменями.

Не виключено, що осучаснені традиціями східні леді, успадковують досвід монарха Саудівської Аравії і також носять «ходики» від Шопард. Цілком ймовірно, що це щедрі подарунки доброчесних і щедрих чоловіків до якого-небудь свята.

З королівським смаком не посперечатися ...

Сміємо відзначити, що король Саудівської Аравії не оригінальний: розкішний механічний годинник від майстрів Будинку Chopard - улюблений, традиційний атрибут у багатьох європейських монархів. Мода носити творіння старовинної французької мануфактури (а тепер - зі швейцарською пропискою) передається у спадок так само, як скіпетр і держава. Особливу симпатію до «Шопард» відчувають в сім'ї Віндзорів. Так, наприклад, в честь принца Уельського названа навіть персональна лімітована колекція - така ж елегантна, як сам Чарльз.

Удостоїться чи саудівський король честі «відбитися» в якій-небудь з нових лінійок компанії - невідомо. Поки є всі підстави вважати, що вибір монарха дуже вдалий - і вельми імпонує його зрілому темпераменту. Це величний годинник з круглим циферблатом на браслеті з безлічі симетричних ланок, які як би підтримують корпус. Вони показують час так само пунктуально, як заходить і піднімається Сонце, тому що це - «мейд ін Свісс»!

Краса і розкіш Imperiale: аристократизм в моді!

Чим же особлива модель Шопард Імперіал, удостоєна уваги одного з найбагатших людей планети? Стриманістю, благородством, витонченістю форм!

Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд в годиннику Chopard Імперіалі
Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд в годиннику Chopard Імперіалі

Здавалося б, особистість з таким «круглим» рахунком в банку, як у нинішнього хранителя двох ісламських святинь (а це понад 20 млрд. доларів за даними Forbes) здатна дозволити собі найдорожчі речі на планеті - наприклад, автомобіль з платини або хронометри з цільного діаманта (як перстень All Diamond Ring, створений швейцарськими ювелірами). Чому ж вибір припав на скромну, елегантну модель з класичним набором необхідних опцій?Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд. король Саудівської Аравії, і канцлер Німеччини Ангела Меркель

Колекція Імперіал (що означає - Імператорська) представлена ​​в трьох типорозмірах корпусів, виконаних за канонами симетрії. Це круглі обтічні форми з лаконічним дизайном циферблата, венчаемого головкою подзавода з правого боку. До слова, брендова колекція складається не тільки з годинника: в неї входять також ювелірні прикраси, які користуються величезним попитом у заможних людей.

Світлий циферблат з віконцем дати прикрашають контрастні римські цифри, що чергуються зі звичайними мітками у вигляді рівних ліній. Читаність «поля» - на висоті! Цьому сприяє розмір чисел, а також товщина внутрішніх ліній цифр і міток. Стрілки в вигляді кинджалів (що дуже імпонує східному чоловікові з сильним характером) вказують на поточну годину, хвилини і відображають біг секунд. У колекції представлені також годинники на темних шкіряних ремінцях, але Салман вибрав модель на браслеті, що повністю відповідає його статусу. Назва марки, виконана карбованим методом на «спинці» і емалюванням на циферблаті, - доказ оригінальності годинника. Є у них і персональний номер: 388531-3003. Напевно, нумерологи та хіроманти знайдуть в поєднанні цих знаків позитивний прогноз для власника «ходиків». Про що він буде - про справи державні або ... серцеві?

Як показує досвід, саме наручний годинник найчастіше підносять в дар, коли хочуть підкреслити сенс відносин з людиною. Вічні цінності з філософським підтекстом ви знайдете і в каталозі інтернет-магазину Свісс Вотч. Добірка «шопардівських» примірників привертає своєю величчю. Візьміть це на озброєння, коли будете вибирати годинник.