Годинникові захоплення Бредлі Купера

Для знаменитості, зайнятої в зйомках касових голлівудських фільмів, участь в тій чи іншій рекламній кампанії частіше стає питанням часу, ніж особистих переваг. Однак, нерідко інтереси всіх сторін збігаються і від цього презентований широкому загалу продукт тільки виграє. Так сталося і цього разу. Творець ряду пам'ятних образів в сучасному кінематографі, актор Бредлі Купер сам зізнався, що до годинника швейцарського бренду IWC він живить пристрасть вже багато років і тому пропозиція компанії стати їх офіційною особою, їм сприйнялася як частина природного процесу. В кінцевому рахунку, чому не поділитися з публікою позитивним досвідом в користуванні просунутими годинниками, якщо за це готові не тільки заплатити, але і запропонувати свіжі ідеї щодо розкриття власних творчих граней? Онлайн магазин Свісс Вотч спробував зазирнути за лаштунки співпраці зірки екранів і годинникової фірми зі стоп'ятидесятирічною історією.

Обличчя нової рекламної кампанії IWC Schaffhausen актор Бредлі Купер
Обличчя нової рекламної кампанії IWC Schaffhausen актор Бредлі Купер

Романтика відкритого неба в новій інтерпретації

Рекламну кампанію з Купером складно віднести до банальних комерційних роликів. Це повноцінний художній твір, що розкриває через антураж епічності концептуальність декларованої моделі Le Petit Prince. Герой Бредлі перебуває в гордій самоті в декораціях піщаної пустелі на тлі старомодного літака і мотоцикла. Романтизований образ мандрівника перегукується з одним з основних персонажів знаменитої повісті Антуана Сент-Екзюпері - льотчика, покинутого в самому серці Сахари. Втім, якщо оцінити бездоганну гру погляду, нескладно знайти спільне з іншим казковим фігурантом - пустельним Лисеням.

Що стосується самого годинника, він бездоганно слідує закладеної в ньому тематиці як з точки зору дизайну, так і з позицій функціональної наповненості. Своїм зовнішнім виглядом він успадковує традиції пілотських хронографів, постачати які для потреб ВПС США фірма почала ще в ході Другої Світової.

Наручний годинник Бредлі Купера IWC Big Pilot's Watch Edition «Le Petit Prince»Наручний годинник IWC Big Pilot's Watch Edition «Le Petit Prince»
Наручний годинник Бредлі Купера IWC Big Pilot's Watch Edition «Le Petit Prince»

Все той же сталевий корпус, чіткий контраст арабських цифр, які ідеально читаються, і синього циферблатного фону, заповненого вишуканої хвилястою текстурою, значні стрілки, віконця додаткових опцій і календар з датою і днем ​​тижня, а також прошитий великими стібками шкіряний ремінець, що надає годиннику благородного виду. І важливий бонус - гравірування на задній кришці - Маленький Принц власною персоною!

Серед практичних властивостей не можна не відзначити антибликове сапфірове скло, що дозволяє використовувати ходики при яскравому освітленні і не боїться випадкових подряпин. Крім того, скло володіє надійним захистом від зсуву в разі перепаду тиску, що неминуче супроводжує зміни висоти і актуально, в тому числі, для пасажирів міжнародних лайнерів.

Водонепроникність достатня, щоб нехтувати негативними погодними умовами. Застосування м'якого заліза у внутрішній конструкції нівелює вплив магнітних полів. Механізм з автоподзаводом продовжує життя головному помічникові щасливого пілота. І спеціально для цінителів чарівництва - сім золотих зірочок на внутрішній шкалі циферблата. Кожен день одна з них загоряється, щоб продемонструвати, де ж сьогодні перебуває герой такою дорослою дитячої казки.

Такі годинники можна сміливо відносити до прикордонних між вишуканою класикою і наповненому романтичними прагненнями спортом. Втім, любов Купера до класичних рішень легко помітити по присутніх часом на його зап'ясті Chopard 1937 Classic.

Наручний годинник Бредлі Купера Chopard L.U.C. 1937 Classic
Наручний годинник Бредлі Купера Chopard L.U.C. 1937 Classic

Абревіатура L.U.C. відсилає до засновника швейцарської марки класу люкс Луї-Уліс Шопару. Вишуканість і відсутність всього зайвого - основні характеристики моделі. Римські цифри і фон циферблата під фарфор налаштовують власника на неспішну пунктуальність Віллі Фока - найвідомішого літературного мандрівника навколо Світу за 80 днів. До того ж, на допомогу шукачеві пригод сертифікований механізм з автоматичним заведенням, гарантує якщо не перемогу в парі, то чітку фіксацію тимчасових періодів. І, звичайно, не обійшлося без родзинки: на зворотному боці крізь прозору кришку можна спостеригати внутрішнє життя ходиків.

Якими годинниками американському завсіднику великих екранів насправді зручніше користуватися, можливо, залежить від настрою. Клієнтам же інтернет магазину Свісс Вотч не складає труднощів зробити власний вибір в різноманітності представлених в інтерактивному каталозі моделей.