Годинники від посланниці Tudor: час з Леді Гага

Lady Gaga в рекламній кампанії «Born to Dare» від Tudor
Lady Gaga в рекламній кампанії «Born to Dare» від Tudor

Стиль Стефані Джерманотті (а саме так по паспорту звуть епатажну Леді Гага) у одних викликає обурення, у інших - щире захоплення. Зрозумілим є одне: байдужими американська співачка не залишає нікого - і не тільки своїм зовнішнім виглядом і манерою виконання. Щодо ж нової місії Леді Гага, в недосконалості її дорікнути важко. В історії швейцарського годинникового Будинку Tudor ексцентрична «зірка» стала першою жінкою-амбассадором. До цього «обличчям» компанії був легендарний Девід Бекхем. З рук футболіста Леді Гага і прийняла почесну естафету.

В Україні годинники з логотипом мануфактури, що прославляє славний рід Тюдорів, користуються величезним успіхом. Якщо вас приваблює європейська витонченість і строгість механічних систем - відвідайте каталог інтернет-магазину Свісс Вотч. Стати володарем нової моделі Tudor, наслідуючи смаку самої Леді Гага, дуже просто! Досить вибрати годинник - і оформити замовлення онлайн.


Lady Gaga новий посол бренду TUDOR і кампанії #BornToDare

Данина традиціям

Досвід в рекламній кампанії у співачки, продюсера, актриси і благодійниці вже є. Жінка з такою активною життєвою позицією раніше представляла годинниковий будинок Tiffany & Co.

Любов до продукції марки Tudor у світової ікони стилю виникла не випадково. Lady Gaga поважає все, що підходить під поняття ексклюзивності і любить оточувати себе гарними речами «з історією». На руці співачки - яскрава новинка Black Bay Burgundy з 41-мм корпусом. Під сталевою кришкою «б'ється» мануфактурний механізм з автопідзаводом. Замість очікуваного монолітного браслета - делікатний текстильний ремінець.

Наручний годинник Lady Gaga Tudor Black Bay Burgundy
Наручний годинник Lady Gaga Tudor Black Bay Burgundy

Для аристократів

Перша модель Black Bay від компанії Тюдор зібрана в 1954 році - і з тих пір всіляко інтерпретувалася. Це були дайверські «ходики» зі сталі з сатиновим поліруванням на окремих елементах корпусу, оснащені не тільки базовими, але і численними додатковими функціями.

У годинників обертається односпрямований безель контрастного червоного кольору в матовій обробці. На мітці «3 години» логотип Будинку, який одночасно є також і прикрасою.

Кожна нова колекція Tudor - посвята однойменному англійському сімейству. І те, що тепер бренд представляє одна з культових заокеанських див, багато хто розцінює як хороший знак того, що аристократичні традиції «старої Європи» процвітають по обидва боки Атлантики.

Від Ролекс - до Тюдор

Вперше про марку заговорили в 1946 році. Компанія стала похідним «продуктом» іменитого Rolex, заснованого Гансом Вільдорфом.

За стилем, дизайном корпусу і рівню конструювання, Тюдор максимально наближені до Rolex, хоча мають свої нюанси. Багато хто вважає, що Tudor - альтернатива іменитому «першоджерелу», але це лише стереотип. Марка вже зарекомендувала себе як самодостатній бренд, що випускає моделі з високою ходовою якістю кварцових і автоматичних калібрів.

Наручний годинник Леді Гаги Tudor GlamourГодинник Tudor
Наручний годинник Леді Гаги Tudor Glamour

У колекції Tudor - як чоловічі, так і жіночі екземпляри, що відрізняються динамізмом і функціональністю.

Годинникам притаманне поєднання декількох матеріалів, присутність контрастних і часом несподіваних, яскравих дизайнерських рішень (в тому числі, заснованих на використанні високих технологій).

Крім моделей зі сталі, в серії Tudor представлені також хронометри з позолотою і 18-каратним золотом, на перфорованих шкіряних ремінцях з сучасними міцними застібками.

За герметичності і водонепроникності, наручні годинники даної мануфактури варіюються в діапазоні 50-150 метрів, тому вибрати ідеальну модель на свій смак вийде у всіх.

Прихильники традицій Ролекс також залишаться задоволеними, відвідавши каталог інтернет-магазину Свісс Вотч. З питань замовлення та доставки хронометрів завжди відповість наш консультант, який із задоволенням підкаже, на якій моделі годинника слід зупинити свій вибір.