Годинники Ольги Куриленко на широкому екрані і за його межами

Наручний годинник Ольги Куриленко ОмегаЖінка, яка регулярно перефарбовує волосся, рано чи пізно неминуче забуває, яке воно від природи. Чи справедлива аналогія з годинниками затребуваних актрис, які приміряють все нові ходики під чергову роль? Можливо в даному випадку говорити про особисті уподобання і комфорті або професіонал зобов'язаний вживатися в будь-який образ і сприймати все властиві йому атрибути як належне? Інтернет-магазин Свісс Вотч зацікавився долею годинникових брендів, які на якусь мить затрималися на витонченому зап'ясті Ольги Куриленко, чиї виняткові акторські якості користуються незмінним попитом у провідних режисерів по обидва боки Атлантики.

Прогресивна та незалежна Omega

Годинник Ольги Куриленко Omega SeamasterАмбітні швейцарці, здавалося б, на протязі всієї історії розвитку своєї компанії намагалися затвердити унікальні властивості своєї продукції. Усе XX століття їх хронографи послідовно підкорюють несумісні з повноцінною роботою середовища. Вони виходять в космос, прогулюються по Місяцю і занурюються в океанічні нетрі. Уже в 30-х рр. водонепроникність стає для них звичною справою. У 1957 році з'являється серія Seamaster 300, яка без проблем функціонує на трьохсотметровій глибині. Через трохи більше десяти років межа була збільшена під запити Жака Кусто до шестиста метрів.

Тож не дивно, що в якийсь момент унікальні ходики стали вірними супутниками Джеймса Бонда, витіснивши таких авторитетних завсідників бондіани, як Rolex, Seiko і Pulsar. Саме з легендарної Omega Seamaster довелося працювати Ользі, граючи роль подружки незламного агента MI6 в картині Quntum of Solace. Спеціально під епізод фірма випустила обмежену кількість ексклюзивних екземплярів з пам'ятним гравіруванням на надміцному сапфіровому склі. Подібні речі, як показує практика, через роки серйозно набирають в ціні. Особливо, пройшовши через руки зіркових власників. Скільки шанувальники творчості Куриленко будуть готові викласти на аукціонах за зразок, який належав їй, покаже час.

Італійський темперамент в кожній лінії Bvlgari

Звичайно, Ользі, як справжній леді, не могли не сподобатися ювелірні прикраси від культового виробника Булгарі, чиє найменування загадковим чином вимовляється через «u», а пишеться через «v». І виною тому все той же кінематографічний космополітизм. Куриленко з легкістю поліглота перемикається з іспанської на французьку, кочуючи між кінострічками, паралельно репетируючи сцени на американському варіанті англійської. Не менш віртуозно на її витончених зап'ястках змінюються аксесуари, що цокають.

Годинник Ольги Куриленко Bvlgari Lvcea
Годинник Ольги Куриленко Bvlgari Lvcea

Насправді, досить поглянути на колекцію Lvcea і не закохатися в геометрію її браслетів вже неможливо! Їх сегменти нагадують вишуканий панцир невідомої науці рептилії. А поєднання білого, слонової кістки і золота різних відтінків налаштовує на спокій і гедоністичне сприйняття дійсності.

Ольга Куриленко в прикрасах і годиннику Bvlgari Serpenti
Ольга Куриленко в прикрасах і годиннику Bvlgari Serpenti

Нітрохи не тривіальніше виглядає серія Serpenti, чиї вишукані хитромудрі переплетення і справді нагадують змій. Такий браслетик з мініатюрним майже декоративним ціферблатіком так і хочеться надіти на кінопрем'єру на кінофестивалі в Каннах під вечірню сукню і дорогі прикраси з діамантами.

Практична витонченість IWC

Годинникові марки зазвичай, утвердившись в Швейцарії, завойовували закохану в прогрес Америку. З IWC все було з точністю навпаки, і знаючий ціну своїм організаторським талантам американець Флорентин Джонс півтора століття тому прибув на схили Альп, щоб потіснити династичні традиції годинникарів припливом свіжої крові. У підсумку, і до цього дня компанія має право похвалитися унікальними дизайнерськими знахідками, що знаходять відгук у серцях нового покоління.

Годинник Ольги Куриленко IWCНаручний годинник Ольги Куриленко від IWC
Годинник Ольги Куриленко IWC

Portofino Automatic 37 - один з неперевершених шедеврів годинникового мистецтва, він позбавляє спокою і чоловіків, і жінок. Тон нестаріючої класики задають римські цифри XII і VI. Решта замінені значками, що створює ефект вільного простору. Поверхня циферблата текстурно повторює сонячні промені, що дозволяє грати відображенню світла в гранях малюнка. Кольорове поєднання стали або золота з чорним підкреслює надійність і вишукану розкіш. Автоматика з автоподзаводом - це не зовсім те, чого чекаєш від гарної дівчини, яка ще вчора блищала в гламурному годиннику. Однак такий аксесуар піднімає самооцінку і змінює стиль не гірше, ніж вдала стрижка! Носити його можна на крокодилячому ремінці або на не менше вишуканій металевій стрічці міланського плетіння, яке колись славило невразливість кольчуг хрестоносців.

Вичерпний перелік хронографів, як і перелік ролей, творчих планів і привабливих пропозицій, скласти нереально, і з часом він буде тільки рости, відкриваючи нам нові грані талантів Ольги Куриленко. А її шанувальниці завжди можуть відшукати через каталог онлайн магазину Свісс Вотч годинник, гідний екранізації і права доповнити їх неповторний образ.