Годинники Майлза Девіса: екскурс в минуле - через майбутнє

Джазмен Майлз ДевісНавіть ті, хто байдужий до джазових композицій і далекий від світу музичних ритмів, з великою повагою ставиться до трубача Майлза Девіса, який зробив величезний внесок у розвиток американської інструментальної музики. Перше, що впадало в очі при погляді на чорношкірого метра, який впевнено стоїть на сцені, - його руки, які, зважаючи на специфіку гри на трубі, завжди були на виду. Увагу приваблювала характерна «смужка» з блискучим кругляком. Це був годинник! Як шанувальник класичних часових традицій, Майлз вибирав найкраще, що пропонував швейцарський ринок: Breitling (модель Navitimer).

У каталозі інтернет-магазину Свісс Вотч ви знайдете продукцію марки, яка колись була удостоєна уваги великого джазового виконавця. Асортимент годинників досить різноманітний, а тому, крім заявлених брендів, тут також представлені екземпляри інших - не менше культових мануфактур.

Час великих

Годинники Navitimer  від компанії Брайтлінг були улюбленою прикрасою геніального трубача. Пристрасть до дорогих, видатних аксесуарів стала свого роду відповіддю Девіса на бідне, повне позбавлень, нерідко голодне дитинство. Виглядати стильно - в дусі джазмен. Його стилю одягатися наслідували, тому що елегантність, подана у форматі музики, - щось більше, ніж просто ефектний образ. Автоматичні «ходики» зі сталевим 48-мм корпусом, безелем, що обертається, і полірованим браслетом символізують професіоналізм - в даному випадку, як з точки зору естетики, так і за технічним рівнем збірки. Годинники залишаються "байдужими" до водної стихії навіть на глибині до 300 метрів.

Міцна конструкція - результат передбачливості інженерів, які глибоко «посадили» в глиб корпусу натискну кнопку, оснастили її заглушкою, а по масивній гвинтовій голівці «пустили» спеціальне покриття, що перешкоджає ковзанню пальців.


Майлз Девіс і його годинник Breitling Navitimer
Майлз Девіс і його годинник Breitling Navitimer

Надійність і точність хронографа підтверджує сертифікат COSC. Увагу привертає характерний «авіаторський» дизайн, який не знаходить аналогів у світі елітних хронометрів. Запасу ходу вистачить на 42 години, а це майже що вічність!

Легендарна модель випускається і сьогодні - в п'яти варіаціях, які відрізняються типом браслета і забарвленням циферблата. Міцне сапфірове скло оснащено 2-стороннім антивідблиском, завдяки чому читаність циферблата не губиться навіть «в хмарах».

У ритмі джазу

Ім'я Девіса пов'язують також зі швейцарською годинниковою мануфактурою Орис. Компанія була заснована в 1904 році, але справжня слава до неї прийшла в 90-х. Чудова модель Jazzwatch Майлз Девіс стала продовженням лімітованої колекції годинникового Будинку, розробленої на честь найвидатніших виконавців сучасності.

Лінійка Miles добре відома людям, що захоплюються джазом. В середині 90-х мануфактура Oris стала спонсором Лондонського джазового фестивалю. Слідом за цим, інженерам компанії прийшла в голову блискуча ідея: увічнити пам'ять Луї Армстронга, Дюка Еллінгтона, Чарлі Паркера, Лайонела Хемптона, Маккой Тайнера і, звичайно ж, Майлза Девіса в серії годинників.

Годинник Oris Jazz watch Miles Davis Limited Edition
Годинник Oris Jazz watch Miles Davis Limited Edition

Дебютом колекції в 1999 році стала прямокутна модель на шкіряному ремінці, присвячена Лайонелу Хемтону. Автоматичний годинник Miles Davis Лімітед Едішн відрізняється вигравіруваним зображенням джазмена на тильній стороні, що робить їх більш витонченими.

Пристрасть до високотехнологічного механічного годинника Орис відчувають не тільки музиканти: є у компанії також серія годинників, присвячених автогонкам, дайвінгу, авіації. Після того, як Будинок Oris став ексклюзивним партнером команди БМВ Williams на «Формулі-1», аудиторія бренду істотно розширилася.

Хронометри Oris асоціюються не лише з красою і розкішшю, але з і цілеспрямованістю. Асортимент інтернет-магазину Свісс Вотч рясніє екземплярами, які претендують на статус переможців. Замовляйте найкращі годинники онлайн і насолоджуйтеся ритмом пульсуючого часу.