Годинники Каролін Возняцкі - закономірний вибір першої ракетки світу

Каролін Возняцкі в годиннику РолексВеликий теніс збирає багатомільйонну армію шанувальників і глядачів на всіх континентах. Для більшості дане явище становить в першу чергу естетичну цінність, де від спортивної форми до манери ведення гри - все зачаровує і набуває вигляду справжнього витвору мистецтва в русі. Зірки Вімблдону, відкритих чемпіонатів в США, Австралії і Франції стають публічними персонами, часом проявляючи себе далеко за межами корту, беручи участь в різних соціальних проектах або представляючи ті чи інші комерційні бренди.

У зв'язку з цим відносини між чемпіонкою ігор Великого Шолома Каролін Возняцкі і відомою годинниковою маркою Rolex виглядають цілком логічними. З одного боку, впродовж своєї більш ніж столітньої історії існування швейцарська компанія орієнтувалася на задоволення потреб спортивних заходів в точних і надійних хронометрах. З іншого, прекрасній дівчині польського походження, поза всяким сумнівом, вельми личать стильні Ролекс. Яка ж саме модель більше до душі улюблениці публіки Каролін і чим вона її приваблює? -  про це інтернет магазин Свісс Вотч готовий розповісти своїм клієнтам нижче.

Шляхетна класика для класичного спорту

Одна з центральних і популярних колекцій, коли-небудь створених скрупульозними швейцарцями, - Datejust. Аристократичний і не обтяжений надмірностями, саме цей годинник з усього доступного асортименту став фаворитом для процвітаючої тенісистки. Дивно, однак, як самостійний напрям Lady-DateJust побачило світ тільки в 1957 році, через дванадцять років після явища чоловічої версії. І незважаючи на таке довге перебування на ринку, її актуальність серед представниць слабкої статі, як і раніше, висока. Очевидно, дамам імпонує функціональний мінімалізм, витонченість і лаконічність ліній і вишукана декоративність, яка властива цій серії.

2 моделі годин Каролін Возняцкі Rolex DateJust в квіткових мотивах
2 моделі годинника Каролін Возняцкі Rolex DateJust в квіткових мотивах

До того ж кожна власниця подібного шедевра не без підстав впевнена в його технічної надійності. Варто відзначити, що, щоб заслужити подібну довіру, компанії довелося неабияк попрацювати. Так, чимало сил пішло, щоб ще на початку XX століття на високому рівні довести, що точність і непогрішність наручного хронографа не поступається характеристикам кишенькових ходиків. Отримавши відповідні сертифікати від комітету в швейцарському Бьенне і від англійської обсерваторії в Кью, амбітні годинникарі поставили перед собою мету максимально захистити механізм від негативних впливів ззовні. У підсумку в 1926 році світу був представлений герметичний корпус, який отримав назву на честь мешканки морського дна устриці - Oyster. У міру вдосконалення дана конструкція підкорювала все нові глибини океану. І до речі, ходики Возняцкі також укладені в цей корпус і здатні витримати занурення до ста метрів. Котрого більш ніж достатньо, наприклад, для аматорського плавання з аквалангом.

Однак, головне нововведення було вироблено в 1945-му, коли до стандартних функцій додалося мініатюрне віконце дати в районі «3». Завдяки елегантному вигляду, стильному і зручному фірмовому браслету і підручному календарю, колекція перетворилася на культову. Її представницькі та функціональні переваги високо оцінили політики та бізнесмени. Негласно за Ролекс приблизно з цього часу закріплюється звання «президентських годинників». Циклопічна лінза біля віконця дати гармонійно вписалася в загальний концепт - цим годинники зобов'язані президенту Ейзенхауеру, який став погано бачити, щоб користуватися такою корисною опцією.

Ще один годинник Каролін Возняцкі Rolex з колекції Date Just
Ще один годинник Каролін Возняцкі Rolex з колекції Date Just

Таким чином, улюблені хронометри Каролін на трирядному браслеті з квітковими мотивами на циферблаті мають довгу історію появи, і кожна їх складова відбилася в їх назві, як перерахування титулів у особи аристократичного походження. Їх повне ім'я Rolex Oyster Perpetual DateJust Special Edition. Остання приставка свідчить про те, що ці інкрустований по безелю діамантами годинник має обмежений випуск і їх господині не доведеться турбуватися про те, щоб переплутати цей видатний 36-ти міліметровий калібр з іншим або загубитися в натовпі. Крім вишуканого флористичного оформлення, не можна не помітити, що з усіх цифр на тлі циферблата фігурують тільки арабські "6" і "9". На місці «12» впізнаваний лейбл з короною і календарне вічко на «3». Лаконічність і мінімалізм тільки підкреслює яскраву індивідуальність їх власниці.

Знайти ж ходики близькі по духу для клієнтів онлайн магазину Свісс Вотч, з його зручним інтерактивним каталогом, не становить труднощів.