Годинники Кари Делевінь - зобов'язання за контрактом або пристрасть?

Кара Делевінь амбасадор бренду Tag HeuerЧим відрізняється модель топ класу від звичайної? Вона проживає свій образ. Вона його створює. Вона впливає на цільову аудиторію, полонить її і тягне за собою. Не випадково такий серйозний титан годинникового бізнесу як Tag Heuer в своїй черговій рекламній кампанії обличчям бренду вибрав саме Кару Делевінь. І подібна значуща подія не могла не потрапити в поле зору інтернет магазину Свісс Вотч, тим більше що інтригою залишається питання: чи заворожують культові хронографи саму актрису або її участь у проекті не більше ніж бездоганно зіграна роль?

Кара Делевінь і президент LVMH Жан-Клод Бівер. На Каре хронограф TAG Heuer Formula One зі сталі з білою керамікою і діамантами.Харизматичній блондинці підвладні будь-які перетворення, але головне вона здатна бути фатальною і надавати відеоряду плоского екрану рельєфність і об’єм. Їй явно тісно в форматі модельної діяльності і артистична кар'єра додає їй не тільки популярності і впізнаваності, особливо, в молодіжному середовищі, а й дарує безцінний досвід невимушеної маніпуляції споживчими бажаннями.

Для Tag Heuer співпраця з Карою настільки цінна, що в рамках колекції Grand Carrera був підготовлений лімітований випуск серії в шести варіантах, названий її ім'ям. Відмінною рисою класичного корпусу, покритого чорним антрацитом, стало гравірування голови лева на задній кришці і, звичайно, автограф Delevingne на зворотному боці ремінця, виконаний з каліграфічною недбалістю рожевим золотом, який дуже стильно виглядає на антрацитному тлі. Навіть якби по колу безеля не пустили значне сузір'я діамантів, встояти перед таким зразком елегантності не залишалося б шансів.

Як бачимо, любов Делевінь до великих кішок була вигідно обіграна в новеньких ходиках, як і її зодіакальний знак. Варто відзначити, що на зйомках присвячених продукції легендарного Tag Heuer тендітній дівчині неодноразово доводилося мати справу зі своїми улюбленими левами. Почуття близької небезпеки по всій видимості надихає нашу героїню, але, що найважливіше, її натхнення передається публіці. Поєднання левової мощі і ефемерності жіночої краси, впевненості у власній безпеці людини і легкої нотки еротизму - все це всього лише штрихи, що підкреслюють характеристики надійних, точних і бездоганно стильних хронографів, готових до найсерйозніших випробувань.

Tag Heuer Carrera Quartz Cara Delevingne Women's Watch Tag Heuer Carrera Quartz Cara Delevingne Women's Watch 
Tag Heuer Carrera Quartz Cara Delevingne Women's Watch 

Знаючі ціну часу швейцарці більшу частину своєї історії орієнтувалися на потреби чоловіків. Реліз тих чи інших ставших епохальними колекцій, нерідко був приурочений до всесвітньо відомої спортивної події. Не виключенням стала і Grand Carrera. На момент її появи на початку 60-х, однойменна гучна Панамериканська гонка довжиною в 3500 км, що проходила в Мексиці, вже припинила своє існування. Вона коштувала чимало людських жертв і вивела на перший план не одного знаменитого гонщика.

Однак, завдяки їй на світ з'явився революційний дизайн спортивного циферблата, що послужив прообразом для незліченних модифікацій у всьому світі. Її принциповою відмінністю від попередників стало винесення тахиметрічної шкали за межі циферблата на зовнішній кант. Всередині відразу візуально додалося більше місця, функціональні віконця стали виразнішими, а сам корпус немов виріс, хоча фактично залишився того ж 36 міліметрового калібру. Чоловічі серця здригнулися, і Кареру не встигали виготовляти, так вона швидко розходилася!

Очевидно, в XXI столітті цей трюк виробники задумали зробити з жіночою аудиторією, призначаючи провідником своїх ідей чарівну Кару Делевінь. Адже для нинішнього платоспроможного інтернет покоління вона уособлення свободи і розкутості. Молоді дівчата бачать в ній те, що не проти перейняти. Вона нагадує їм про приховані потенціали кожної з них. Тому якщо до цих пір Tag Heuer міг розраховувати на незначний відсоток продажів годинників для слабкої статі, свіжий меседж здатний кардинально змінити ситуацію.

Кара Делевінь, нове обличчя TAG Heuer
Кара Делевінь, нове обличчя TAG Heuer

І адже для цього їм навіть не довелося винаходити гламурний концепт. По суті, вони продовжують творити в звичному для себе амплуа і випускати те, що у них найкраще виходить - шедеври на межі витонченої класики і благородного спорту. Досить було змістити трохи акценти і дати жінкам те, що вони чекають - почуття незалежності, захищеності і неповторності власної індивідуальності.

Проте, загадка Делевінь наскільки іменні ходики насправді близькі персонально їй навряд чи має певну відповідь. Однак, що вони їй йдуть, як безпрограшна комбінація чорного циферблатного фону з золотими мітками і стрілками, в цьому немає ніяких сумнівів. І якщо ви, відчуваєте, що той чи інший зразок лінії Grand Carrera, випущеної для жінок - створений спеціально для вас, нічого не заважає звернутися до послуг інтерактивного каталогу онлайн магазину Свісс Вотч та втілити свою мрію.