Годинники для «перших»: Longines і Harry Winston - в колекції Андре Агассі

Андре Агассі - ПОСЛАННИК ЕЛЕГАНТНОСТІ LONGINESЛегенда світового тенісу Андре Агассі залишається прикладом бездоганної фізічної форми і відмінного смаку у виборі аксесуарів. Багатомільйонні контракти сімейства Агассі-Граф - це не тільки спортивні досягнення. Як і його «зоряна» дружина Штеффі, пан Андре бере участь у багатьох рекламних компаніях, відкриваючи світові, наприклад, кожгалантерею (сумки) французького бренду Louis Vuitton, швейцарські наручні годинники.

Легендарні марки, з якими безпосередньо асоціюється добре імя Андре Агассі, представлені також в каталозі інтернет-магазину Свісс Вотч. Якщо вам до душі темпераментні Longines або багатофункціональні Harry Winston, – вивчайте технічні характеристики моделей і робіть замовлення через сайт.

Стіль, певний такими іменитими брендами, - властивий екс-чемпіону світу. І питання не тільки в рекламних преференціях. Класичні, як і спортівні моделі, імпонують Агассі по дизайну, якості, функціоналу.

Реклама валіз і сумок від «Louis Vuitton» c Андре Агассі і Штеффі ГрафГодинники для «перших» - гарний вибір подарунка для ділових людей, маючих бездоганний естетичний вкус.

Стіль від Longines

Годинниковій компанії Longines не властиво змінювати віковим традиціям. Фірма создає елегантні, спортивні та класичні хронометри класу еліт, а для популярізаціі бренду привертає світових знаменитостей - таких, як Айшварія Рай, Інгеборга Дапкунайте, Мансур Бахрамі, Марія Шарапова, Андре Агассі. Контракт з екс-першою ракеткою світу швейцарська компанія підписала в серпні 2007-го, оголосивши тенісиста новим обличчям Лонжин і посланніком елегантності. Цікавий і той факт, що у співзасновника мануфактури, яка заснована в 1833 році, було також прізвище Агассі. Огюст не є предком «зоряного» спортсмена, а тільки однофамільцем. І ось, через майже два століття, легендарне прізвище знову засвітилось в історії Longines.

Перш ніж контракт був підписаний, марка випустила нову колекцію годинників Longines Sport, завдяки чому отримала статус офіційного хронометриста чемпіоната Роллан Гаррос.

Годинник Андре Агассі Longines
Годинник Андре Агассі Longines

Контракт з Лонжин у Андре - не перший досвід співпраці з годинниковим лідером. Раніше, в 1993-му, тенісист представляв швейцарський бренд Ebel. Штеффі же довгий час грала в моделях від Swatch: мануфактури, яка пізніше стала називатися Swatch Group і об'єднала такі бренди, як Breguet, Mido, Omega, Tissot, Rado і ін. Що стосується функціональності годинників від Лонжин, то їм в займаній ніші немає рівних. Це високоточні елегантні хронометри з делікатнішою механікою под кришкою сталевого корпусу. У списку опцій - час, секундомір, календар, часові пояси і т.д.

У традиціях Harry Winston

До співпраці з Лонжин, ім'я Андре Агассі «прозвучало» в зв'язці з іншим, не менш відомим брендом HarryWinston. У 2006-му американська компанія випустіла легендарну модель Ocean Diver. Це були хронометри класу лакшері, ексклюзивна механічна серія в честь ювілею кар'єри Агассі, якій святкував 20-річну річницю з моменту першого виходу на світовий корт.

Як і годиться манерам фірми, що виробляє ювелірні «ходики», для годинників була використана платина, а також складний в технічній обробці заліум (спеціальний метал). Головку з заведенням виконали з білого золота, поверх ціферблата встановили захисне сапфірове скло з функцією антиблик. Водонепроникність моделі, як і годиться годинникам для дайверів, - 200 метрів.

Агассі з годинником Harry Winston Ocean Diver
Агассі з годинником Harry Winston Ocean Diver

Через роки, Оушен Дайвер (з пам'ятним гравіруванням від компанії на тильній стороні корпусу) були продані на аукціоні за 110 тис доларів. За решенням Андре, виручені кошти пішли в благодійний фонд, очолюваний тенісистом.

Бути ближче до «зірці» - значить, наслідувати її стиль, поділяти думку і решенія. У каталозі інтернет-магазину Свісс Вотч ви знайдете відмінну добірку годинніків, які відповідають статусу світової популярності.

Будьте в числі перших!