Годинники для наслідного принца: вибір хронометрів Мухаммеда ібн Салмана

Наручний годинник Мухаммеда ібн Салман Audemars PiguetЧи потрібно бути пунктуальним спадкоємцю престолу Саудівської Аравії, в підпорядкуванні якого багатотисячна армія охорони і слуг? Для майбутнього правителя однієї з найбагатших держав світу жити в реальному часі - значить, будувати грандіозні політичні плани на майбутнє, адже керувати країною без чітко виробленої стратегії, розписаної буквально по хвилинах, складно.

Блискуча білим золотом і сапфіровим блиском модель від Audemars Piguet - не просто годинник, а важливий елемент стилю молодого аристократа. Гарний, впевнений в собі, освічений, амбітний ... З таким значним списком вроджених і вироблених достоїнств Мухаммед ібн Салман претендує виключно на розкішні, елітні речі. Чи поділяєте вибір майбутнього монарха? Швейцарська годинникова мануфактура з віковою історією - то, що об'єднує вас і східного принца? Тоді заходьте на сайт інтернет-магазину Свісс Вотч та замовляйте одну з культових версій Піге для себе!

Годинник Мухаммеда ібн Салман Audemars Piguet Royal Oak Offshore Montauk HighwayНатхненні дорогою до моря

Яку ж модель обрав для свого амплуа один з найбагатших людей Сходу? Мухаммеду ібн Салману вельми імпонує знаковий екземпляр з культової колекції Роял Оак (Montauk Highway Ref. 26187ST), яку інженери і дизайнери Audemars Piguet назвали на честь 100-мильної дороги між Нью-Йорком і Хемптонсом.

Престижне місце на березі блакитного океану щорічно вабить десятки тисяч заможних туристів. Саме поєднання двох контрастних гам (небесно-блакитного тахіметра і коричнево-шоколадних додаткових циферблатів) вдало передає святкову атмосферу морського уїк-енду.

Емальовані стрілки, немов покажчики часу, варіюючого між минулим і майбутнім. Відполірований до сяйва золота сталевий круглий корпус вінчає шестигранний безель. Під кришкою «стукає» механічна система 3126/2840.

Жити справжнім

Серед функцій - широкий перелік базових і додаткових опцій, необхідних не тільки спадкоємцеві престолу, але і сучасному діловому чоловікові.

  •  У хронометрах передбачені індикатори часу, секундомір, часові пояси, тахиметрична лінійка, календар, дата і багато інших
  •  Модель з 42-мм корпусом надійно захищена сапфіровим склом с внутрішнім шаром антиблика і підійде, наприклад, для плавання.
  •  Гільоширований біло-бірюзовий циферблат прикрашений арабськими цифровими індексами.
  •  Задня кришка - з міцної сатинованої стали, прикріплена 8-ма шестигранними гвинтами і декорована радіусним гравіюванням.

Audemars Piguet Royal Oak Offshore Montauk Highway Ref. 26187ST
Audemars Piguet Royal Oak Offshore Montauk Highway Ref. 26187ST

Як кріплення використаний коричневий ремінець (натуральна шкіра крокодила), декорований нитковим швом по краях. Також присутня фірмова подвійна застібка: розкладачка Audemars Piguet. В іншій версії годинник укомплектований секційним браслетом, виготовленим також зі сталі сатинованого типу.

Серія - лімітована, і це корпоративний принцип часових мануфактур такого розмаху, як Адемар Піге. Всього було випущено 300 екземплярів Montauk Highway, від чого лінійка Royal Oak в черговий раз привернула увагу колекціонерів.

Наручний годинник для справжніх чоловіків представлений багатим модельним рядом. Ознайомтеся з повним асортиментом швейцарського бренду - і зверніться за консультацією до фахівця інтернет-магазину Свісс Вотч, який неодмінно підбере екземпляр під ваш стиль.