Годинники для майстра кіно: Шон Бін і його Omega Seamaster Professional

Годинник Шона Omega з пам'ятним гравіруванням «Шон Бін, 006»Брутальний, романтичний, загадковий, відкритий - всі ці характеристики адресовані одній людині: британському акторові Шону Марку Біну (Sean Bean), відомому публіці за ролями в «Грі престолів», «Пригодах Шарпа», «Троє», «Анні Кареніній» та ін.

Особливе місце в житті «зірки» займає фільм «Золоте око», в якому він зіграв «агента 006» Алека Тревельяна (пристрасного противника Джеймса Бонда). Після зйомок у стрічці, Шону піднесли в подарунок розкішний годинник Omega з пам'ятним гравіруванням «Шон Бін, 006». Більш детально ознайомитися з легендарною колекцією запрошує інтернет-магазин Свісс Вотч, в каталозі якого присутні ексклюзивні і найрідкісніші моделі хронометрів.

Годинник Шона Біна від Омега серед колекції мечівОмега гідно поповнила персональну колекцію пам'ятних речей Шона Біна, основу якої складають мечі. Втім, годинник не став виключно експозиційною річчю: актор частенько «вигулює» їх на різні світські заходи, демонструючи відмінний смак.

Модель імпонує стилю актора і підкреслює його рідкісну індивідуальність. Що ж стосується функцій, хронометри відповідають активному ритму життя Шона і дозволяють завжди залишатися пунктуальним.

Омега “Сіамастер”: годинник для НЬОГО

Бренд Omega помітно виділяється на небосхилі швейцарських годинникових мануфактур. Це не просто марка, це культ розкоші і якості. Історія однієї з найпрестижніших годинникових компаній почалася в XIX столітті, коли 23-річний годинникар і підприємець Луї Брандт вирішив заснувати свою торгову марку.

Від виробництва кишенькових хронометрів до годинників для справжніх професіоналів пройшло досить багато часу, а значить і копіткої роботи, пов'язаної з пошуком технічно досконалої моделі-ідеалу.

У 1965 році за спільним рішенням компанії і космічного агентства NASA високоточний хронограф Speedmaster Professional був використаний під час польоту в космос.

Золоте око, 1995: Шон Бін і Пірс Броснан
Золоте око, 1995: Шон Бін і Пірс Броснан

Далі бренд випустив спеціалізовану серію годинників з посиленою водонепроникністю: Seamaster (саме такий годинник піднесли в подарунок «агенту 006» в особі Шона Біна). Модель для естремалів і спортсменів була випробувана в 1950-му під час міжнародних змагань з плавання. З тих пір колекція активно ретроспектується і доповнюється новими екземплярами.

Годинники для професіоналів

Характерний синій циферблат - відмінна характеристика годинників для професіоналів. Годинники з опуклим антибліковим склом добре вписуються і в повсякденний, і в діловий образ чоловіка.

Наручний годинник Omega Seamaster в подарунок «агенту 006» в особі Шона Біна
Наручний годинник Omega Seamaster в подарунок «агенту 006» в особі Шона Біна

Сталевий 41-мм корпус доповнює масивний браслет. Герметичність, що витримує занурення до 1 тис фунтів (300 метрів), - хороший показник міцності і надійності. Серед опцій - час, дата, секундомір, часові пояси і т.д.

Асортимент марки досить різноманітний, і щоб в цьому переконатися, досить відвідати каталог інтернет-магазин Свісс Вотч, фото якого повністю відповідають реальним брендовим екземплярам.