Годинник гідний першої леді незалежної України

Годинник Марини Порошенко Apple WatchБуквально відразу після обрання п'ятого українського президента, рівень уваги широкої громадськості і преси до його дружині, Марині Анатоліївні Порошенко, значно зріс. До її іміджу, рівню комунікації і манері поводитися в суспільстві. Варто визнати, критики в масі своїй сходяться на думці, що в новітній історії України більш стильною і представницької першої леді ще не було. Вона веде досить активну громадську діяльність та нерідко з'являється на публіці. Її стиль в основному орієнтований на стриману класику і елегантну повсякденність, яка не виключає яскравих етнічних вкраплень.

Безумовно, інтернет магазин Свісс Вотч не може не зацікавити настільки важливий аксесуар, як годинник. Звичайно, дружина президента і одночасно власника прибуткового бізнесу може дозволити собі досить великий діапазон можливих варіантів серед брендів класу люкс. І завдяки системи електронного декларування, інформація про ходики від Philipe Patek, Hublot і Breguet не залишилася таємницею за сімома печатками для електорату. Проте, досить часто в об'єктиви камер на громадських заходах найрізноманітнішого формату Марина Порошенко потрапляє в ультрасучасних Apple Watch Series 2.

Демократичність, лаконічність і багатофункціональність

Розумний годинник першої леді УкраїниЧим цікава ця модель і чи може вона конкурувати з традиційною механікою або кварцем, представляючи свою господиню на високому рівні? Перш за все, варто зауважити, що розумні годинники спочатку створювалися як зручний підручний девайс для категорії людей, які в першу чергу ведуть активний спосіб життя і захоплених спортом, а звичні функції визначення часу носять скоріше комплементарний характер.

Працює пристрій в зв'язці з iPhone через bluetooth. Весь інтерфейс простий і зручний у використанні завдяки сенсорному екрану. У ньому чимало додатків присвячено заняттям фітнесом: таких як вимірювання пульсу, підрахунок кроків і інших видів діяльності, а також розрахунок рекомендацій і відстеження виконання плану по спалюванню калорій. Є можливість навіть налаштувати нагадування про необхідність зупинитися і подихати кілька разів на добу.

З більш затребуваного в повсякденності функціоналу цікаво визначення геолокації і комунікативні можливості. З їх допомогою користувачі приймають і відправляють повідомлення, переглядають сторінки соцмереж. Причому введення інформації можливе різними способами, в тому числі голосовим. Прийом дзвінків без телефону також доступний, хоча мікроскопічність вбудованих динаміків змушує озброїтися дистанційній гарнітурою для більш якісного спілкування. Хоча для того, щоб на бігу або перебуваючи в машині, відповісти на виклик, їх цілком достатньо.

Начинка таких годинників у всіх моделях не відрізняється, на відміну від матеріалів корпусу і ремінців. До речі, з огляду на орієнтацію на спорт, ступінь їх водонепроникності не тільки дозволяє гуляти в них під проливним дощем, але і плавати в басейні або у відкритому водоймищі, втім без занурення на дайверські глибини. Є навіть функція виведення води з вбудованого динаміка.

Корпусні стінки стандартних модельок виконані з алюмінію, а браслети силіконові, які не бояться ні води, ні поту, ні пилу. Цінителі ж надійності та довговічності частіше вибирають кераміку або нержавіючу сталь, а в якості екрану захисне сапфірове скло, яке протистоїть нанесенню випадкових подряпин.

Наручний годинник Марини Порошенко Apple Watch Series 2Наручний годинник Марини Порошенко Apple Watch Series 2
Наручний годинник Марини Порошенко Apple Watch Series 2

Браслети ж не складно поміняти. Якщо силікон дійсно ідеальний як спортивно-економічний варіант, каучук або нейлон популярні в силу більшої зносостійкості. Шкіряні одинарні та обгорнуті кілька раз навколо зап'ястя або металеві з міланським плетінням або інкрустовані дорогоцінними каменями браслетики частенько супроводжують як діловий стиль, так і неформальне клубне спілкування.

Поява таких відверто просунутих ходиків на політичній сцені несе цілком прозорий меседж для оточуючих. Його можна прочитати як відкритість представників влади для співпраці, орієнтацію на динамічних людей в громадянському суспільстві та прогресивні зміни. Тема смарт-годин і розумних браслетів досить поширена серед соціально небезиніціатівного і перспективного населення, і підтримання з ним своєрідного невербального діалога можна назвати актуальним загальносвітовим трендом.

Завдяки ж дизайнерському мінімалізму і універсальності, вони чудово виглядають і під ділові костюми, і під вишиванку. Навіть здатні внести родзинку XXI століття в будь-який образ. А оскільки вони завжди знаходяться на зап'ясті, немає потреби щоразу звертатися до мобільника або планшету, щоб, наприклад, моментально поділитися враженнями від тієї чи іншої події в Twitter, Instagram і т.д.

Що ж, Марині Порошенко, якщо судити по її улюбленим годинникам, не відмовиш ні в чудовому смаку, не в почутті такту щодо аудиторії, ні в політичній далекоглядності. Знайти ж свою модель Apple Watch можна через каталог онлайн магазину Свісс Вотч.