Едді Редмейн і його годинники: вишуканість на межі сміливості

Едді Редмейн - амбасадор ОмегаОскароносного англійця Еда Редмейна хотілося б вважати типовим щасливчиком і улюбленцем долі. Престижні премії Британської академії кіно, «Лоренса Олів'є», «Тоні» і «Золотий глобус» просто так не роздають, і актор практично щорічно доводить це блискучою грою. Вишукане і відверте, часом нервове виконання робить кожен фільм, в якому бере участь Редмейн, справжньою кінематографічною подією. Модельна робота (ще одна сторона творчої особистості) затвердила його і як стильного, чарівного, впевненого в собі чоловіка. Навряд чи хто зараз повірить, що надмірна вразливість була чільною якістю характеру емоційного підлітка в ранні роки.

Глибина таланту і вміння перевтілюватися в різнохарактерні образи прекрасно поєднуються з нинішнім тонким смаком Едді, як у виборі ролей, так і годинників, що прикрашають його руку. Не випадково швейцарська годинникова компанія Омега запропонувала йому контракт, зробивши Редмейна своїм амбассадором. «Він чудовий актор, дуже далекоглядний, а фільми, які він знімає, досить сучасні і сміливі. В Omega ми прагнемо досягти того ж - сучасності і сміливості », - зазначив президент і генеральний директор мануфактури Стівен Уркхарт. Наскільки вдається чарівникам годинникової майстерності поєднувати ці якості в своїх шедеврах, прекрасно підтверджує каталог інтернет-магазину Свісс Вотч. Відкрийте нескінченний світ «омеговскої» досконалості для себе: ця територія любить наполегливих і цілеспрямованих ...

 Впізнаваність класичного шедевра - в першу чергу

Вони чудово доповнюють один одного - «ходики» Омега Globemaster і Редмейн. «Носити щось класичне з відтінком сьогоднішнього дня, як Omega Глобмастер - приголомшливо, наскільки органічно і легко сплітаються традиції і сучасність», - стверджує кіноактор.

Відразу не скажеш, що першим притягує в Глобмастере - чи то його рифлений безель з карбіду вольфраму, то чи рельєфний фірмовий циферблат у вигляді багатокутного «пирога». Автоматичні годинник є шедевром, що поєднують в собі передовий калібр Омега Cо-Axiаl Master Chrоnоmeter і миттєво впізнаваний дизайн.

Точність механізму з функцією «антімагніт» гарантують сертифікати Офіційного контролю швейцарських хронометрів і Швейцарського федерального інституту метрології. Запасу ходу вистачає на 60 годин, прилад витримує занурення до 100 м. Захищає надточне «серце» годинника 39-мм корпус (18-каратне золото або нержавіюча сталь), а «обличчя» - опукле скло з твердого сапфіра, що має покриття антивідблиску. Вартові мітки на ефектному опаловому циферблаті підкріплені люмінесцентним покриттям Супер-ЛюміНова.

Годинники Едді Редмейна Omega Globemaster
Годинники Едді Редмейна Omega Globemaster

Золото також присутній на фірмовій зірці, під якою розташоване віконце дати. На задню прозору кришку завдано знаменитий купол обсерваторії Женеви - «тил» в поєднанні з коричневим шкіряним ремінцем такий же вишуканий, як і «анфас».

Від батька до сина

Захопленість Рейдмена Омегою виникла не випадково: швидше за все, вона передалася йому від батька, який носив класику - золотий Девілль на старому ремінці. «Мій тато був для мене взірцем стилю з тих пір, як я познайомився з Omega, - згадує Редмейн.

Нічого дивного в тому, що часом Едді прикрашає свою ліву руку DeVille, якому властивий все той же унікальний класичний дизайн. Він відчувається в усьому - в круглому зі скошеними вушками 41-мм корпусі з рожевого золота (18 карат), в римських цифрах циферблата з фірмовим опуклим дизайном, в коричневому шкіряному ремінці. Годинник просто створений для чоловіків, що цінують ясний стиль і точну механіку.

А механіка дійсно унікальна: робота фірмового «омеговского» коаксильного калібру зменшує тертя деталей, значить - гарантує більшу точність ходу. Сапфірове скло, стійке до подряпин, захищає відкритий циферблат, який оздоблює легкий, елегантний безель.

На становищі «3» два віконця календаря - місяці і дати. Стрілки і цифри виконані з того ж золота. У годинника солідний запас занурення під воду - до 100 м, але чи варто опускатися туди, замість того, щоб на земної тверді просто насолоджуватися вічністю класики?

Едді Редмейн і його годинник Омега з колекції Де Вілль
Едді Редмейн і його годинник Омега з колекції Де Вілль

Ось і у Рейдмена ставлення до Омезі - чисто романтичне, про що він часто говорить в інтерв'ю. «Історія цього годинника не має собі рівних - їх носили славні льотчики британських ВПС, вони вперше були на Місяці з американськими астронавтами - хіба це не славне спадщина?» ...

Що до лиця цілеспрямованому чоловікові?

Чому цьому веснянкуватому малому так йде до лиця (втім, як і до будь-якого його костюму) спокійний і надійний стиль його годинника? Можна довго розмірковувати про вічність британських традицій, але Едді Редмейн інтуїтивно вибирає те, що гармонує з його внутрішнім світом.

Тому на модельних фотосесіях він часто з'являється і в Chopard Classic Manufacture. Ці швейцарські «ходики» з бездоганною обробкою відомі в різних версіях: від популярних золотих і платинових версій - до більш доступних сталевих зразків, що підходять до будь-якому гаманцю.

Тут все також майстерно і красиво. Витончений безель оздоблює круглий класичний 40-мм корпус, який здається більш витонченим через його товщину (трохи більше 7 мм). Його доповнює мінімалістичний циферблат - у сталевій версії він білий з приємною дрібнозернистою обробкою, на ньому додатковий секундний лічильник, на позначці «3» віконечко дати. «Фірмові» стрілки, як мітки і цифри, мають розкішну позолоту або гальвануються родием.

Едді Редмейн в годиннику Шопар
Едді Редмейн в годиннику Шопар

Точний і найтонший (трохи більше 3 мм) механічний калібр з автоподзаводом забезпечує запас ходу до 60 год., Зверху він прикритий стійким сапфіровим склом, ззаду - прозорою кришкою (антівідблискове покриття).

 Через любов до багатої лаконічності не оминає увагою Едді і моделі французького Будинку Картьє. Як йде до чоловічого зап'ястя цей округлений 40 х 41мм корпус з рожевого золота на коричневому ремінці алігаторовій шкіри! А ці добротні римські цифри на посрібленому циферблаті! Втім, дозволимо інтернет-магазину Свісс Вотч розповісти про це докладніше. Дерзайте!