Чорна п'ятниця - найкращий час для покупок в інтернет-магазині годинників і аксесуарів Swiss Watch

Чи вмієте ви рахувати гроші? Питання зовсім не риторичне, бо передбачає не перерахунок наявних грошових купюр, а зовсім дивовижну здатність, можна навіть сказати талант - талант купувати вигідно все, що не є предметом першої необхідності, але так гріє душу! Так ось як раз для тих, хто наділений цією властивістю, чорна п'ятниця - головний час в році, коли відбуваються основні покупки.

Чорна п'ятниця в СвіссВотч! З 27 листопада по 4 грудня - знижки до 70%!
Чорна п'ятниця в СвіссВотч! З 27 листопада по 4 грудня - знижки до 70%!

Незважаючи на те, що словосполучення «black friday» прийшло до нас з Америки і причому зовсім недавно, його суть не вимагає роз'яснень, оскільки це маркетингове явище вже отримало широке поширення і в Україні. Тих, хто, можливо, не в курсі, поспішаємо заспокоїти - похмурого підтексту в ньому немає. Воно позначає п'ятницю після улюбленого в США свята Дня Подяки, з якої починається сезон передріздвяних розпродажів. Причому самі грандіозні знижки припадають саме на цей день.

Традиція широко розійшлася по світу, торкнувшись й нашого інтернет-магазину. З 26 листопада по 4 грудня 2019 р. всі товари, представлені в наявності, можна придбати зі знижкою до 70%! Це небачена вигода, тому запрошуємо всіх, хто звик раціонально розпоряджатися грошима, відвідати каталог магазину і придбати стильні аксесуари за найвигіднішими в році цінами.

Що ми пропонуємо? Практично всі ті «дрібниці», які формують імідж сучасної процвітаючої людини. А в її wish list`і таких предосить.

Чорна п'ятниця - час вигідних покупок
Чорна п'ятниця - час вигідних покупок

  1. Перша і основна позиція - наручні годинники. У каталозі представлена багатюща різноманітність моделей, серед яких є кварцові і механічні, на шкіряному ремені або на сталевому браслеті, з позолотою і без, з набором функцій і прості елегантні хронометри.
  2. Статусна шкіргалантерея: стильні чоловічі та жіночі сумки, барсетки, клатчі та рюкзаки. Серед них можна вибрати аксесуари різних стильових напрямків: класичні, спортивні, повсякденні і навіть ексклюзивні.
  3. Брендова ділова атрибутика: візитниці, блокноти, ручки. Начебто дрібниці, але і вони беруть участь у формуванні іміджу людини зі смаком і достатком.
  4. Істінним цінителям краси і знавцям стилю ми пропонуємо нову колекцію модних сумок, в якій можна знайти як строгі ділові, так і ефектні моделі для модників і модниць. Ця ж аудиторія оцінить і наш арсенал запонок, затискачів для краватки, браслетів та брендової біжутерії.

Таким чином, порадувати себе або купити подарунок близьким напередодні чарівних свят Різдва і Нового року вийде у кожного. Адже головне не фінанси, вкладені в презент, а світлі і щирі помисли, бажання порадувати і побачити щасливі очі тих, хто по-справжньому доріг.

Приємного шопінгу і вигідних покупок!