Чий годинник заволодів серцем Кім Кардашьян?

Годинник Rolex Daytona Кім КардашьянКім Кардашьян випускає іменні годинники в стилі гламурних тусовщиць разом з компанією BrissmoreПопулярна ведуча і медійна особа в Сполучених Штатах потрапила в поле зору інтернет магазину Свісс Вотч не випадково. Звичайно, інтерес до особистості Кім Кардашьян в даному випадку тісно пов'язаний з годинниками. Однак, з якими! Ходики, які колись прикрашали зап'ястя легендарної господарки Білого Дому неповторної Жаклін Кеннеді, настільки заволоділи свідомістю гламурної діви, що на аукціоні Christie's вони пішли з молотка за суму $ 379,5 тис., При чому по анонімній заявці.

Однак, шила в мішку не сховаєш. Годинники в наш час беруться не для того, щоб замкнути їх на замок в затишному місці і милуватися ними вечорами наодинці з самим собою. Це стильний аксесуар, який супроводжує свого власника і вигідно презентує його. Тому дуже скоро стало відомо, що саме Кім Кардашьян стала щасливою власницею настільки завидного придбання.

У пресі негайно прокотилася хвиля критики щодо невідповідності подібної прикраси звичайному стилю Кім, який більше асоціюється з яскравим гламуром, ніж зі стриманою елегантною класикою. Улюбленими ходиками її, наприклад, довгий час залишалися сяючі по канту діамантами Glam Rock з ефектною функцією just click, що дозволяє в залежності від настрою моментально міняти їх зовнішній вигляд одним натисненням спеціальної кнопки. Проте, зірка реаліті-шоу заявила, що має намір носити годинник, який засвітився в вищих ешелонах влади,  і не дасть їм покриватися пилом.

Улюблений наручний годинник Кім Кардашьян Glam Rock з функцією just click
Улюблений наручний годинник Кім Кардашьян Glam Rock з функцією just click

Хронограф блакитних кровей

Безумовно, вибір Кардашьян був продиктований не стільки бездоганністю самої моделі від Cartier, скільки історією безпосередньо даного екземпляру і безпрецедентною популярністю його колишньої власниці. Дружина 35-того президента США Джона Кеннеді стала справжньою іконою стилю свого часу. Її образ намагалися наслідувати сучасниці. Геометрія її костюмів періоду перебування в статусі першої леді визначили обличчя епохи і удостоїлася її імені.

Її захоплення модними тенденціями від модельєрів Chanel, Dior, Givenchy, Cassini сприяло формуванню нових напрямків у світі моди. Однак, годинник Cartier потрапив в її руки аж ніяк не в результаті вдалого походу в розбурхуючий уяву брендовий ювелірний бутік на П'ятій Авеню. Вони стали подарунком від близького друга сімейства Кеннеді польського аристократа Станіслава Альбрехта Радзивілла. На той момент він був одружений на Керолайн Лі - сестрі Жаклін, в зв'язку з чим вони багато часу проводили разом.

Наручний годинник Жаклін Кеннеді від Cartier
Наручний годинник Жаклін Кеннеді від Cartier

Спадкоємець колись могутнього роду некоронованих королів Європи, дипломат і представник уряду Польщі у вигнанні - князь Радзивілл скромно по-американськи підписався на задній кришці подарованого їм годинника «від Стаса Джеккі». А тим часом з датою і часом вигравіруваними поруч з підписом пов'язана конкретна подія.

Справа в тому, що в одному зі своїх звернень до нації американський президент заявив, що кожен військовий, має бути здатний зробити піший перехід в 50 миль (близько 80 км), щоб довести свою придатність до служби. Не зайвим буде нагадати, що планета ще не оговталася після Карибської Кризи, що поставила світ на межу ядерної атаки. Ряд громадських активістів також приєднався до акції, в числі яких був і вже не молодий герой Другої Світової Станіслав Радзивілл. День 23 лютого 1963 року, а також час початку і закінчення «розважальної прогулянки» назавжди закарбувалися на чотирикутному корпусі знаменитого Картьє-танк, виконаному з 18-ти каратного золота на ремінці зі зміїної шкіри.

Примітно, що презент був вручений за півроку до трагічних подій в Даласі і надалі їх слід загубився, не дивлячись на те, що їх власниця продовжувала перебувати в нав'язливому полі зору папараці до кінця життя. Тож не дивно, що спливши як лот на всесвітньому аукціоні, він прикував до себе увагу шанувальниць чарівної Джеккі і ставки на нього виросли до астрономічних сум.

Годинник Жаклін Кеннеді Cartier Tank з 18-ти каратного золота на ремінці зі зміїної шкіриГодинник Жаклін Кеннеді Cartier Tank з 18-ти каратного золота на ремінці зі зміїної шкіриГодинник Cartier Tank
Годинник Жаклін Кеннеді Cartier Tank з 18-ти каратного золота на ремінці зі зміїної шкіри

Засновники французької марки вже півтора століття радують своїх клієнтів новими шедеврами ювелірно-годинного мистецтва могли б по праву пишатися подібним успіхом. Адже в кінцевому рахунку вибір князя Радзівілла спочатку припав саме на їх «танк», залишивши без уваги швейцарських конкурентів. Можливо, тому що захиснику незалежності Польської Республіки він нагадав про броньовані машини, котрі вирішували долі країн і народів, яким і була присвячена дана колекція. Однак, навряд чи в зовнішньому декорі цього благородного і елегантного годинника щось нагадує про бойові дії або стилістику мілітарі. Він немов уособлення протиставлення миру і краси жорстокості війни. Хоча кожен в ньому побачить своє.

Безсумнівно одне. Він занадто впізнаваний, щоб його не помітити, і придбавши його Кім Кардашьян зробила вагомий вклад у власний імідж. А в арсеналі онлайн магазину Свісс Вотч українські шанувальниці бездоганного стилю чарівної Жаклін Кеннеді напевно знайдуть і собі щось ексклюзивне.